צריכה עצה

mishe e

New member
צריכה עצה

השתחררתי מהצבא לפני 8 חודשים, עשיתי פסיכומטרי וירדתי לאילת ב1.12 כדי לעבוד. עבדתי 4 חודשים בבית מלון בתור מלצרית, שם עברתי מחדר אוכל VIP לחדר אוכל הרגיל. בסופו של דבר התפטרתי מהמלון כי זה עבדות ואין הערכה, שלא נדבר על המשכורת הזהומה... שמחתי שעזבתי. ישר הלכתי לעבוד בבית קפה מצליח בעיר וגם משם התפטרתי אתמול. כסף די טוב, יחס גם נחשב טוב... אבל לא רוצה, לא רוצה לעבוד בתחום המלצרות יותר. שכרתי דירה חדשה (אחרי שעזבתי את המלון) ועכשיו כל מה שנותר לי הוא לחפש עבודה חדשה שיהיה לי טוב בה וכסף טוב שאני יוכל לחסוך ללימודים בעתיד. אני אשאר באילת כנראה עד קיץ 2010 כי אין עבודה בצפון... אני מבולבלת ולא יודעת לאיזה תחום לפנות, איזו עבודה לחפש.... אני אשמח אם תמליצו לי

היי

עיקר העיר אילת היא בתחום התיירות על כל המשתמע בכך, לכן העבודות היותר נפוצות הן בתחום המלונאות והמסעדנות (פקידות קבלה, מלצרות וכו) לכן שווה לך לבדוק במלונות את הנושא של פקידות קבלה. בנוסף שווה לך לבדוק את האופציה של להכנס לעבוד בשדה התעופה באילת - דיילת או בודקת ביטחונית בנוסף את יכולה לבחון את האופציה של לעבוד באטרקציות השונות בעיר או בחנויות בעיר קחי בחשבון שלרוב יהיה מדובר בעבודות בהן השכר נושק למינימום, לא הייתי מפתחת ציפיות גבוהות בנוגע לחיסכון מאוד גדול ללימודים, במיוחד בהתחשב בתקופה שאנחנו נמצאים בה. בחיפוש קצר מצאתי דרושים לפקידי קבלה ברשת ישרוטל http://www.isrotel.co.il/Content/Wanted_isrotelhotels_Reception.asp ממליצה בנוסף לשקול בכל זאת לעבור למרכז כיוון ששם כמות מקומות העבודה האפשריים גדולה יותר

זה מאוד תלוי איפה

אם לא שוכרים במרכז תל אביב אז אפשר להסתדר עם מחירים בסדר גמור וגם הסיכויים למצוא עבודה בשכר גבוה יותר הם גבוהים בהרבה יותר

פרויז1

New member
אקונומיקה ! אני רוצה להבין :

איך מצאת את זה? אם הייתי מחפש עבודה בתל אביב/גבעתיים איך היית מתחילה את החיפוש, איך ממשיכה ואיך היית מסיימת אותו בהצלחה? תראי לי ת'שיטה !!! מועדים לשמחה!!!

איך מחפשים עבודה

גוגל ומודעות דרושים הם הבסיס לחיפוש עבודה. בחיפוש אינטרנטי - כדאי להכנס לאתרים כמו alljobs שמציעים עבודות, לא מעט פעמים אפשר להגיע דרך שם ליופי של עבודות כדאי לשקול הרשמות לחברות כח אדם - הן יעילות ולעיתים המשאבים שלהם גדולים יותר. יש עבודה שמעניינת אותך? הדבר הכי פשוט זה להכנס לאתר האינטרנט של החברה ולבדוק אם הם צריכים עובדים. לרוב החברות הגדולות, באתר בקטן ניתן למצוא אזור של קריירה או דרושים, שם לרוב יש תיאורי משרה ופרטים לשליחת קורות חיים. ואם לעוד אנשים יש עצות לחיפוש עבודה יעיל - הם כמובן מוזמנים להוסיף

למעלה