קוויזים ישראליים

דRדכוסי

New member
ה ../images/Emo46.gif זה בגלל ש...

דרך אגב אני מרחובות זה אני פשוט כתבתי בטעות בשם משתמש הישן שלי אז ככה.. כל פוקימון שהיה יוצר לי הייתי עושה
אני לא אוהב פוקימון דרך אגב אם לפי החתימה שלך הבנתי נכון אז קוראים לך אור ואם זה נכון אז יש לך שם יפה (גם לי קוראי אור...)

Minerva

New member
התלבטתי נורא....

אז הקלקתי על שני ציורים... נראה לי שאני באמת שילוב של שני אלה!:
טיפוס זה מצוי בבחינה מתמדת. הוא מוצא עצמו בוחן את עצמו, ואת סביבתו, יותר מאשר בני אדם אחרים. שונא ובז לרדידות, ומעדיף את חברת עצמו על פני חברתם של אנשים בשיחות בטלות. יחד עם זאת, יחסיו עם חבריו עמוקים ובעלי משמעות, מצב שמשרה הרמוניה ויציבות ביחסים. טיפוס אוהב חברה, אך אין לו שום בעיה להעסיק עצמו לאורך זמן, מבלי להשתעמם.
טיפוס רגיש מאוד, המסרב להתבונן על המציאות מנקודת מבט רציונלית בלבד. בעיניך יש משקל זהה בקבלת החלטות למה שאת/ה מרגיש/ה ולמה שאומר ההיגיון. לדעתך, יש חשיבות בחיים לחלומות. את/ה דוחה אנשים השוללים רומנטיות וטוענים לשכלתנות בלבד. את/ה מסרב/ת לכל מה שעלול לפגוע בעולמך, העשיר ברגשות.

YaLdoNet 4 EveR

New member
הראשון כמו שלי ../images/Emo26.gif

אבל אני רימיתי, אף אחד מאלה שאהבתי לא התאים לי (בבדיקה), אז פשוט מראש הלכתי לכל תמונה ובסוף בחרתי את זה שאמר עליי הכי הרבה.

TRaffiC LiGhT

New member
הדבר הזה אשכרה מפחיד...../images/Emo2.gif ../images/Emo117.gif

זה נכון. פשוט כל מילה ומילה.
לקח לי מלא זמן לבחור והכל... אבל זה כל כך נכון. פשוט מפחיד.

דRדכוסי

New member
המון קוויזים בעברית

זה לא בדיוק אתר שמומחה לקוויזים (זה האתר של ביפ) אבל יש שם מלא קוויזים לחצו פה כדי להגיע לקוויזים

i c y

New member
אני...../images/Emo42.gif

התכונות- דינמי, פעיל, מוחצן. לוקח/ת סיכונים ומוכן/ה למחויבות, בתמורה לאורח חיים מעניין מבחינה אישית ומקצועית. השגרה לעומת זאת, היא אויבתך הגדולה, והיא גורמת לך תחושת בזבוז. את/ה שמח/ה ליטול חלק בפעילות ובארגון מאורעות, ותרומתך ניכרת.
מוזר... לא ידעתי שאני כזאת...

דRדכוסי

New member
../images/Emo26.gif

אני מכיר רק 2 אתרי קויזים בעברית קוויזמי (שרובו מועתק) ובאתר של ערוץ ביפ יש גם קוויזים (גם שם יש חלק נכבד מועתק) יש למישהו עוד אתרי קוויזים בעברית?

בחיי, כמה שזה נכון...../images/Emo104.gif

אני שונאת אנשים רדודים, מתבודדת, אוהבת חברה אך מסוגלת בהחלט להעסיק את עצמי לבד מצוין...

למעלה