קושי ביחסי מין

mor103

New member
קושי ביחסי מין

שלום, אני צעירה בשלהי שנות ה20. קיימתי יחסי מין עם פרנטר אחד. במהלך היחסים הרגשתי כאבים ואף צריבה בחלק מהפעמים בהם קיימנו יחסי מין מלאים.כיום אני מטופלת כשנה בטיפול דינאמי. ככל הנראה יש לי בעיה הנקראת וגיניסמוס(ע"פ מה שקראתי), ובנוסף אינני מצליחה להגיע לסיפוק מיני. העלתי את הבעיה מול המטפלת, אך כרגע אין לי בן זוג ולכן המטפלת טוענת שלא ניתן לטפל בבעיה באופן ישיר, אלא רק באמצעות דיבור על יחסים בכלל מאחר ואין כרגע פרטנר קונקרטי. היא סבורה שהבעיה מקורה באינטימיות בכלל ביחסים. סיפרתי לה על הקושי ביחסי מין שהיו לי בעבר, והיא לא בעד טיפול סרוגייט/ סקסולוג מאחר ואני עדינה וסגורה בנושא. בנוסף מעולם לא הייתי בבדיקה שגרתית אצל רופא נשים. אני חוששת שמא היא לא מיומנת לטפל בבעיה מסוג זה, אם כי היא פסיכולוגית קלינית, בעלת ניסיון רב ועובדת בביח במחלקה הפסיכולוגית. אודה על חוות דעתכם, ומה עלי לעשות. תודה

מה התקדם אצלך בשנה האחרונה? בכל מקרה טיפול

דינמי לא יפתור את הבעיות שעליהן כתבת כאן אז כשיהיה לך חשוב להתקדם עם הנושא הזה פני לטיפול מיני - ווגיניסמוס והרבה פעמים חוסר יכולת ליצור קשר בשל חשש מחדירה לא עוברים בטיפול דינמי. אבל את מטופלת אצלה כבר שנה ואת מכירה אותה ואת השפעת הטיפול עליך - אז אם את מרגישה שהתקדמת בתחומי חיים משמעותיים לך וחשובים לך עכשיו יש טעם בהמשך הטיפול ואם את מרגישה שלא - או שאת מה שרצית בטיפול איתה כבר הישגת אז תשקלי מה נכון לך עכשיו.

למעלה