קוצר ראיה

קוצר ראיה

אם אני קצרת ראיה זה גם נחשב שאני כבדת ראיה? אבל כאילו יש לי מספר ממש ממש ממש גבוה!! (תחשבו על כל מספר ותכפילו אותו פי 6 בערך!!)

מספר 48?

בעיקרון לי היה מספר 8 (בלי קשר לנכות) ואחרי הניתוח אני עם 2 ורבע אבל כן מה לעשות יש לי עדשה בתוך העין, ומשקפים לקריאה. אז הכפלתי 8 ב6 אז יש לך 48?
ידוע לי על קוצר ראיה של אנשים שגם עם משקפים הם הולכים כסומים ברחוב וכל דבר מקפיץ אותם כי הם ממש צריכים להתקרב בשביל לראות את הדבר. מעבר לכמה מטרים הם לא רואים טוב. וגם בקריאה הם צריכה ממש להתקרב ולהגדיל לפונט ענק! מה קורה אצלך?

מתקרב לזה בהחלט.

יש לי מספר 7, אפילו מתקרב ל8. אני לא מתכוונת לעשות שום ניתוח וגם לא לשים עדשות בעתיד הקרוב. אני מגיל 4 עם משקפיים וזה חלק ממני (המשקפיים הראשונות שלי היו כבר 3.5 בערך). אני בהחלט מוצאת את עצמי מאמצת את העיניים לקרוא דברים, בעיקר במחשב. נוסף לכך אני גם קצת רגישה לאור וחושך, במחשב אני צריכה שהמסך יהיה סופר מואר-אם לא אני בקושי קוראת. ללא ספק יהיה לי הרבה יותר קל לקרוא בפונט 72. חח...אמרתי להכפיל בשמונה, כי המון חברים שלי עם קוצר ראיה חושבים שאם יש להם מספר 2 הם עיוורים כמו ריי צ'ארלס.

יש עדשות איכותיות שהן דקות ובהירות.

של חברות יקרות. גם תעשי בדיקות עיניים אצל רופא. כי עיין עם מספר כזה למשקפיים רגישה.

וגם תבדקי בקופת חולים כמה החזר מגיע לך

מניסיון שכל תקופה צריך לקנות זוג חדש (עכשיו יש לי שלושה זוגות
) אז זה מאוד עוזר שיש החזר כלשהו מקופת חולים. ואגב הרגישת לאור וחושך ובהירות מסך לא נשמע טוב, קוצר ראיה 7 לא צריך לעשות בעיות כאלו, עדיף שתבדקי אצל רופא עינים מומחה רק בשביל להסיר ספק, לדעתי שווה לבדוק רק בשביל שתדעי שזה רק זה. פשוט מזכיר לי את התקופה לפני הניתוח קטקטסט, תקופה לא נעימה בכלל

למעלה