קונספיל--דוויד אייק שרלטן.

hamamin

New member
קונספיל--דוויד אייק שרלטן.

הקישור למאמר תמציתי +סירטוני עומק על התופעה הרפיטלינית,
מקורה והשלכותיה.
סיעור מוחות חביב למי ששרוי באווירה עבמיסטית.
[במאמר מוסגר---לא קונספיל ולא דוויד אייק מתארים את האמת---היא מרחפת בערפילים,נוגעת לא נוגעת בשניהם,
דעתי האישית,כמובן]

franse

New member
אם הכותב חושב שהשרשרת נגמרת ברוקפלר

או בבני אדם בכלל, הוא טיפש.

לא ממש ברור לי הקשר לרפטיליאנים...

האם אתה סבור שהמינים הרפטיליאניים (הזוחליים) הם רק המצאה שנועדה ליצור אווירה של שונות, איום ואולי סוג של מלחמה?

מי שמכיר אותי יודע, שאני לגמרי בעד שילוב של תחומי ידע לא אמפיריים (כמו תורות רוחניות עתיקות) ותחומי ידע אמפיריים (מדעיים) -- בסוף תמיד מסתבר, שאין שום סתירה בין הדברים, הבעיה היא שלפעמים המסקנות האלו מגיעות רק לאחר הרבה זמן.
יחד עם זאת, התופעה הרווחת של "רוחניקיות" (בשונה מרוחניות) שבמסגרתה אנשים מתיימרים ללמד דברים מבלי שהם בעצמם מבינים אותם, מצליחה לעצבן גם אותי. זו תופעה מאוד קליטה, מאחר שהיא תמיד מתבטאת בסיסמאות נבובות וחבוטות שאף אחד לא באמת מבין את משמעותן, אבל קל לזכור ולדקלם אותן. לדעתי, התופעה הזו יותר מדי מזכירה כתות, גורואים ושאר גורמים שמדכאים חשיבה והרגשה עצמאית.

זה רק מדגיש עד כמה חשוב תמיד להפעיל שיקול דעת אישי, להצליב מידע, לחשוב לבד, לחוש/להקשיב לאינטואיציה הפנימית (כל אחד צריך להקשיב לעצמו) ולהחליט באופן עצמאי. אם זה היה תלוי בי, זה הדבר הראשון שהיו אמורים ללמד במערכת החינוך, החל מגן טרום-חובה.

hamamin

New member
דיוויד אייק פיתח את נושא הזוחליים לשיא

בסדרה ארוכה של ראיונות והרצאות הוא מנסה להוכיח שמלכת אנגליה
ובנה צרלס למשל,הם זוחליים מחופשים ממש.
לזה התכוונתי שהוא לקח את הסיפור כמה צעדים גבוה מידי מהאמת.
אין לי מושג עד כמה החוצנים מהסוגים השונים מנהלים ממש [מה האג'נדה והמטרות שלהם ?]את הכדור.
עד כמה "מושתלות" או מושתלות פיסית ומכוונות, התורות -המטרות -והיריות של הבנק העולמי ,הוותיקן,אבירי מלטה,הבונים האילומינטי וכאלה,
ואת מה ואת מי וכמה ולמה ואיך--- הן משרתות באמת.
והעיקר----איני יודע עד כמה החירות ,החשיבה העצמאית,היצירתיות המדעית,האמנותית וסתם שימחת החיים מושפעת ומכוונת
על ידי דיירי "המימד הרביעי" ----החוצנים והישויות הלבנים הירוקים והאפורים למינהם.
ניראה לי שכללית אנחנו ביקום חופשי ויצירתי יחסית לכישורים הגנטיים והחברתיים שיוצרים את ה"עצמי הארצי" שלנו----
בעינין הגן, זכור לי שהיתי מורד במסגרת הכובלת ועד היום [66] אני מחפש את ה"אמת".
רוב האנשים מתיאשים מהמרד והשגיו החל מגיל שש וניכנעים לתבנית האמונות המטריקסית,התרבות, שמספקת להם ביטחון וחברתיות בריאה--- ,שיבטית,עדרית
דביקה ,צבועה,מתחסדת,אופנתית,מותגית ,כלכלית,בריאותית,מישפחתית,דתית,לאומית-----למי זה טוב מעבר לאנשי השבט עצמם,לשליטים ---לאלוהים ולחוצנים פתרונים.
זה מה יש.

franse

New member
מלכת אנגליה ובנה אינם זוחלים מחופשים

על פי דיויד אייק, אלא בני אדם שנשלטים על ידיהם ממימד בלתי נראה לעין האנושית וכמוהם רבים נוספים.
כמי שחשוף ללא הפסקה להטרדה מצד היצורים הללו ברור לי שהעניין הזה אפשרי לחלוטין.
המסקנות שלי דומות למסקנות של דיויד אייק, מבלי שלקחתי דבר מהדברים שלו אלא למדתי מתוך הניסיון האישי שלי בלבד.

hamamin

New member
עם הניסיון שלך אני האחרון להתווכח.

