קבלו את אשת השבוע

dafgol

New member
קבלו את אשת השבוע ../images/Emo47.gif

עפ"י דרישת הקהל
(קהל שקוראים לו שרה לדוגמא
) הנני כאן.....יאללה תצ'אלו מה בא לכם, מבטיחה להשתדל לענות על הכל
אוהבתותכם
דפנה

dafgol

New member
../images/Emo163.gif שכחתי לכתוב ש...

כל מי שרוצים להיות אשת או איש השבוע מוזמנים להגיש מעמדותם ע"י שליחת בקשה בשלושה העתקים
או לפחות ע"י סימון

frige

New member
עוד לא ענית לנו...

מה משפט השקר ומה האמת, אני במתח.

dafgol

New member
לא זוכרת בכלל מה כתבתי כבר ../images/Emo6.gif

מחר אחפש ואזכר ....

frige

New member
טוב, לפחות אני צדקתי בניחוש שלי

ידעתי שאם את עושה כזה חידון ועוד מחפשת סיפורים פיקנטיים אז זה זה...

dafgol

New member
רציתי להוציא אתכם מהקומה ../images/Emo1.gif

מה שלומך? איך את מרגישות?
לי ברור שזו בת
נו אין לך שאלות בשבילי ?

לולי72

New member
שרית ודפנה

גם לי ברור שלשרית יש בת. אני כאן הפולניה לא....סליחה, המכשפה הפולניה......לא לגנוב לי את התואר הזה, אני מבקשת ומתחננת.

S r 35

New member
../images/Emo29.gif ערב טוב דפנה ../images/Emo140.gif

קודם כל, מטריד אותי לשמוע שאת לא חשה בטוב. מקווה שכל הבדיקות יעברו עלייך במהירות, בקלות ובעיקר בשלום
תתחזקי יקירתי. אנחנו זקוקים כאן למנהלת חסונה ואיתנה
וברצינות - שמרי על עצמך. ותרגישי טוב. מאחלת לך בריאות מקיר לקיר. ועכשיו לשאלות:
אולי תספרי לנו סוף סוף איך הכרת את גולן? ... תמיד איימת שתספרי את זה פעם ... אז הנה, ההזדמנות הגיעה?
מה קנית לגולן ליוממולדת? גם את זה את חייבת לנו (איזה חבורת יאכנות אנחנו, הא?
)
מה הקטע עם תפוז? ואיך ולמה עלה הרעיון להקים פורום על מגדל העמק?
לאיזה תקופה בחיים היית חוזרת?
אם היית מקבלת כרטיס טיסה בכיוון אחד, לאן היית טסה? זהו, נכון לעכשיו. אני מקווה להמשיך מחר ... תרגישי טוב יקירתי
מזכירה לך שבסופש הקרוב אנחנו מתוכננים להיות במגדל - בלי הזוגי. הוא עובד

dafgol

New member
../images/Emo26.gif איך הכרתי את גולן....

