קוביקה

קוביקה

אני אוהד הפועל מאז שאני זוכר את עצמי (כלומר כבר 30 שנה). במידה ותאומים ושותפיו יחליטו לא לרכוש את קוביקה בגלל לוני ``הצנון`` הרציקוביץ, אני יחרים את כל משחקי הפועל העונה. יש גבול לכל דבר..לוותר על שחקן בגלל מכבי? מה ההמשך? אולי נוותר גם על הצבע האדום כי זה מביא פריחה לבן של לוני?

על האש

New member
דיי מסכים.. איתך..

זה פשוט בושהה.... שבגלל שמר תאומים הנכבד מנהל לו עסק עם מר לוני... תאומים מפרסם את ישפאר בבעלותו של לוני... אין להכניס את העסק האישי לאינטרסים הקבוצתיים.... אין בעיה מנהלים עסקים לא רוצים לפגוע ביחסי עבודה??? לא על חשבוננו!!! אנחנו לא צריכים להפסיד שחקנים בגלל דברים כאלה... אבל לצערי זה כבר לא יעזור לפי מה שהבנתי..קלצ`נקו כבר בדרך במקו קוביקה.. אין מה להשוות ביניהם העסק ממש נראה רע.. חבלללללללל.... שלא מפרידים בין עסקים אישיים לעסקי הקבוצות .. בקשר למנויים אני מבטיח לתת את תגובתי..

מיסטר יוד...

אתה צודק , זה באמת מגעיל ביותר לוותר על שחקן בגלל מכבי , ועוד שחקן ברמה של קוביקה. אני לא מבין אבל על מה לוני בוכה , הרי מכבי הביאו על עצמם ששחקנים לא רוצים לשחק אצלם , שזה הרי כל העניין פה. הרי דיי ברור שטל בנין הסכים לשחק במכבי רק בגלל שלמה שרף , ולא בגלל שום סיבה אחרת. אותו דבר קוביקה , שעזב אותם לפני שנה וחצי ולא יחזור לשם.

למעלה