קולדפליי יותר טובים!!!!!

Major Thom

New member
אממ .. אממ ..

למה כל ההערות-עוקצניות נשמעות לי נורא חסרות טעם פתאום? אולי זה פשוט לא שווה את זה. אני מניחה שברכת "וולקאם טו דה פורום" לא תבוא בחשבון ..
יוני בלוך - המשמעות של קים

Fish in the sea

New member
too cold

אני נורא רוצה לא להגיב אבל אני חלש אופי וגם התכוונתי במילא לכתוב משהו על קולדפליי. אין לי בעייה שאומרים על רדיוהד מרדימים אבל כשזה בא מפי חובב קולדפליי, זה נשמע קצת מצחיק.גם בגלל שבלי רדיוהד קולדפליי לא היו קיימים או לפחות לא היו נשמעים כמו שהם נשמעים וגם בגלל שקולדפליי נורא מרדימים בעצמם. אולי הלהקה המרדימה ביותר שאני מכיר. בעיניי הם אובר-רייטד בטירוף. אני אוהב מאוד כמה שירים בודדים שלהם אבל שני האלבומים שלהם רחוקים מלהיות אלבומים מצויינים.הסינגלים שהם הוציאו עד היום ממש טובים אבל לא הצלחתי להתחבר ממש לשאר השירים שלהם. לא יודע,חסר להם המשהו הלא מוגדר הזה כדי להפוך אותם ללהקה טובה באמת. בעיניי לפחות.
Disarm

Dark Muse

New member
לא נמאס מהטימטום הזה??

בגלל רדיוהד קולדפליי לא היו קיימים?? אין שום קשר בכלל ובלי לעליב קולדפליי ממש גרועים :\

lide

New member
רק על תעצבן אותי...

עם הביקורת שלך, מה קשור בגלל רדיוהד קולדפליי לא היו קיימים...?
ברי סחרוף - האחר - נכנע לך

Superunknown1

New member
על, כשהוא מציין שלילה, יכתב כ-אל.

חוקי לשון בסיסיים, אפילו אחותי יודעת
np: bikini kill-men´s wish.

kyliefan18

New member
חחח אלק קולדפליי גרועים

תוריד את A RUSH OF BLOOD TO THE HEAD (שיר לא האלבום) ואחרי זה נדבר...

Major Thom

New member
שיר נחמד, האלבום גם.

לא הייתי קוראת לזה גאונות, אבל זה יותר טוב מparachutes (הו, בטח אייתתי את זה לא נכון ..
) מה הקטע עם קיילי?
sparklehouse - cruel sun

Dark Muse

New member
דבר אחד לא הבנתי

קולדפליי הם להקה מאוד מרדימה (כמו למשל "הלהיט" yello) ואתה בא ואומר שרדיוהד מרדימים (לרדיוהד יש שירים שמרדימים ויש גם שירים שהם פשוט כיף לשמוע) אז כיאלו זה קצת סוטר.....

Fish in the sea

New member
אפרופו קולדפליי

מישהו שמע/הוריד/יודע איפה אפשר להשיג את הביצוע של קולדפליי לסונגבירד של אואזיס? הם עשו את זה כמעין מחווה לגאלאגרים שישבו בהופעה המיוחדת לקראת האלבום החדש בניו יורק לא מזמן. נשמע לי מעניין. ואהבתי ת´חתימה שלך,דארקמיוז...
kid a - the national anthem

kyliefan18

New member
קולדפליי

הם ממש לא מרדימים!!!! אמנם יש להם שירים על גבול הצ´יל אאוט אבל רדיוהד קצת יותר בשטח השחור והדכאוני אבל אין לי בעיה עם זה... וכן קיילי מינוג...אני מעריץ גדול שלה והיא בהחלט קשורה לתרבות הבריט-פופ והאינדי!

kyliefan18

New member
כן

בשנת 1997 קיילי הוציאה אלבום בשם IMPOSSIBLE PRINCES שהוא מן רוק-דאנס-בריטפופ-אלטרנטיבי-פופ, אלבום שהיא כתבה ויצרה לבד. האלבום היה דיי כשלון,הוא מכר רק מיליון עותקים בעולם אבל עדיין זאת התקופה הכי אהובה על מעריצי קיילי. אני מציע להוריד את: some kind of bliss שהפיקו המניק סטריט פריצ´רס did it again drunk dreams i don´t need anyone המקסים ו say hey

man-o-war

New member
באמת קצת מצחיק

אבל כנראה שלא תמיד היא היתה "כלבת אם טי וי", היה לה שיר עם ניק קייב.

Major Thom

New member
והיא הייתה אמורה לעשות את

little baby nothing עם המאניקס, אבל היא לא הסכימה (לא שילמו לה מספיק או משו) אז הם לקחו את הכוכבת פורן ההיא במקום
belle & sebastian - the state i am in

למעלה