קחו קצת
לשיפור האווירה

מצב
הנושא נעול.

kennedy

New member
אחלה תמונות,ארז,מתחרות אפילו

וזה מוקדש לבני הספל !!!
שמספר תמיד על טיסותיו באוסטריאן איירליינס. אז הנה אחד משלהם מגיע לנתב''ג.
אחלה תמונות,ארז,מתחרות אפילו
בצילומים של שקדון.....

מצטערת אבל הם צודקים בכתבה

והדיילת מאוסטריאן שניצליינס
ראו כתבה: קרבות אוויר: הקמפיין של אל על מעורר סערה
מצטערת אבל הם צודקים בכתבה
הדמות של הדיילת (ליצנית בהמשך) ממש מעוררת פלצות ועשויה להזכיר את הנאצים. אבל יש גם ורסיה אחרת של "שנטיליינס" טסים כשתבוא המוזה, לאף אחד לא בוער יש זמממממממממממן

ארזS

New member
והנה אחד שבא אלינו ממוסקבה

קחו קצת
לשיפור האווירה
זה למשל ה"אף" של ג'מבו 747 של לופטהנזה.
והנה אחד שבא אלינו ממוסקבה
טופולב 154 של פולקובו אויאיישן אנטרפרייז (זה השם המלא של החברה הזאת...)

ארזS

New member
ולסיום : הדגל שלי הוא ../images/Emo104.gif

קחו קצת
לשיפור האווירה
זה למשל ה"אף" של ג'מבו 747 של לופטהנזה.
ולסיום : הדגל שלי הוא

לדעתי הצנועה התמונה הזאת הצליחה לי באופן מיוחד. זהו בואינג 757 של אל-על שנשאר בצביעה הישנה של אל-על. יש עוד 757 שנשאר עדיין בצביעה הזאת. וכאן הוא ממש לפני הנחיתה על מסלול 12 בנתב''ג. זהו להפעם. מקווה שנהניתם.

ה דרומי

New member
על הדרך שאלה ../images/Emo160.gif מטען אין

לדעתי הצנועה התמונה הזאת הצליחה לי באופן מיוחד. זהו בואינג 757 של אל-על שנשאר בצביעה הישנה של אל-על. יש עוד 757 שנשאר עדיין בצביעה הזאת. וכאן הוא ממש לפני הנחיתה על מסלול 12 בנתב''ג. זהו להפעם. מקווה שנהניתם.
על הדרך שאלה
מטען אין
חלונות כולו צבוע בלמן אין שום סמני זהוי על ה
למה זה ולמי הוא שייך. נראה ביום שבת האחרונה ממריא לשמים

kennedy

New member
שני מטוסי מטען של אלעל ג'מבו 742

על הדרך שאלה
מטען אין
חלונות כולו צבוע בלמן אין שום סמני זהוי על ה
למה זה ולמי הוא שייך. נראה ביום שבת האחרונה ממריא לשמים
שני מטוסי מטען של אלעל ג'מבו 742
שניתנו לאלעל כפיצוי מחברת בואינג על אובדן ה 4xaxg שניהם צבועים בלבן 4xaxl ו 4xaxk

ארזS

New member
קח עוד קצת להשכלה ../images/Emo13.gif

איש השכלתי.
קח עוד קצת להשכלה

המטוס AXG שאל על קיבלה במקומו את שני המטוסים הלבנים היה המטוס שנפל באמסטרדם בתוך שכונת מגורים ב- 4/10/1992 . התמונה הזאת שכאן צולמה בלונדון בחודש יולי 1981 .

ארזS

New member
ועוד קצת...

קח עוד קצת להשכלה

המטוס AXG שאל על קיבלה במקומו את שני המטוסים הלבנים היה המטוס שנפל באמסטרדם בתוך שכונת מגורים ב- 4/10/1992 . התמונה הזאת שכאן צולמה בלונדון בחודש יולי 1981 .
ועוד קצת...
זה אחד משני המטוסים הלבנים שאל על קיבלה במקום המטוס שבתמונה הקודמת ז''ל.

תמונה מדהימה באמת.

תמונה מדהימה באמת.
תגיד אתה עובד בנתב"ג שאתה כל הזמן מצלם

ארזS

New member
תודה ועוד משהו...

תמונה מדהימה באמת.
תגיד אתה עובד בנתב"ג שאתה כל הזמן מצלם
תודה ועוד משהו...
דבר ראשון שים לב שהעליתי לך תמונה של מטוס של חברת מונרך. זה קצת למעלה בשירשור... אני לא עובד בנתב''ג (אולי הייתי רוצה...
) אני מצלם שם כל הזמן ? הלוואי שהיו מסדרים לי כל הזמן לצלם שם !!! זה קורה רק פעם בכמה חודשים שמסדרים לי את האישור המיוחד הזה. וגם על זה מגיעה תודה מקרב לב לאיש מיוחד שמסדר את זה. בשאר הפעמים התמונות הן מחוץ לנתב''ג , ליד אור יהודה או במקומות אחרים שקרובים לשם...

אז יחסית למספר הצילומים שלך

תודה ועוד משהו...
דבר ראשון שים לב שהעליתי לך תמונה של מטוס של חברת מונרך. זה קצת למעלה בשירשור... אני לא עובד בנתב''ג (אולי הייתי רוצה...
) אני מצלם שם כל הזמן ? הלוואי שהיו מסדרים לי כל הזמן לצלם שם !!! זה קורה רק פעם בכמה חודשים שמסדרים לי את האישור המיוחד הזה. וגם על זה מגיעה תודה מקרב לב לאיש מיוחד שמסדר את זה. בשאר הפעמים התמונות הן מחוץ לנתב''ג , ליד אור יהודה או במקומות אחרים שקרובים לשם...
אז יחסית למספר הצילומים שלך
האיכות מעולה. ועכשיו שמתי לב תמונה. TNX.

מצב
הנושא נעול.
למעלה