קבלו חדשה =)

LullaBelle

New member
קבלו חדשה =)

קוראים לי לויס [לא, לחבר שלי לא קוראים קלארק =)], אני בת 23 מבאר שבע, צמחונית קצת יותר משנה. הפכתי לצמחונית כי הבנתי שכשאני אוכלת בשר/דג, אני אוכלת חלק מגופה מתה, וזה הגעיל אותי עד כדי כך שכמעט הקאתי. קראתי פה את רוב ההודעות לפני שהתחלתי לכתוב את ההודעה הזאת ואני רוצה להגיד שאני אוהבת את הגישה הכללית של קבלה שקיימת [או מנסה להתקיים] בפורום. אני מאמינה שכל אדם עושה את הבחירות בשביל עצמו ואין לכפות דעות על אנשים. אני מאמינה שאם אני צמחונית, זה לא אומר שאני חייבת להלחם עם ההורים שלי כדי שיפסיקו לאכול בשר - למרות שאני מנסה לשכנע את אבא שלי לא לאכול נקניק מעושן כי אני פוחדת שיפתח סרטן מעיים כמו דוד שלי. אני מאמינה שכל מאמץ, אפילו הכי קטן, שווה משהו - ואם בן אדם לא אוכל בשר אבל אוכל בשר דג, זה גם משהו, כי כבר כמה עופות ופרות ועגלים ניצלו, וזה כבר משהו. הכי מכל, אני מאמינה שאין לתקוף אנשים על בחירותיהם - בין אם הם אוכלים בשר או לא אוכלים בשר.

lightflake

New member
מסכים איתך לגמרי

אבל את מסכימה שלא הגיוני לצנזר קישורים רק בגלל שהם מאתרים צמחוניים נכון?

רק בגלל שהם מאתרים צמחוניים? לא

למרות שבאופן כללי, אני מעדיפה להימנע מכל אתר שהוא פרו או אנטי משהו כמקור לידע. אבל אם הם גם מאתרים צמחוניים, גם נותנים חצאי אמיתות (או גרוע מזה), וגם ניתנים כתשובה למשהו שלא שאלו, וגם עם מטרה ברורה של שכנוע - זה משהו אחר. בכל מקרה, אם יש מקרה מחיקה ספציפי שאתה רוצה לדבר עליו - במסרים.

כמובן, כשכתבתי "אני מעדיפה"

הכוונה היא עבור מקור ידע לעצמי. אני לא רוצה ללמוד מאתר שכבר לעס וסינן עבורי את המידע בהתאם למה שהוא רוצה ולא רוצה להראות לי. מי שזה לא מפריע לו, זו זכותו.

ailag

New member
די כבר

תשאר בשרשור הרלוונטי, די להביא את הדיון הזה לשרשורים לא קשורים.

LullaBelle

New member
תלוי איך אתה מביא את זה.

אם אתה מביא את זה במטרה לתקוף מישהו שכן אוכל בשר [פעם בשנה או פעם ביום], אז כן, לצנזר. אני לא חושבת שזה פורום שכוונתו לתקוף אנשים ולצמחן בכוח. אם אתה מביא את זה בתור ידע כללי - מישהו שאל לגבי מקור ויטמין כלשהו מהצומח ואתה מביא כתבה רלוונטית - אז מבורך. אבל אתה חייב להיות כן עם עצמך לגבי כוונותיך בפרסום הקישור למאמר.

למעלה