צריכה עזרה

לאה_מ

New member
מה שלומכם היום? ../images/Emo24.gif

דוקא לי התאור שלך נשמע כאילו הוא כן סובל ממשהו - אולי אזניים או גרון - מצטרפת להמלצה לבקר אצל הרופא.

תודה לכל התומכים. את האמת גם לי

היה נראה אתמול שהוא סובל (אוזניים, גרון, אולי פטריה בפה) אבל היום היינו אצל רופא והיא לא מצאה כ-ל-ו-ם!!! "אולי שיניים, אבל מבחינתי הילד בריא לגמרי!" נו טוב, העיקר שאין לו כלום, כנראה שהוא פשוט זקוק לקצת יותר קרבה. אגב, בלילה הוא קם ואכל משני השדיים שדר"כ זה לא קורה. והיום הוא יחסית בסדר, עכשיו מסתכל טלויזיה ומדבר איתה

LeeLoo1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהצילו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הילד משעה 02:00-04:00 לא רוצה לישון ואיך ששמים אותו יישן המיטה הוא מתעורר בבכי, רק ציצי מרגיע אותו.... אני שחוטה לגמרי... בנוסף להכל ישבתי בשירותים והקאתי ב- 04:00 כשהוא נרדם לבסוף אצלנו במיטה... היו לי בחילות נוראיות ועד היום.... המטפלת ראתה אותי בבוקר ושאלה אם אני בהריון... עיניים מבריקות, צהוב מתחת לעיניים ובמצח... היא לא ידעה שהקאתי, אבל זה לא הגיוני!!!!!! קודם כל אין לי מחזור.... שנית, להכנס להריון לקח לי זמן וטיפולים, ושלישית, אנחנו שומרים עם קונדומים... בפעם הראשונה שעשינו בלי היה ביום שבת, לא נראה לי שנכנסתי להריון ביום אחד..... אגב, המטפלת אמרה ששאשה בהריון מניקה, זה רעל..... האומנם???? אמרתי לה שזה שטויות אבל היא התעקשה....

tonti

New member
למה לא תעשי בדיקה?

מה כבר יכול להיות? זה שאין לך מחזור לא אומר כלום, יש פה עוד כמה שלא היה להן מחזור והן בהריון, וזה שהייתם צריכים טיפולים גם לא אומר כלום, יש ניסים. תשאלי עוד שבוע-שבועיים את עמית ומרב, הן יספרו לך (אמן אמן אמן
). וקונדומים יכולים לפשל
. ואולי סתם הקאת כי את לא מרגישה טוב ועייפה.

tonti

New member
אה, שכחתי../images/Emo163.gif

גם המטפלת שלנו כל הזמן דואגת להזכיר לי שבהריון החלב נהיה רעל. לכן היא לא תדע כלום עד חודש תשיעי.

לאה_מ

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אין לי הרבה עצות, חוץ מחיבוקים (אז קחי עוד אחד |חיבוק). מאד יכול להיות שחטפת איזה וירוס מגעיל. אז החלמה מהירה. ובכל מקרה, אם את מודאגת, כדאי לעשות בדיקת הריון ולקבל תשובה חד משמעית. וחלב של מניקה בהריון הוא ממש לא רעל - מלא באהבה בדיוק כמו חלב של מניקה שאינה בהריון, ואת יכולה לשאול כאן את כל מניקות הטנדם (והטרידם) והמניקות בהריון...

להירגע בבקשה... ../images/Emo24.gif

דבר ראשון, הריון ספונטני הוא לא דבר כזה רע....
אבל לפי מה שאת אומרת זה באמת קצת לא הגיוני.... אולי תפסת איזה חיידק? זה קורה. בתור התחלה נשמע לי שאת זקוקה לשינה טובה.... אולי תנסי לישון עם התינוק כמה שעות? ולסיום- חלב של מניקה הרה הוא ממש לא רעל.... המטפלת שלך סתם מוצפת באמונות טפלות....

למעלה