קווים אדומים

dory30

Well-known member
לכל אחד יש, ממדינה ועד אחרון האזרחים. ומה אצלכם?

dory30

Well-known member
כנ"ל צביעות, תחמנות, שקרים, מניפלוציות, צעקנות וולגריות (נפוץ מאוד בישראל, ראה בממשלה).

dory30

Well-known member
מכות והזקה לחיי אדם יותר חמורות משקרים ומצעקות.
לא תמיד. לפעמים אתה יכול להעליב אדם, לפגוע בו ולהוריד את הביטחון העצמי שלו. ההשלכות יכולות להיות הרסניות. אני למשל מתחיל לדחוס מתוקים בלי הכרה. ההשלכות הן: השמנה ונזק לשיניים.

השמנה ונזק לשיניים הם נזק לבריאות הגוף, מחלות הן מסוכנות כמעט כמו מכות ועלולות להביא לפעמים למוות. על דברים כמו העלבה וצעקות אפשר להתגבר, עם סבל פיזי צריך להתמודד אובייקטיבית ולפעמים הוא בלתי נסבל.
לא תמיד. לפעמים אתה יכול להעליב אדם, לפגוע בו ולהוריד את הביטחון העצמי שלו. ההשלכות יכולות להיות הרסניות. אני למשל מתחיל לדחוס מתוקים בלי הכרה. ההשלכות הן: השמנה ונזק לשיניים.
אגב, אגלה לך סוד: גם אני סובל מזה שאני דוחס מתוקים בלי הפסקה. בשבוע האחרון שמנתי ארבעה קילו. אני פוחד לקבל סכרת. צריך לאכול דברים מהטבע כמו פירות וירקות, קטניות ודגנים. זה משאיר הרגשה רעננה לכל היום ולא הרגשה רעה, ויותר בריא. אני מאוד אוהב פירות אבל לא כל כך ירקות, ירשתי מאמי את האהבה לפירות.

השמנה ונזק לשיניים הם נזק לבריאות הגוף, מחלות הן מסוכנות כמעט כמו מכות ועלולות להביא לפעמים למוות. על דברים כמו העלבה וצעקות אפשר להתגבר, עם סבל פיזי צריך להתמודד אובייקטיבית ולפעמים הוא בלתי נסבל.

אגב, אגלה לך סוד: גם אני סובל מזה שאני דוחס מתוקים בלי הפסקה. בשבוע האחרון שמנתי ארבעה קילו.
כמו שאני מנסה להוכיח שוב ושוב, שקר הוא כנראה בעיקר דבר לא חכם. הוא מונע יחסי הבנה והדדיות בין אנשים ועלול לגרום לטעויות ולתקלות.

למעלה