קבלו את אשת השבוע

טוב נו קצת יותר

אמרתי שאני מכורה ומאוד חסר לי שאין לי רגע פנוי להכנס לפה ובכלל לאנטרנט. רשמנו אותה לגן של בר. גם רשמת אותו? כל הכבוד לך שאת לא מוכנה להתפשר עם עבודה וילדים . אני עשיתי את זה ולא יודעת אם עשיתי טוב. אוכלת את עצמי דקה דקה בעבודה. אז לא ענית. מתי נפגשים?

dafgol

New member
../images/Emo41.gif עונה לך כמו שהבטחתי ../images/Emo6.gif

- לגביי העבודה - סיימתי שם, כרגע בבית מתעסקת בבעיות שלי ומתרכזת בפתרונן, אני חייבת לעמוד על הרגלים עד החתונה של אח שלי
מחפשת עבודה בחצי משרה או עבודה מהבית. - למדתי מנהל עסקים ומנהל בתי-מלון, אכן עד שעברנו למגדל העמק גם עבדתי בתחום, כרגע אין מצב שאחזור לתחום - גם כי אין...וגם כי בתחום המלונאות מאוד קשה לאמהות...והסדר עדיפויות שלי הוא קודם משפחה ואח"כ קריירה , לפחות לשנים הקרובות כשהילדים עוד קטנים. לא יכולה שטוב לי, כי כל זמן שאני לא עובדת זה אומר שמשכורת אחת לא נכנסת ואנחנו בבעיה רצינית כרגע....לכן חשוב לי כן למצוא משהו בחצי משרה ו\או לעבוד מהבית דרך האינטרנט וכו'... - משהו פיקנטי
..... * טוב אז למי שלא יודע\ת, פעם עבדתי בתאטרון חיפה ושם הכרתי והסתובבתי עם אנשים די מוכרים , שלא לומר מפורסמים.....בואי נגיד שראיתי
עשיתי
שמעתי
הרחתי
עישנתי
... וכו'....כל מיני חוויות מעניינות , הוללות ושאר עניינים שאני לא אפרט מעל גביי הפורום
* פעם כתבו על גולן ועלי במדור הרכילות בעיתון כל-בו,בגלל שהכרתי והייתי מקורבת לכמה מאושיות ברנג'ה חיפאיות גדולות ומפורסמות, לקראת הנישואין שלנו, כתבה עלינו אחת הרכילאיות (ציפורה) על ההכרות שלנו וכל מיני שכאלה....בכלל הייתי די ברנג'אית חיפאית בצעירותי ההוללת ולפני שגולן ביית אותי
* אני יודעת כמה דברים על כמה מפורסתמים ...אולי יום אחד אני אכתוב ספר....זה בהחלט יהיה פיקנטי ומעניין...
* טוב האמת שיש לי מלא דברים שאני יכולה לכתוב כאן ותהיו נדהמת ופעורת פה, אבל לא ממש נעים לי לכתוב את זה פה..... מבטיחה שכשנעשה ערב בנות אני אספר לכן......

rby74

New member
דפנה אשת השבוע...

נחמד... מזל טוב... נחמד לדעת פרטים... מצטערת שלא ברכתי לפני כן...

S r 35

New member
דפנה../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif?

עכשיו חייבות לעשות מפגש קצ'קס בהול דחוף
לפי הסיפורים הפוטנציאליים שלך, את צריכה להיות אשת שבוע שבועיים (לפחות...)
פרטי, הדגימי, הסבירי ונמקי יקירתי מתתתתים לשמוע עוד .... אגב - לפחות ניילנת ומסגרת את הקטע של העיתון להראות לילדים ? ....

dafgol

New member
ברוררררררררררר כאילו דהא.....

שולחת לך במייל משהו....

S r 35

New member
קיבלתי ../images/Emo6.gif אני מלאת התפעלות -

שלחתי לך גם תשובה

dafgol

New member
עניתי לך בחזרה ../images/Emo6.gif

אני מחכה במתח לדעת מה קורה בפרק האחרון בין רוחל'ה וזוריק במרחק נגיעה
בנתיים מטיילת ברשת

גם אני רוצה להתפעל.מה זה פה

תספרי על גבי הפורום..אם כבר התחלת... באיזה תפקיד דרך אגב היית בתאטרון?

dafgol

New member
../images/Emo124.gif עדן מה קורה איתך ../images/Emo35.gif

הדאגת אותי היום באופן אישי, ונעלמת פה באופן כללי
הנה תמונה של הזוג הצעיר מהיום אחה"צ