אין לי קשר עם חוצנים ככול שידוע לי.
אבל מלכת אנגליה והנסיך צ'רלס המוזר כמו אביו העוד יותר מוזר,
ממש לא יכולים לשלוט על משהו או לנהל משהו רציני
זה מה שניראה על פני השטח [אנחנו מתעסקים באמת לכאורה----]
ולכן הם האחרונים ששוים להיות נישלטי חוצנים
----מה שמעלה את השאלה למה דיוויד אייק נותן להם חשיבות
מעבר לתסריט אגדתי בעל ריטינג גדול אפשרי.
במילים אחרות.
דיוויד אייק הוא האדם שהכי סביר שהוא [כמתקשר יעני] פגוע נפשית לחלוטין,סופר- אגו -מניה במלא פריחתה,
ולכן מה שהוא אומר אוטומטית חשוד כשרלטנות חסרת מעצור,קישקושי הבל ורעות רוח.
לא פלא שכמו הרבי מלובוויטש[סופר אגו מונחה חוצנים לשעבר] שניהם כמעט ונהיו משיחים.
--------
בקשר להשקפה שלך על עתיד העולם והמין האנושי הצלחת לערפל לי את האופטימיות המעטה שיש לי.

franse

New member
אתה דוקא בקשר עם חוצנים ועובדים עליך יפה.

זו הסיבה שלפני כשנה או שנתיים ביצעת סאלטה לאחור ונסוגת מחלק גדול מהדיעות שלך בנוגע ל-9/11, כמטריילס, ונושאים נוספים הקשורים למידע המגיע ממקורות אלטרנטיביים.
סימן נוסף הוא הקלילות שבה אתה מבצע רצח אופי באנשים נושאי המידע הזה כגון דיוויד אייק, פרויקט קמלוט ואנשים נוספים.
פתאום כולם שרלטנים, אגו מנייאקים, רודפי בצע ואנטישמים.
גם הטענות שלך שהעב"מים והחוצנים הם מעבר להבנתנו ושהכל אפוף במיסתורין שאינו ניתן לפענוח מעלות חשד שאתה משרת מישהו ללא ידיעתך.
כיווצו לך את המוח ולא שמת לב. כמו צעצוע החזירו אותך לקופסא.

לגבי הביקורת שלך על משפחת המלוכה הבריטית:
על פי דייויד אייק מדובר בשכבה שלטת בתוך מערכת היררכית, כך שהיכולות האישיות שלהם אינן חשובות כל כך.

בקשר להשקפה שלי על עתיד המין האנושי:
הדרך האופטימית היחידה להתמודד עם העתיד הזה היא להעיר את תשומת ליבם של כמה שיותר אנשים למה שמתפתח מול עינינו.
זוהי מלחמה על ליבו ומוחו של המין האנושי.
השולטים אינם יכולים לשלוט על אנשים מוּדעים שלוקחים את גורלם בידיהם.
הם בונים על מאסות של אנשים נבערים המגיבים לכל מניפולציה.
השאלה מי יגיע אליהם קודם.
בעידן התקשורת זה לא כל כך מסובך.
כמה תוכניות טלוויזיה וכתבות בעיתונים יכולות לעשות מהפך תודעתי במדינה קטנה כמו ישראל.
בשביל זה צריך לקבל שיתוף פעולה מצד התקשורת שלא קורה כרגע מסיבות ידועות.
זה מאבק קשה אבל לא אבוד.
כמות האלימות שהחוצנים מפעילים עלי ועל אנשים נוספים מעידה שהם רחוקים מלחשוב שהנצחון בידיהם.