הכרתי את גולן באינטרנט....בעיתוי מאוד מעניין.....יום אחרי שנפרדתי מהאקס, יום אחרי שחגגתי 31 שנות תקומה.... הכרנו והתחלנו להתכתב דרך האתר של נענע , אח"כ העברנו את ההתכתבות למיילים , לשיחות טלפון ...ואז....כעבור שבועיים וקצת...בסוכות, יום שישי ה 13 לחודש.....גולן הגיע אלי משדרות (גרתי אז בחיפה) , הסתובבנו כל הערב עד לפנות בוקר ....עד היום ל"כאמל" יש משמעות מאוד גדולה עבורינו ...שם התנשקנו בפעם הראשונה על המזח
שם כבר תכננו את השמות לילדים שלנו....( התכנון היה ברק ובמשך הזמן הפך לבר...זה כבר סיפור אחר...). למחרת עלינו לפסטיבל הסרטים , גולן קנה שתי טבעות כסף....ונשאר לגור איתי בעצם עד עצם היום הזה
טוב זה ממש תקציר של התקציר של סיפור ההכרות הארוך שלנו.....אם תרצו עוד.....יש....
לא קניתי לגולן כלום בסוף.....גם בגלל בעיה כלכלית כרגע, וגם כי גולן ביקש ממני לא לקנות לא כלום....לא קניתי לו כלום....רק הזמנתי אותו בשישי בערב לאקליפטוס באלונים. לעומת זאת בוולנטיינסדיי היה לנו סיפור משעשע....אני קניתי לו זר פרחים יפה וחיכיתי שיחזור כבר מהעבודה ויראה אותו ( כי הוא ירד עלי פעם לאור העובדה שאין חוק שאומר שהגבר צריך להביא לאשה פרחים וזה יכול להיות גם להפך...טיעון שמקובל עלי...) והוא נכנס הביתה באותו ערב עם חיוך מאוזן לאוזן, ומסתבר שהוא קנה לי בדיוק את אותו זר פרחים שאני קניתי לו..... ויצא ששני זרי פרחים זהים הפכו לזר פרחים אחד גדול אצלינו בבית.....סימבולי משהו ...לא ?
לתפוז הגעתי לפני הרבה זמן, כשחיפשתי תשובות למשהו שקשור לניקו ה
אחיפשהו בתחילת 2001. אחרי שגיליתי שאני בהריון עם בר נכנסתי לפורום הריון ולידה ומאז אני בתפוז....אחרי שבר נולד הקמתי וניהלתי ( עם עוד בחורה) את פורום הורים לתינוקות....ואחרי שדי נפגעתי שם מהתנהגות מגעילה בעיקר ההתנהגות הלא חברית של כמה מ"חברותיי הטובות ביותר" החלטתי שלא מעוניינת יותר לנהל את הפורום , אחרי שהשקעתי הקמתי נתתי מכל הלב ( בהתנדבות כמובן, ניהול פורום הוא התנדבותי לחלוטין) ואז חשבתי על זה שלכל האיזור הזה אין שום פורום ושיש עוד הרבה נשים ואנשים כמוני וכמוך ולמה לא לנסות להקים משהו קטן משפחתי ואינטימי....הצעתי לתפוז את הרעיון שלי...והנה אנחנו פה ב
תקופה בחיים שהייתי חוזרת אליה.....כנראה שלשום תקופה.....כל תקופה יש את הקסם המיוחדות הקושי הטוב הרע והלא נורא.... לא הייתי רוצה לחזור לשום תקופה, אלא לחיות את ההווה והעתיד. זה לא אומר שאני לא מתגעגעת לתקופות בחיים....בהחלט מתגעגעת לפעמים
כרטיס לכיוון אחד
....לא מעוניינת, רק כרטיס טיסה הלוך וחזור..... יש מקום אחד בעולם שאני מכורה אליו וזה לונדון ( הייתי שם בסביבות 12-13 פעמים להערכתי ) חולה על העיר הזו , בכלל על אנגליה ( גם ווילס) הייתי רוצה לעשות טיול מסביב לעולם ב 80 יום לפי הספר של ג'ון וורן
בייתי רוצה לבקר בארה"ב - יש לי שם חברה טובה שלא ראיתי כבר מלא שנים בפלורידה.הייתי רוצה לנסוע לאיי גלאפאגוס , סיישל ומקומות אקזוטיים, הייתי רוצה להיות בהמון מקומות אבל תמיד לחזור ה
ה. מחכה לעוד שאלות....

מזל טוב לאשת השבוע ואם הפורום../images/Emo13.gif

קודם כלתרגישי טוב החלמה מהירה לך דפנוש. מחזיקה אצבעות שכל הבדיקות יעברו לך מהר וכמה שפחות מציקות. כרגע ממש אין לי זמן לכתוב כלום.אולי במהלך השבוע אמצע קצת זמן לשאול יותר. אז בנתיים: ספרי על 3 דברים פקנטיים שאנחנו לא יודעים עליך.

dafgol

New member
אלוש יקירתי מגעגעת לך פה ../images/Emo23.gif

על הברכות והאיחולים
רוצה שלושה דברים פיקנטים עלי מה.....
אני משוגעת על אגוז מוסקט, לא אוהבת פלפל חריף , מכורה ללהקת רד הוט צ'ילי פפרס נו מספיק פיקנטי
תגדירי למה את מתכוונת בפיקנטי.....

וואלה?!טוב לדעת..

האמת גם אתם חסרים לי אבל ממש קצת טיפטיפונת..
אז אולי ניפגש סוף סוף? נו מה צריך להסביר לך מה זה פיקנטי???משהו שנגיד מהההה?דפנה?מי היה מאמין..אז יאללה תפתיעי.. מה חדש עם עבודות?יש משהו?מתי את מפסיקה שם ? ואם את רואה את עצמך חוזרת לעבודות שלשם כך למדת? או שטוב לך איפה שאת היום?

dafgol

New member
מה רק טיפטיפונת ../images/Emo3.gif

תגידי אלו'ש רשמת את שירז לקייטנה בגן? תכף אני חוזרת ואענה לך

למעלה