קונקשן בתורכיה זה בעיה?

קונקשן בתורכיה זה בעיה?

שלום לכולם,
אני נוסעת לברצלונה עם קונקשן בתורכיה- האם זה בעייתי?
אשמח לשמוע אם אתם מכירים ישראלים שעברו שם ללא בעיות..

תודה,

salo22

New member
זה תלוי מאוד בגישה שלך

אם הכוונה לרדת מהמטוס עטופה בדגלי ישראל עם שלטים המאשימים הפלסטינאים, האיסלאם או מי שתרצי, בכל מיני דברים, קרוב לוודאי ששהייתך בנמל התעופה ובעיר לא תהיה נעימה.
אם מדובר במעבר רגיל בלי כוונות פרובוקציה בשדה התעופה, הסירי דאגה מליבך.

YHS

New member
אני מכיר ישראלי שעבר שם בלי בעיות.

מכיר באופן אישי.

utoo

New member
אנחנו היינו בפסח האחרון בלי בעיה

נתחיל מזה שברגע שאת יורדת מהמטוס ומסתובבת בשדה אף אחד לא יודע שאת ישראלית. גם כשאת עולה לטיסת המשך אף אחד לא יודע.
בכל מקרה לא הרגשנו שום תכונה מיוחדת בשדה.
בענין הרגשה אני לא מתווכחת, אבל מי שלא מנפנף בישראליות שלו יכול להיות רגוע.
לא לבוא עם חולצות, תיקים, כובעים עם סמלי יחידות מהצבא או מהקאנטרי , לדבר בשקט ותאמיני לי שאת בדיוק כמו כל תייר אחר במדינה.

מאקי

New member
ומצד שני השלטונות לפעמים כן מעכבים ישראלים

לא יודעת בת כמה את ומה עברך הצבאי
אבל בקיץ בעת המלחמה התורנית (תסלחו לי לא זוכרת איזו) הבן שלי עוכב שם.
ארוכות
ומאז הוא הפסיק לטוס עם התורכים למרות שזה גם נוח וגם זול מחלופות אחרות.

אני עברתי בהלוך - כלומר רק כיוון אחד - באפריל 2014

כל המעבר היה מהיר מאוד, אולי 5 דקות. נוח, מסודר. אחר כך היה די הרבה זמן לחכות בשדה לטיסת ההמשך שלי. ראיתי דברים מעניינים שאפשר לקנות לאכול בחנויות בשדה. הרגשתי שם טוב ובטוח ואחזור על החוויה אם אצטרך (טיסה ישירה עדיפה בהרבה).

רזאי

New member
תלוי גם מה את או מי שאיתך עשו בצבא.

ביחידה של הבכור שלי לא מרשים גם לאנשי המילואים לעבור שם. לא מדובר ביחידה שהיתה מעורבת במרמרה, ובכל זאת.

קונקשן באיסטנבול

אני הייתי במעבר באיסטנבול ב8 ו16 או 17 למרס השנה - שום בעיה, באמת
בשנה שעברה הייתי שם גם לפני פסח וגם לפני ראש השנה (אני "בורחת" מכאן בחגים - אל תחשבו רע אלי) - שום בעיה באמת - המוני אנשים נמצאים שם בטרנזית - כל אחד דואג לעינייניו - ואף אחד מהשלטונות לא ראיתי שיפנה אפילו למישהו
באחת מהנסיעות - לקחתי - בלי שכל! - טיסה עם המתנה של חמש שעות המתנה באמצע הלילה - זה היה קשה - אבל שוב המוני אנשים - באיזה פינה ישבו על הרצפה אולי כשלושים או יותר אנשים עם לבוש לבן - כפתן כזה וכיסוי ראש - אולי בדרך או חזרה ממכה... אולי סתם קבוצה מאפריקה...
&nbsp
השתדלתי לקרוא ספר שאני תמיד לוקחת לטיסות -ובשלב מסויים כאשר ישבתי באחד השרוולים שהופיעו על הלוח ליציאה לכוון ישראל - לא שמתי לב שהיציאה עברה לשרוול אחר ! למזלי היתה שם עוד גברת מבוגרת לבד - והיא שמה לב אלי - והרגשתי שהיא שמחה שהיא יכולה אולי להתחבר לעוד מישהי - היא ידעה רק רוסית שאני לא מבינה - אבל היא נגעה בכתפי להזהיר אותי - והבנו אחת את השניה - הייתי קצת מנומנמת ואם לא היא - אולי הייתי ממשיכה לשבת בשרוול המתרוקן...
אבל זה -כמובן צריך להיזהר - יש גם נוכלים בעולם...
במטוס הגברת הסתכלה לעברי - ארי המקומות קבועים - לא יכלה לשבת לידי - אבל הגענו בשלום ברוך השם!
למדתי משהו - יותר אני לא לוקחת טיסה עם המתנה של 5 עד 7 שעות! באמצע הלילה...
&nbsp
אבל לשאלתך - לדעתי - אין שום חשש מקונקשן בנמל תעופה איסטנבול - אני כבר הזמנתי עוד טיסה - עם פגסוס - דרך איסטנבול כמובן - ומשהו שהוא לא לענין זה - אני דווקא די מסמפטת את הטורקים - (מה לעשות שהם מוסלמים) - ולטוס למשל ב TURKISH AIRLINES - זה טיסה מצויינת - שירות חייכני - ואפילו אוכל טוב ומוגש בטעם!! - - אינני עושה פרסומת - תאמיני לי
אז נסיעה טובה - אני אומרת לך עוד פעם - עברתי בנמל תעופה זה ואלי 7 8 פעמים - אף פעם לא הרגשתי וא ראיתי משהו אחר מהאנשים כל אחד לכוון הגייט או לבדיקות הבטחון - שם בודקים מנומסים ויעילים - אפילו הקונקשן לפגאסוס היא לפעמים עמוסה מאוד - עשרות אנשים קצת דוחק - אבל יש סדרנים וחיש עולים למטוס וטסים ומגיעים ונהנים!
נסיעה טובה - ברצלונה מעוד מעניינת - הייתי לפני בערך 15 שנה - טיול מהעבודה -ד"ש לגאודי בין היתר!

