קודם כל....

shabaz

New member
קודם כל....

מזל טוב על הפורום החדש. אבל לא הבנתי את השם. למה דרך הלוחמים? שבז

ברוך הבא שבז - ותודה רבה! ../images/Emo6.gif

דרך הלוחמים (או בשמה האחר: דרך הקוסמים [או בשמה האחר: דרך האהבה {או בשמה האחר: דרך אנשי הידע <או בשמה האחר: דרך ההרמוניה>}]), הלו... איפה הייתי... הא, כן, אז ככה: דרך הלוחמים (או בשמה האחר: דרך הקו- טוב, די, אני אפסיק עם זה... דרך הלוחמים וזהו!)... איפה הייתי?!?! הא, כן!!! דרך הלוחמים, היא דרכם של אלה ה"נלחמים" למען שחרור... של עצמם, מכל המגבלות המעיקות של המצב האנושי הנוכחי: - טפשות - סתמיות - חוסר אושר - חוסר אמון ואמונה - חוסר הרמוניה... יש אגדה על כך, לפיה אנו בני-האדם קיבלנו מבחן עתיק שעלינו להתמודד איתו בהצלחה לפני שנוכל להמשיך הלאה. מבחן זה, לפי האגדה, עדיין לא עברנו בהצלחה. קוראים למבחן הזה "אגו", או "הטורף", או "השופט הפנימי", או "הרס עצמי" או בכל מיני שמות אחרים. יש לכך כל מיני פרשנויות... אחרי ש"לוחם" עובר את המבחן הראשון ומשתחרר מהשיפוט והסבל שהוא מייצר כלפי עצמו, הוא עובר להתמודד עם המבחן השני: הנצח. ראשית הוא לומד ליצור רציפות בחלומותיו... לאחר מכן הוא לומד לזהות את טבעו האמיתי... ולבסוף הוא (מנסה) ללמוד כיצד להיוולד אל תוך הנצח... זהו, בערך, הרעיון הכללי, פחות או יותר. מקווה לראות אותך כאן הרבה... אל תגביל את עצמך פה בשום צורה. שלך באהבה בן

למעלה