קבלו תמונה ה-ו-ר-ס-ת של אדם!!!

יאפ!!!ממש בונבון..!יש עוד תמונה יפה

יש לו מלא יפות......חח כולם יפות...ילד יפה=תמונות יפות חחח הינה שניה אני שמה עוד תמונה חמודה

אד11נת

New member
---אין כותרת---

אבל התמונה שאני שמתי הכי שולטת! תודו! הוא פשוט מ-ד-ה-י-ם שם (לא רק שם... בכלתמונה שלו, אבל כאן הוא מה-זה וסון! סתכלו ת'שרירים!)

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif דיי כבר!!! אתם לא קולטים שהו

א נעלב?? דנו בזה כבר והחלטנו שזה מאוד מעליב ולא יורדים עליו... הוא רשם בעצמו שכולם רושמים לו כמה אתה נמוך ואתה נראה בן 10-11-12-13-14 וזה מאוד לא נעים, זה אפילו מביך...אבל תחשבו... זה בכלל לא משנה... העיקר שהוא שחקן טוב?? אני באמת לא רוצה להעליב אותך אבל הקטע הזה מרגיז אותו ואני יודעת מניסיון כי יש כמה ילדים שהם נמוכים מאוד בכיתה שלי אבל אני לא מעליבה אותם כי אני יודעת שזו נקודת התורפה שלהם וזה לא נעים.. אז בבקשה... אנשים.. אני באמת לא רוצה להעליב אבל זה מרגיז ומעצבן ואפילו אותי זה מעצבן שורדים ככה על אנשים ובמיוחד על אדם שהוא סלב' מוכשר ברמות מטורפות... מקווה שהבנתם-רותם. נ.ב: בבקשה אל תחשבו שאני כועסת כאן על כולם אבל אנחנו כבר דנו בקטע וזה נסגר והוחלט שלא יורדים עליו יותר ולא על אף אחד אחר פה...

צודקת!!

אנשיםםםם-- > כמה רוע אפשר לבלוע?! חחח..סתם עכשיו טיפת רצינות: מתי תתחילו להפנים שזה פורום לסדרה,וגם לשחקנים-אבל לא כשזה יורד לרמות שהן לגמרי לא לעניין! זה לא מענייני לשבת מול מסך המחשב ולראות איך אתם יורדים על השחקנים-זה פשוט נמאס על השחקנים,ותתפלאו-גם על חלק מכם (אנשים כמוני כאילו..)! אז יאללה-סתמו !! רק מחמאות תתקבלנה..חח

SiM GirL

New member
../images/Emo45.gifנכון../images/Emo70.gif

צודקת לגמרי הילדה! יש לי ילד שמן בכיתה, שכולם יורדים עליו חזק חזק... הוא כזה 'חוליגן' ונודניק ויש אנשים בורים שלא מבינים שאם הם יגידו לו כל הזמן שהוא שמן-זה אותו דבר כמו למשל שליוסי אבא מת (חס וכרפס!) וכולם באים ומתחילים להעליב את אבא שלו-במקומכם הייתם אפילו מסתגרים בחדר והדיכאון היה נופל עליכם כליל
זה לא יפה וממש לא נחמד

shirel 1211

New member
צודקת!

הוא שחקן טוב וזה מה שחשוב. "תסתכלו על חצי הכוס המלאה", אל תחפשו תמיד את הנזקים!

bat el2

New member
חחח פאק איזה רגישים

אוי לא... אני בטוחה שהוא עכשיו יושב בבית ובוכה על זה שקראו לו נמוך. חצי מהאנשים בעולם הם נמוכים... לא ידעתי שלהגיד למישהו שהוא נמוך זה להעליב אותו... אם ככה אז מעליבים אותי כל יום

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif תודה רבה לכל הילדים והילדות

שהסכימו איתי... אתם אחלה..... הייתי זקוקה לזה... פחדתי שסתם תאמרו יאללה עופי מכאן את סתם מבלבלת את המוח אבל אני מבינה שהסכמתם איתי... אז באמת.. אולי להפסיק להעליב אותו ככה? הוא רשם פה מכתב מאוד רציני שזה ממש לא נעים ושזה לא הקטע להיות פה ולהפגע כל פעם מחדש... זה לא שהוא יושב בבית ובוכה עכשיו אבל זה בכל זאת פוגע גם אם הוא לא מראה את זה פיזית... גם אותי כל הזמן מעליבים כי אני קצת שמנמנה... אז מה?? מה זה חשוב? העיקר שאני נחמדה... באמת אנשים... אתם מסתכלים רק על הצד החיצוני... אני מבקשת בשם המנהל שלא יהיו פה יותר השמצות והעלבות.. בתודה מראש- רותם.

naziro300

New member
שכל מי שמקנא באדם ימות!!!אדם כנס דח

תגידו... מה הבעיה שלכם?????יש לכם בעיה שהוא מוכשר ושכל הבנות חולות עליו?? {וגם הבנים חחחחחחחחחחחחחחח}זה שהוא גמד לא אומר שאתם צריכים לרשום לא את זה.. והוא עוד קורא את זה!! וואלה הוא לא כל כך גמד.....אולי בטלויזיה הוא יוצא גמד אבל במצאיות אולי הוא לא........וגם הוא גמד מה לעשות. אף אחד לא מושלם....{בעצם אתה כן...חחח{לפחות זה מה שהבנות חושבות..}}בכל מקרה אדם אחי .... עם אתה קורא את זה אז אני חייב להגיד לך משהו מה חשוב... דרך אגב...קוראים לי דור{בן}ואני בערך בגיל שלך... וגם אני לא כל כך גבוהה...אבל חברים שלי לא יורדים אלי... אה.. האיסי שלי הוא304528250 {יש מצב שלא תיכנס.... כי מה יש לכה בטח מיליון ילדים שרושמים לך תאיסי שלהם... בכל מקרה תעשה מאמץ!! אני צריך להגיד לך משהו חשוב שקשור לך.... ואתה לא יודע.. כי אפשר לומר שאני מכיר אותך קצת הרבה במציאות..}כמו...ידיד שלך מהגן.. בכל מקרה תתחבר דחוף....{מלא זמן לא ראיתי אותך!!!}

naziro300

New member
לעדי תכנסי!!

למה נירא לך שהוא בן 17??? הוא נירא לי בן 13!!!!

ל-naziro300

הוא בן 17 יש לחברה שלי את האיסיקיו שלו והיא ידידה ממש ממש טובה שלו וגם פעם אחת הוא נכנס לצא'ט ושאלתי אותו בן כמה הוא והוא אמר לי שהוא בן 17!!! וגם מה נראה לך ילד בן 13 אם כאלה שרירים? אם כבר אז 15 אבל הוא אמר שהוא בן 17.5 (כמעט 18) אם את רוצה כנסי לצא'ט אין לי כח אם את רוצה תאמיני אם לא אל תאמיני אין לי כח!!!!!!!!!!!!!! יאללה ביי נשיקות ליהונתן הכוסון ולאדם הירש!!!!!!!!!!! הכוסון...

למעלה