Yuval I

New member
חבל על הזמן, ממליץ לטוס ללא חניות ביניים

יש יותר מחברה אחת עם טיסות ישירות מישראל לברצלונה

sol11655

New member
ולשלם פי שלוש או פי ארבע ,כמו בדוגמא שלנו ?

אנחנו למשל טסים באוגוסט לאמסטרדם ב-300$ בפגסוס , כאשר טיסות ישירות 900$ בק.ל.מ או 1200$ באל על ,
אנחנו ארבעה אנשים ,בקלות אפשר לחשב את החיסכון האדיר כאן .נקווה רק שהטיסות יעברו בשלום .

לאונידס

Active member
איזיג'ט הגישו בקשה רשמית לפתיחת קו לאמסטרדם

החל מהחורף הקרוב.
כך שיכול (לא בטוח) שבקיץ הבא יהיה אפשר לטוס ישירות לאמסטרדם בטיסה ישירה ב 300$.
צריך קצת סבלנות ותקווה, לפריס למשל זה הצליח לי.
&nbsp
בד"כ כשיש תחרות גם חברות אחרות מורידות מחירים.

sol11655

New member
בטרנסאוויה עולה 1556 אירו ואין להם טיסות בתאריכים שרצינו .

רצינו לחזור ב-29/8 ויש להם טיסת חזור ב-31/8 בלבד .יש בית ספר למחרת ורצינו להיערך כמה ימים לפני בית הספר.
בהלוך אין בעייה בתאריך שרצינו רק בחזור ,חוץ מזה כמו שכתבתי למעלה שילמנו 1200$ ואצלם 1556 אירו .יקר יותר.

זה היה בשלב מאוחר? כי זה מוזר, גם הם חברת לואו קוסט

הם טסים גם לפריז אבל עד כמה שאני זוכרת השעות איומות, טיסות לילה. יש סיכוי טוב שאסע להולנד בסוף אוגוסט 2016, אולי עם הלוך לסביבת קלן וחזור מאמסטרדם, אז מעניין אותי כמה זמן מראש אפשר להזמין בטרנסאוויה לקיץ. אם יהיה איזי ג'ט זה יהיה מצוין ממש כי זו חברה טובה. כל יעד שאליו הם טסים, אם תופסים אותם מוקדם, הם עדיפים בהרבה על מחירי אל על.

צ'רטר, לא? כי מאז שספנאיר נסגרה נשארה אל על רק, נכון?

אפילו איבריה לדעתי טסה דרך מדריד. אה, ישנה Vueling לואו קוסט אבל זו היחידה שאינה צ'רטר וטסה ישיר, נדמה לי.

SPnage

New member
ממש לא, 5 חברות טסות את הקו

איבריה, air europa, vueling, אלעל וארקיע

anigodin

New member
טסתי ליפן עם טורקיש ב-2013

לא הייתה שום בעיה.
חברת התעופה מצוינת, המעבר היה קצר, פחות משעתיים בשני הכיוונים.

מאקי

New member
יש עוד חברה לברצלונה וולינג. משהו כזה טיסות זולות ישירות

maayan309

New member
טסתי כבר פעמיים דרך טורקיה

עם פגסוס.
הכל עבר חלק. מציעה לא לקחת טיסה עם קונקשין ארוך מידי, השדה משעמם והבידוק מאוד מהיר. לקחת בחשבון שאין וייפי חינמי בשדה (לפחות לא בשדה הקטן באיסטנבול, איפה שפגסוס נוחתים).
בשתי הפעמים תוך 20 דק׳ כבר הייתי בגייט החדש.

למעלה