קבלו תמונה ה-ו-ר-ס-ת של אדם!!!

Ben LeVi 232

New member
כל התמונות האלו הן מהגלריה של

הפורום, בשביל מה להעלות אותם לכאן גם?

אד11נת

New member
בשביל...

אני שמה אותם בשביל אנשים בפורום הזה שלא ראו את הגלריה של הפורום ולא יודעים מה הכתובת שלה! חוצמזה, נחמד לראות משהו כל-כך יפה בגישה כל-כך קלה!

Ben LeVi 232

New member
אין לזה כתובת או משהו כזה

עולים למעלה בדף הפורום וכתוב "גלריות". תארי לך שכל אחת שתגלה את הגלירה תתחיל לשים פה את כל התמונות משם. יוצר בלאגן - וא הפורום מבולגן

אד11נת

New member
אה....

התבלבלתי בין הגלריה הזאת לגלריה אחרת... אופס... בכלל לא ידעתי שיש גלריה בפורום! תודה על התגלית!

ששיושש

New member
ככןןן

הבנאדדםםם פשוט שוווווווווווווהההההההההההה

ווווואייי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וווואי אתם כל כך מתוקוווווקיים אני מת עליכם!!!
איזה כיף איזה התחשבות אתם פשוט מדהייימייים!!!!! תוווודדההה רבה רבה רבה רבה רבה רבה רבה!!!

TuTa123

New member
../images/Emo185.gif אין בעיה... הכל נכון...

אתה כוסון בטירוף... ואל תשים על הילדים ששופטים אותך ע"פ הגובה... תקרא את המכתב שרשמתי למעלה... רותם.

ששיושש

New member
יייייאאא ../images/Emo9.gif

אייזהה מותק.. אדם רציתי להגיד לך שאתה שחקן מצוייין ואתה כ"כ מוכשר... חחח מותק תהיה פה קצת יותרר..!!!!

חמוטלוש

New member
אדם חמוד!

תראה מתוק אתה היית צריך להכין את עצמך לאהבה כזאת כאילו זה דיי ברור לי לפחות שזה מה שיקרה ולי אין שום קשר לכוכבים כאילו אני לא מכירה אף אחד אין מצב ששומעים ממני בעולם הזה בזמן הקרוב למרות שאני רוצה אבל רציני מגיע לכם... לסדרה ישארלית וואלה המשחק שלכם ריתק אותי למסך אני פשוט לא מפסידה שום פרק

morg77

New member
הייי../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

היי מה המצב?? קוראים לי מור ואני בת 14 רציתי להגיד לך שאתה כזה ה-ו-ר-ס ואתה פשוט
עם יש לך אייס או מסנג'ר פליז תכתוב אותו כי עם לא אני יבכה :&#39
אוהבת מור

morg77

New member
עוד משהו..../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

יש לי שאלה את שיחקת בסידרה של החגים שקוראים לה "ארבעה בעיקבות החג"
כי נירא לי שכן ועם זה אתה אתה כזה מאמי שם...
!|

למעלה