קולומביאנים וישראלים-קבוצה בפייסבוק(לא פרסומת

bluetartuga

New member
קולומביאנים וישראלים-קבוצה בפייסבוק(לא פרסומת

שלום לכולם, אני לא כותב קבוע בפורום אבל אני מצרף פה משהו שייתכן ויעניין את חלקכם..תודה. פתחנו קבוצה בפייסבוק שמיועדת לישראלים שבקשר עם קולומביאנים (והפוך....) לטינים או בני/יות זוגם ממדינות אחרות יותר ממוזמנים גם. אם מישהו רוצה להצטרף - אתם יותר ממוזמנים חפשו בפייסבוק colombians in israel colombianos de israel קלומביה וישראל נכון, קבוצה חדשה וקטנה :) אבל מקווים שנתפתח... אני מצטט משם: Para Colombianos viviendo en Israel, Israelies en relacion con personas colombianas o personas Colombianas en relacion con alguien en Israel, no importa sexo o preferencia sexual en general para todos los interesados on con relacion con uno de los paises mencionados. *pdt* latinos de otros paises y/o sus parejas tambien son bienvenidos קבוצה לקולומביאנים החיים בישראל, ישראלים שבני/ות זוגם מקולומביה או קולומביאנים אשר מצויים בקשר עם ישראלים. לא חשוב מאיזו דת צבע מין או מדינה אתם - זה המקום לישראלים או קולומביאנים המתעניינים וקשורים לצד השני. ***הערה חשובה!*** לטינים או בני/יות זוגם ממדינות אחרות יותר ממוזמנים גם

למעלה