קבצי TAR

charming one

New member
קבצי TAR

אני מורידה מהמירק כבר מלא זמן אבל לאחרונה הורדתי קובץ TAR ואין לי מושג מה לעשות איתו הורדתי תוכנה שפותחת קובץ כזה ואז זה פותח לי מלא קבצים ב RAR וכולם פשוט אותו דבר ואין שם שום קובץ הפעלה או משהו כזה חייבת עזרה בבקשה...!!

elan4

New member
תכנס!

1 קודם מה אתה מוריד סרט עם זה סרט תפתח את הקבץ דרך נגד 2 עם אתה מוריד משחק אז זה קובץ מקבץ בהצלחה עלי יתר טובים ממני ידעים את נ

T nager

New member
קבצי TAR

טארים הם כמו רארים, פותחים אותם עם תוכנה כמו winace או winrar, בתוכם ישנם לרוב עוד קבצי rar קטנים, אותם משחררים מהטאר לתיקיה מסויימת ופותחים את אחד מהם, עושים לו extract והוא משחרר את השאר גם. מקווה שעזרתי.

charming one

New member
עדיין לא מצליחה../images/Emo7.gif

פתחתי את הקובץ טאר ולאחר מכן את אחד מקבצי הראר שהיו שם שלכולם יש את אותו דם דרך אגב וזה נותן לי שתי קבצים האחד גדול קובץ MDF והשני קטן קובץ MDS מה אני עושה?????? וזה משחק אני מנסה למצוא קובץ EXE בכל הבלאגן אבל אין....

azariko

New member
פתרון

הקבצים האלה זה קבצי image בדיוק כמו bin וcue.... את צריכה תוכנה בשם alcohol 120% שהיא תיצור לך כונן וירטואלי שלשם תטעני את הקובץ mdf שלך........... ואז תוכלי לשחק בהנאה.. ניתן גם לצרוב את הקבצים האלה כ image burn בNERO ואז תוכלי פשוט להתקין את המשחק דרך הדיסק שצרבת...

charming one

New member
תודה

האמת ששוטטתי קצת באינטרנט אז מצאתי לזה פתרון לבד אבל תודה שהתייחסת להודעה...

למעלה