קומנדו מכירות

קומנדו מכירות

לאחר ניסיון רב שנים עם אנשי מכירות החל מגיוסם הכשרתם והטמעתם במערכת דרך אימונם השוטף ולאחר שצברתי המון ידע על נושא מה מעכב אדם מלהפוך לאיש מכירות מעולה וטיפול בכך ואף היגעתי להשגים מרשימים של שיפורים אדירים לאנשי המכירות שעברו תחת ידי ולאחר שהעברתי המון חומר בסדנאות תוך אירגוניות על מנת לפתח את אנשי המכירות באירגון החלטתי לפתוח ביוזמה עצמאית לקיים סדנא שהיא בעצם בית ספר לאנשי מכירות 80% ממודעות הדרושים בעיתונות קשורות ישירות או בעקיפין לתפקידי מכירות למינהם לעומת זאת אל80% ממחפשי העבודה זה לא מדבר בעיקר מישום שיש בהם איזה פחד לא ברור להכנס לתחום אני מאמין ביכולת שלי להראות לכל אדם שיעבור אצלי סדנא כי מכירות זה מקצוע נהדר ומקצוע שהכי טיבעי לרכוש אותו וברגע שיש לך אותו לא תהיה מובטל כי תמיד יש דרישה לאנשי מכירות טובים מה גם שזה גם משפיע ישירות על החיים הפרטיים (משכורות יותר גבוהות,תנאים משופרים וביטחון עצמי איש מכירות טוב הופך למסמר המסיבה בין רגע ) אני יכול ללמד כל זאת ועוד... רציתי לדעת מה דעת חברי הפורום על הרעיון אשמח לתגובות [email protected]

רוח הים

New member
יש לך איזו הכשרה מקצועית?

אני חושבת שקודם כל צריך כשרון למכירות את המיומנויות אכן אפשר ללמוד

גם והרבה נסיון

מה שלומדים בתאוריה באונ´ או במכללה מסתבר מהר מאוד כלא מחזיק אפילו אויר במציאות בשוק הפתוח והרגיל הנייר סובל הכל הלקוחות לא אפשר לכתוב תכניות שיווק ומכירות עד מחר אבל עדיין צריך עוד משהו כדי שזה גם ידפוק בפועל את העוד משהו צוברים רק ע"י ניסיון

פשוט

אני עבדתי כאיש מכירות הרבה זמן וצברתי ניסיון רב בן במעשה והן בהדרכת אנשי מכירות מה שנישאר לך זה ללמוד מהניסיון שלי ואז תתקצר תקופת הניסיון שלך

למעלה