לולי72

New member
היי דפנה ושלום לכולכם

שימו לב לשעה, אני כבר ערה,רה, רה..... ראיתי אתמול את התמונות של הזוג הצעיר. תודה לך על הביביסיטר. אתמול פשוט חזרתי מהעבודה עם כאבי ראש איומים והלכתי לנוח קצת איזה שעה והייתי בטוחה שכשלירון יסיים להתקלח הוא ירד החוצה אבל זה גבר....צריך לחשוב....קצת קשה לו לחשוב......ואז כשהתעוררתי בשעה 17:00 שאלתי אותו למה הוא לא ירד והוא ענה לי: "אבל דפנה איתה"....טוב, אני צריכה עוד כמה שנים כדי לחנך אותו..... בכל אופן, הייתי צריכה ללכת לרופא לקחת הפניה לבית החולים והפרטים המלאים יהיו בטלפון. ואם כבר אז הנה כמה שאלת בשבילך כי השבוע עוד לא נגמר: 1. איזה חלומות יש לך שעוד לא הספקת להגשים? 2. איזה חלומות היו לך שהספקת כבר להגשים? 3. במידה וזה יהיה אפשרי, תרצי עוד ילד אחד? 4. מדוע נתתם לילדים דווקא את השמות האלה? (שמות מקסימים לדעתי) 5. והשאלה שלי האחרונה, למה דווקא בחרתם להתחתן בתאריך שבחרתם (התאריך גם הוא מקסים בעיני
) מחכה לתשובותייך.

dafgol

New member
../images/Emo41.gif עונה לשאלותיך ../images/Emo41.gif

1. חלומות שעדיין לא הגשמתי : - ללמוד לנגן על גיטרה. < אני שמאלית וצריכה גיטרה עם אקורדים הפוכים> - לעשות טיול מסביב לעולם ב 80 יום , עפ"י הספר של ג'ול וורן. - ללמוד נגרות. - ללמוד אנטרופולוגיה. - להיות עשירה ולבנות את בית חלומותיי. < בית קטן עם דשא אדום, גג ירוק ומלא בע"ח בחוץ, בתוך הבית יודעת בדיוק איך ומה אני רוצה גם...צריכה רק ספונסר...) - להוריד 30 קילו ולחזור לדפנה שהייתי פעם לפחות בצורה החיצונית, כי ברור לי שפנימית אני דפנה טובה יותר , חכמה יותר ומנוסה יותר. - יש עוד כמה חלומות אבל הם ישארו כרגע בגדר חלומות.... - כנראה שעד גיל 21 כבר לא אגיע לירח
....למרות שיש לנו שם שטח מכובד < קיבלנו לחתונה מזוג חברים 500 דונם על הירח > 2. חלומות שהספקתי להגשים : - להיות נשואה לגבר שבדר"כ אני די מסתדרת איתו
- להיות אמא נפלאה , אני אמא מדהימה לשני הבנים הכי מדהימים בעולם
כפי שידוע לך... - להיות אוהבת ונאהבת. - ליצור את ד' אמותיי, הפינה החמה הפרטית והאישית שלי , גם אם זה לא בית חלומותיי וגם עם הבנק שותף כרגע גם...(משכנתא) - ללמוד ( למדתי מנהל עסקים ומנהל בתי מלון) - לראות קצת עולם. - לחוות המון דברים בזמן הנכון ולא להיות פתאטית אח"כ. - בוודאי שיש עוד הרבה דברים אבל בטח הבנת את הכיוון
3. גם אם הייתי רוצה עוד ילד....זה לא אפשרי לצערי הרב. 4.בחירת השמות לבנים: - בר היה בהתחלה "ברק" אבל מכל מיני סיבות קוצר והפך ל"בר" - הוא תבואת האהבה שלנו,פרי האהבה הפראית שלנו - הוא פשוט בר. -רז זה שם שאני מאוד אוהבת, זה סוד, אחרי ההפלה שהיתה לי ולאחר שגילינו שאני שוב בהריון, חיכינו עם הסוד בבטן , עד אחרי שידענו שיש דופק והכל תקין, רז היה השם הבא ברשימת השמות אחרי בר. - היה לי מאוד חשוב שמות קצרים, קליטים, נוחים להגייה, בין לאומיים, לא מזכירים ולא על שם אף קרוב שנפטר, שמות יוניסקס, שמות כייפים ונעימים עם משמעות. 5. גולן הרי לא הציע לי נישואין (בנתיים לפחות
) אלה שלף לי תוך כדי נהיגה לוח שנה וביקש שאבחר תאריך לחתונה. מאוד רציתי חתונה ביום שישי בצהריים, ומהון להון יצא שה 11.5.01 זה ביום שישי בל"ג בעומר.....אז נישאנו בל"ג בעומר , שישי בצהריים בחוץ בגן ארועים רומנטי וכייפי, את האורחים קיבל נגן סקסופון בכניסה לגן\יער והיה פשוט כיף < בהזדמנות אראה לך את סרט החתונה אם תרצי> זה שלך יש יומולדת באותו יום
זה כבר סיפור אחר....
אהבתי את השאלות, מחכה לעוד שאלות....בכייף

למעלה