קטלין רייטר בביצוע ענק לשירה של אדל

עכשיו שאני רואה את זה שוב, נזכרתי במשהו

בפרצוף של שלומי שבת לפני שהוא לחץ על הכפתור, קטלין בדיוק עלתה לקול גבוה וחשבתי שהוא עושה מין פרצוף כזה בגלל שהיא כאילו מזייפת, ואז פתאום הוא לחץ
יו, אף פעם לא שמעתי על התחרות הזאת... כתוב שם שהזוכה יקליט דואט עם "זמר ישראלי מוביל", מישהו שמע משהו?

כן.. היינו ממש בלחץ בעניין הזה..

אבל נועה לא וויתרה והזיזה עניינים.. המזל שכולם היו לה לעזר.. דינה הגיעה שם היישר מבית חולים על כסא גלגלים... אחרי הביצוע הזה העלו את דינה על הבמה והיא הביאה ביצוע אחרון לחייה לשני שירים. היה מרגש בטירוף! נועה מחלקת דיסק עם אוסף שירים של דינה לכל המבקש

קרא לזה "יכולת על טבעית"...

אבל אני חש שיש כאן קשר אישי
אתה מכיר את נועה מהחיים האישיים?

כן חח

היא אחת הידידות הכי טובות שלי.. אנחנו לומדים יחד ברימון (בי"ס למוזיקה).. שנה שלישית כבר.. את פרק הבכורה של דה וויס ראינו כולנו אצלה בבית.. עשינו הקרנה מיוחדת.. היה מדהים!

אממ היא דיי מחלקת אותו.. ניראה לי..

כי לי היא פשוט נתנה כשראיתי אותו אצלה ואז ראיתי שיש לה ערמה של עותקים.. אני אשאל אותה מה קורה אם מישהי שהיא פחות מכירה רוצה את הדיסק.. אולי פשוט נעביר לך איכשהו.. לא ניראה לי שהיא מוכרת את זה או משהו.. שלחי לי מייל שלך בפרטי

trilliane

Well-known member
מנהל
אמה (אם); אימה זה horror
ותודה על הקישור

שמעתי והתרגשתי; כשהיא אמרה בתכנית שהיא הבת של דינה גולן מיד הבנתי מאיפה הגיעו הגנים – הקול הבשרני והשירה הזו של ה-big mama (זה מגיע גם עם מבנה גוף תואם, אני מבינה...). אני מודה שבד"כ זה לא הסגנון שמדבר אליי, אבל אני לא יכולה שלא לפרגן (וגם אחלה עיבוד). דינה גולן הייתה זמרת גדולה (תרתי משמע) ואני מאחלת לנועה
. אני שמחה שיש תכנית שנותנת הזדמנות גם למתמודדת שנולדה מזמן ולא נראית כמו דוגמנית.

למעלה