צריכה תשובה דחופה!

zimi5

New member
צריכה תשובה דחופה!

בנוגע לכל ההופעות של קולדפליי מה 29 בגרמניה ועד ל19.9 בלונדון . אני צריכה לדעת באילו מהתאריכים הכרטיסים אזלו בישביל שאני יוכל לדעת איזה מהתאריכים להוריד.. וגם איפה רשומה השעה

כנסי לאתר הרשמי ותקליקי על התאריכים...

יש לידם לינק לכרטיסים ותראי למה נשאר ומה לא.. למרות שאני בספק אם נשארו כרטיסים רשמיים.. לדעתי הכל עכשיו יהיה רק דרך גורמיים משניים ולא דרך הקופה הרשמית...

zimi5

New member
אבל שמעתי שאפשר לקנות כרטיסים דרך אתרים

"אמינים" ?

כן, גורם משני זה לאו דווקא לא אמין,

אני אישית הולכת תמיד על ebay או ticketmaster והיה עוד איזה אתר אחד אבל סגרו אותי (
) אבל הכל תלוי במקום שאת רוצה להיות בו.. אלה התאריכים הבאים ע"פ האתר הרשמי: 27/08/09: Dusseldorf 29/08/09: Munich 31/08/09: Udine 02/09/09: Bern 04/09/09: Barcelona 07/09/09: Paris 09/09/09: Nijmegen 10/09/09: Nijmegen 12/09/09: Manchester 14/09/09: Dublin 16/09/09: Glasgow 18/09/09: London 19/09/09: London קשה לי לבדוק כל תאריך ותאריך עכשיו
אם תרצי מקום ספיציפי אוכל לעזור לך יותר

הנה באיביי יש הרבה כרטיסים,

באיביי רק חשוב לשים לב שאת קונה ממוכר שיש לו פידבק טוב (אם הוא לא מאה אחוז בפידבק תקראי את הפידבקים הרעים ותראי למה לא היו מרוצים, לפעמים זה אשמת הקונה ולא המוכר) וגם לשלוח למוכר אימייל לשאול אם הוא שולח לישראל וכמה זמן ייקח לו וכאלה.. http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=coldplay+tickets&_sacat=See-All-Categories

zimi5

New member
בעיקרון זה או גלזגו או אירלנד

או ב-14 או ב16 בעיקרון נכנסתי לאתר והכול ולתאריכים כמו שאמרת לי בהודעה הקודמת בעיקרון כל מה שהוא תחילת שבוע הוא הכי מצוין סוף שבוע זה לא טוב [בגלל שבת והכול .. ] אבל את זה כבר סידרתי ומה שהכי מתאים אלו התאריכים
בכל מקרה נכנסתי וראיתי איפה נשאר והכול :) אם לא תיהיה החלטה מהירה אני יקנה כרטיסים לא מהאתר הרשמי עזרת בטירווף תודהה רבה!

למעלה