"קטן ואיכותי" -זה מותג

"קטן ואיכותי" -זה מותג../images/Emo9.gif../images/Emo65.gif

עמיתשי הקטנה והאיכותית שלנו.. האדומה המסוקסת המדהימה.. חוגגת היום 14 [אויי כמה שלא מורגש] את בוגרת וחכמה וכ"כ כיף לדבר איתך את צצת לנו משום מקום וכבשת את כולנו
יום הולדת שמח ילדה יפה שלנו
המון המון מזל טוב
אושר
ועושר
הרבה בריאות
והמון המון המון אהבה
יודעת מה אם תהיי מאושרת זה כבר מספיק.. זה הכל כלול
מזל טוב מזל טוב מזל טוב
נשיקות
אתי
יאללה ברכו אותה

mazalika7

New member
עמיתשי!!! מזל טוב מתוקה!../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב עד 120 שנה! שכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה בעזרת ה'.. מאחלת לך המון אושר, אהבה, בריאות, אריכות ימים, וכל מה שאת מאחלת לעצמך ואפילו יותר! :) אני שמחה שיצא לי להכיר אדם נפלא כמוך! תהני ותשמרי על עצמך, את עדיין מאוד צעירה
אוהבת אותך המוווון!
מזל טוב

עמיתשייייי ../images/Emo23.gif

קטנטונת.. המון המון מזל טוב.. האמת? שלקח לי זמן להבין שאת באמת רק בת 14. יש בך כלכך הרבה בגרות, ויש לך אופי כזה שפשוט אפשר רק להעריץ. יש בך חוכמת חיים ואת בוגרת בצורה שהרבה אנשים שהרבה יותר גדולים ממך לא מצליחים להגיע אליה. אז קודם כל, המון המון מזל טוב!! עד 120 שנה ויום (כי בכל זאת לא כזה כיף למות ביומולדת שלך
) שתמיד תהיי שמחה ומאושרת, תצחקי ותבלי כמו שאת אוהבת, כי זה מגיע לך! הלוואי שתמיד תאהבי ותהיי נאהבת ותהיי מוקפת בכמה שיותר אהבה ושמחה סביבך. תנצלי את היומולדת שלך, כי זה היום המיוחד ר-ק שלך, והוא מגיע לך, לגמרי. אז אני מאחלת לך, באמת מכל ה-
שתמיד יהיה לך טוב, ופשוט תשארי כמו שאת. כי את הכי הכיייי מדהימה שיש. אוהבת המון!

amitshilo

New member
בנות פורום ג'נגו היקרות../images/Emo23.gif

אני רוצה להודות לכן באמת באמת, מקרב לב. עשה לי חיוך גדול לקרוא את הברכות שלכן, אז.. אתי, מזל וליאל - תודה! אני אוהבת אתכן ומודה על כ-----------ל שניה אתכן. כל כך חשוב לי שתזכרו את זה, תמיד תמיד תמיד, שאני פשוט אוהבת אתכן. ואני כאן תא-מיד. וטל, שלא ממש הכרנו, תודה גם לך
עמית.

למעלה