hamamin

New member
אמרת הרבה דברים נכונים וחכמים

ובכל זאת יש מה לישר עמדות או הבטים----
1.מעולם לא חשבתי שאין בעיה עם 9\11 אבל האתרים האנטישמים [בוש, הממשל, המוסד,רוטשילד,אילומינטי] פתרות את
הבעיה בסיפורי אגדות -אורבניות כוזבות לגמרי,כרגיל.
עשו את זה ערבים -נאצים שלמדו בגרמניה--- הדת המוסלמית היא "השטן" העולמי לשעה זו וברור שחוצני- השטן מנחים אותם.
הרוע האנושי הוא ,כמו הטוב האנושי,מוצר של האדם בעיקרו משורשו ומהותו---ההשראה החוצנית היא חיצונית בלבד.
2.קמלוט לא אמרו דבר אחד נכון,מעולם,הכל בולשיט.
3.דיוויד אייק אכן סכיזופרן-פרנואידי מובחן ותוסס,----או כמו שאומרים במקומותינו---מיסטיקן-מתקשר-רואה ניסתרות.
4.גם אני היתי "רואה נסתרות" סביל וחובבני בהיותי דתי ואיש קבלה כבד---אכן עולם הניסתר משיק ,מקביל,דומה ,זהה לעולם הטירוף
זה אותו הדבר [מימד רביעי בפרהפסיכולוגיה \ספיריטואליזם]ותלוי איך מפרשים או משתמשים ,לא עלינו,את זה.
הכרתי הרבה מקובלים ורואי ניסתרות אמיתיים[עוד בגדר שפויים] ומטורפים למכביר.
השפויים עשו כסף וכבוד ומפורסמים מאד בתיקשורת אבל יותר מנייקים וחלאות מהמטורפים.
לכן עזבתי את הכל וחמש עשרה שנה אני בחסימה מודעת ואת זה ראית ---כל הכבוד.
5.השורה התחתונה שלך---הקרב בעיצומו---נותנת קצת תיקווה אמנם, אבל דרכי האמונית שונה לחלוטין ---הבסיס לכל,בעיני, הוא אהבת החיים,האושר
החירות והיצירתיות שיש בכל יצור חי עם או בלי מודעות מפותחת.
מזה אני מסיק ששורש העולם הוא חיובי וכוחות הפרזיטיות הרוע והניצול הם אכן שלב הבורות ,ימי הביניים העכשויים,הבחירות האנוכיות,החייתיות, שלנו כתרבות
אין לי מושג מה לעשות או אם יש עתיד מעבר לעקרון אהבת החיים והתבונה האנושית המקובלת ----
6.בקבלה קוראים לשליטה החוצנית ---פשוט--- החיצונים,הקליפות,המזיקים,יצורי האפלה---כולנו עד אחרון בשליטה כזו או אחרת----הבחירה החופשית היא ,כמובן
יחסית למיקום שלנו בעולם,מה שאומר שאפשר להשתחרר קצת על ידי עבודה עצמית----מודעות, הבנה וכאלה---לא דת הניו אייג' ולא שום דת או תורה.
-----
בינתיים זהו.

franse

New member
לא אמרתי שאתה בחסימה מודעת, אלא שעובדים עליך.

זה לא קשור אם אתה מתקשר או לא.
גם אני נגד תקשור ברוב המקרים.
סעיפים 2-3 רק מעידים על עוצמת התרגיל שעושים לך.
השלילה הגורפת של פרויקט קמלוט שמכיל עשרות מרואיינים ומאות שעות וידאו ואודיו היא סימן מובהק.
דיוויד אייק אינו מפגין שום סימפטום האופייני לסכיזופרניה.
נכון שהוא מתקשר ומתקשרים לרוב אינם אמינים, אבל במקרה שלו צריך פשוט להקשיב למסר ולהחליט אם הוא מציאותי או לא. לדעתי כן.
יש גם שינוי באנרגיה שלך:
היא הפכה להיות קיצונית, אימפולסיבית, כאילו הפסקת להיות אתה.
לתשומת ליבך.

אם כך, אני נוטה להסכים איתך

גם אני לא באמת יודעת מי נשלט ומי לא, אבל כפי שאני מתרשמת מהדברים, רוב האנשים לא נשלטים ע"י גורמים חוץ-פלנטריים, אם יש אנושיים שנשלטים, כנראה שמדובר במיעוט של כאלה הנמצאים בעמדות מפתח.
הבעיה החמורה יותר בעיני היא, שהרבה אנשים נוטים להיות מאוד קונפורמיסטים, עד כדי התנהגות של עדר, וזו התכונה והגישה שמאפשרת לאנשים בעמדות מפתח להשפיע עליהם בקלות.
הדוגמה הקיצונית ביותר לכך היא, כנראה, התנהגות העדר במרכז אירופה בתקופת מלחמת העולם השניה, אבל אפשר לראות התנהגות כזו בכל מקום ובכל תקופה.
גם אני חושבת שמישהו "גוזר קופון" מתופעת העדר הזו, ויתכן שהקבוצה שמרוויחה מהמצב הזה כוללת לא רק אנושיים -- כולנו בעצם מחפשים את האמת.

לדעתי, אחת הדרכים להילחם בתופעה היא פשוט לעודד אינדיוידואליסטיות, פלורליזם וקבלה של השונה (גם כי זה נכון מוסרית וגם כי כאשר כולם דומים, כנראה שמדובר בעדר).
הנה טיפ לצורך העניין: כאשר אתה לא בטוח אם אתה פועל עצמאית או מתוך לחץ חברתי, תחשוב, מה היית עושה אם היית חתול, או מה החתול שלך היה עושה
-- זה באמת עובד כשרוצים להגביר את האסרטיביות והאינדיוידואליזם, ואם רוצים, אחרי תקופה זה פשוט נטמע כחלק מההתנהגות הטבעית.

למעלה