קורס קריאה בקפה -הקדמה.

• פותח הנושא IBP1
  • פורסם בתאריך

פרויז1

New member
אל תדאגי ממחמד!../images/Emo6.gif

גייסנו אותו לשורותינו. הוא משתף איתי פעולה באופן מלא. פעם, את ושושנה הרגזתן אותו, פגשתן אנשים ביפו, אצל רותי? הוא לקח את הנבוט ויצא אליכן. הוא זעם שבאתן ליפו - אבל לא לבית שלו. כל השכונה ביפו היו עלולים להפוך אותו לנושא לרכילות. הרגעתי אותו. נתתי לו כוסית יין אדום יבש, אמרתי שזה החברות שלו. אמר מי זה ערן? אמרתי לו שהוא טועה. זאת אורנה. שאל עוד שאלות, בסוף, שמתי לו תקליט של אללה הוא אכבר נוסח פרסי שיעי והרגעתי אותו. הוא סוּני. אז נירגע. אל תדאגי ממחמד. איפה שושנה? הלכה לחפש את המשך השיר של שאוליקו?

העין3

New member
בני 33 אני קורא וקורא את הקשקשת שלך ומנסה...

קורא וקורא ומנסה להבין ... אתה סתם קשקשן או דביל מושלם ??? יושב כאן חבר(IBP1 ) בפורום ומעלה ידע בכתב משקיע מזמנו היקר אני מאמי ואתה מתבדח ומבלבל את המוח... מה קרה בני אין עבודה ??? אין לקוחות ??? או שיש לך משהו אישי עם IBP1 ??? ואת גלי כמה תתני לאדם דפקת אחד להרוס שירשור מעניין שכזה??? כנסי לדף הניהול ותחסמי אותו כבר !!! ליעוף לפאח הפורומים ההזויים שמתאימים לו . לילה טוב ערן.

Slow Loris

New member
גילי פרי המסרים לא עובדים

בבקשה תנעצי בחזרה את השירשור הזה. תורידי את הנעיצה מהשרשור של סנופי. ותמחקי את המיותר מהשירשור הזה. אי אפשר ללמוד ככה
קסילופון.

פרויז1

New member
אתנחתאות כתובו : אפשר לדלג ואפשר לקרוא/הינפש.

ממתין להערות - אם יש - מאיציקון. סובלנות היא בסיס ליחסים בינאישיים. לא מטיף! מזכיר!!!

Slow Loris

New member
ונחמדות? יחסי אנוש?

הוא ביקש מפורשות לא לכתוב בשרשור הזה!

IBP1

New member
היי קסילופון ....

בסוף גילי תשרשר אותן לשרשור אחד . חבל להתרגז.

קסילופון?../images/Emo12.gif

לא טעית קצת בשמות? או ששני השמות זה בעצם את? התמונות בכרטיסים האישיים זהות, למרות שזה האחרון נפתח לפני כמה ימים. נו באמת, ואת רוצה שאני אתייחס לדברים שאת כותבת?

למעלה