קבלו אחלה שיר Mahmut Azîz

../images/Emo198.gifSUPAS hemiitz ../images/Emo106.gif../images/Emo47.gif

תמיד אתה מעלה מוזיקה בטעם טוב - אין כזה דבר כזה שאני לא מתרגשת מהמוזיקה ובכול פעם יותר ויותר מקרב אותי לזכרונות ולגעגועים של פעם מוזיקה מעוררת וקורצת חזק בעמקי הנשמה לרוב אני מחוברת יותר לסגנון הזה מסיבה אחת שזאת המוזיקה ופחות עושה לי כאבי ראש
כן כן גם במוזיקה כזאת אפשר לתפוס מטפחות ולרקוד בכורדית ישר כח אחוני גורני כורדים her biji her biji her biji

Avigail levi1

New member
תודה רבה לך../images/Emo45.gif

אני יותר מחוברת למוזיקה מהסוג הזה - עושה את העבודה להרגע..... אני אשמח ללמוד עוד על זמרים כורדים גם במישור המוזיקלי וגם במישור האישי תמיד טוב לדעת מי עומד מאחרי השירים האלו השלאגרים הישנים שאלה האם רוב המוזיקה הכורדית המודרנית משודרגת משירים ישנים? אם ישנם שירים ישנים ותיקים ומשודרגים למוזיקה מודרנית הייתי רוצה להכיר ולשמוע דרך הפורום אני מתבקשת יותר ללמוד ולהתחבר ולהכיר מקרוב את תרבות המוזיקה הכורדית בהתחשב שאתה מתמצא במוזיקה הכורדית אשמח לקבל ממך יותר אינפורמציה בהרחבה תודה על ההענות

hemiitz

New member
בקשר למוזיקה

יש הרבה שירים שחידשו אותם הזמרים הצעירים ויש גם שירים חדשים כמו אצלנו בארץ,יש המון זמרים כורדים,הרשימה דיי ארוכה,פשוט צריך לחפש באינטרנט יש מבחר גדול עד כמה שאני יודע, אני איש של מקור ולכן אני מביא לפורום את המקור אבל אני שומע גם מוזיקה עכשוית,וביכלל כול סוג של מוזיקה אני אוהב, רשימה קטנה של זמרים:Zana Brzan,xero melle,Xelil Xemgin,xelil derbas,Tahsin Taha,Sleman Guli Sehribana,Roni Can,Rojda,omar gudi,hozan derwesh,hozan cane,hesen serif,firt baskale Eyub Eli,Eyaz Yousif,Emir Ebunnur,Emin Sebri,burhan berken,Bilind Îbrahîm,besir kaya,AYNUR אפשר לחפש באינטרנט את השמות האלה ובטוח שתמצאי שירים שלהם, אני אוהב את השירים של פעם כי גדלתי עלהם אז אני מחובר מאוד . מקווה שעזרתי במשהוא

Avigail levi1

New member
../images/Emo229.gifתודה מיוחדת לשיר שלוש

שהוא מקסים ומיוחד בעני le le leeeeeeeeeeeeeee keeeee leeeeeeeeee leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

למעלה