"קון עונה לי,קון עונה ליייי" וכדומה.

מאזנים את הצ'אקרות ב../images/Emo43.gif אנשים

אילו נתונים צריך כדי ללמוד הנדסה? באילו תחומים משתלבים בוגרי הלימודים? איך מוצאים עבודה בתחום? מה ההבדל בין לימודי הנסדה במכללה לאוניברסיטה? על שאלות אלו ועוד יענה פרופסור שמואל קניג, דיקן הפקולטה ללהנדסה בשנקר שיתארח מחר בפורום סטודנטים. בואו לשאול אותו את כל מה שרציתם לדעת: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=72&MessageId=130304533
מרגלית זהר אילון, הילרית-מתקשרת ומחברת הספר רבי-המכר "ריפוי של מלאכים" ו"ריפוי בזוהר האור", מתמחה גם בטיפולים רבי משתתפים, תתארח בפורום שואלים את הקלפים ביום שלישי הקרוב ותעניק לגולשי הפורום טיפול מרחוק לאיזון, טיהור המרחב האנרגטי ואיזון מערכת הצ'אקרות. בואו לשרשר את שאלותיכם אליה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=940&MessageId=130377900
פורום עושים שוק ואבקת הכביסה אריאל ונוזל הכלים פיירי מזמינים אתכם ואתכן לספר לנו מהו הטיפ שלך לניהול משק הבית בתקופת המשבר הנוכחי? - ואולי תזכו באספקה של מוצרי החברה לשנה הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2087&MessageId=130378189

נסטי XD

New member
עאעאעהאאעאעא!!! קון ענה לי!!!!

סתמו XDDDD מותר לי להתלהב כמו פקאצה קטנה.... כתבתי לו hi cone!!!!!!! love you and the band so so so much!!! there are any chances for you guys to come to israel???? you have lot of lots of fans out here!!! it will made my day!, no the year!!, no the life!!!! just kidding.. so when's the new album is coming out???...i really liked always..cant wait!!!!! love you all, danna והוא כתב, hi danna, I really hope we can make it there on the next album. thanks for the support, cone עאעאעאעאעאעא&^%^&$%^#$@5

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo207.gif ../images/Emo90.gif חחחחחחח קון ענה לי שוב XDDDDDDD

בפעם השלישית!!!!!!!111 XD אז רשמתי ככה: "אומיגד בבקשה בבקשה תבוא עם סאם לישראל אין לך מושג כמה אנחנו אוהבים אותכם פה, יש לנו מעריצים משוגעים ^^ בבקשה תנסה להגיד לדריק וסטיב לבוא לפה D: אני המעריצה הכי גדולההההההה" והוא ענה לי: Hope we can next album. DDDDDDDD:

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif אעאעאעאעאעעעעעעע DDDD:

הוא רשם לך דנההההההההה
לי הוא לא רשם שיררררררר
~מאוכזבת~ אבל איזה מרגש זה XDDDDDDD והו יש לי הרגשה טובה שהם יבואו D:

תשאלי אותו:

WHAT WILL BE THE MUSIC VERJEN OF THE NEW ALBUM? (PUNK POP LIKE UCH SKATE PUNK LIKE HHOP AKNF OR PUNK ROCK LIKE DTLI OR PUNK HAVY ROCK LIKE CHCK OR EVEN AN ORIGINAL) HOPE IT WILL BE BETWIN PUNK ROCK AND SKATE PUNK בקשה תשאלי

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif אוקי אני אשלח =]

חח אני פשוט שולחת לו מה יהיה הסגנון של האלבום XD

Fuck A dog XD

New member
../images/Emo90.gif שלחתי לו ככה:

~נראה לי שיש שגיאות אבל לא משנה
~ its Shir, again lol ^^ mm i have a question for you: what will be the music vrejen of the new album? we have a sum's forum, and all the sum's israeli fans sending for u guys kisses :) love you a LOT. Shir <3 חחחחחחחח די עבדתי עליו אבל לא משנה XDD

PerfectSP

New member
Music Style\Stream ../images/Emo190.gif

גם VERSION באיות נכון זה לא נכון להגיד
לתקן את השאר?
FANS -ARE- SENDING ועדיף לכתוב - WE HAVE A FORUM OF\ABOUT SUM41 IN ISRAEL

נסטי XD

New member
XDDDDDDDD יסמין הרגת אותי

את מוציאה אותנו חבורת פאקצות XDD לא שזה לא נכון XDDDD

למעלה