קטנוע לאישה נמוכה ממש

קטנוע לאישה נמוכה ממש

ביקשתי מבעלי, כשנצא לפנסיה שיקנה הארלי דיוידסון ונרכב לעבר השקיעה ברחבי הארץ ולבקר את הנכדים אבל עד שזה יגיע, פתאום קפץ לי לראש שאחרי שהקטנה כבר לא תהיה תלויה בי בקטע של לאסוף מהגן ברכב, למה שלא אקנה לעצמי איזה קטנוע קטן ונחמדץ
העניין הוא שאני ממש ממש נמוכה, בקושי מגרדת את ה 1.50מ' ואני תוהה האם יש משהו שבכלל יכול להתאים לי או שארד מההתלהבות?
סה"כ אני רוצה לעבודה ובחזרה (8 דקות נסיעה) כי זה נראה לי ממש פאן וגם הכי חסכוני ופרקטי (אין בעיות חניה וגם יותר זול באופן כללי)

יש משהו שיכול להתאים לי?

jony stekino

New member
מיו100 של סאו יאנג

עם השנים ביבי יעלה את הפנסיה מ 67 ל 87 ואז בועז יבחן קלנועיות בפול גז עם פיליפינית מאחור

אם פי 3

New member
רוב הקטנועים של סאן יאנג ושל קימקו

הם נמוכים מספיק. כדאי ללכת לחנות היבואן ולמדוד מה הכי נוח לך אישית.
&nbsp
וזה גם הרבה עניין של טכניקה.
&nbsp
אני מגרדת את המטר וחצי מלמעלה, והתחלתי (פעם, מזמן) מקטנוע 125 סמ"ק - אבל מאז "גדלתי" לקטנוע 250 והיום אני בכלל רוכבת על אופנוע 600 (אופנועים אפשר להנמיך, אז זה מקל קצת).
&nbsp
את ממש לא צריכה להסתפק במיו.
&nbsp
&nbsp

אם פי 3

New member
עוד משהו

לא צריך להגיע עם שתי כפות רגליים מלאות לקרקע.
מספיק חצי רגל אחת, ונגיעה לאיזון בשניה.
זה מאד מרחיב את האפשרויות.
&nbsp
כמו כן יש תלתנועים שיש להם מנגנון נעילה למצב עצירה, כך שאת בעצם לא חייבת להגיע בכלל עם הרגל לרצפה, ואת מקבלת בטיחות נוספת כבונוס (אבל עדיין צריכה לרכוב על דו גלגלי בשביל הרשיון).

נראה לי מפחידלא להגיע כמו שצריך עם שתי הרגליים.....

והתלתנועים האלה פיכסה

אם פי 3

New member
זה מיותר

וזה מאד מגביל את האפשרויות.
לרוב עוצרים על צד אחד, ואז מחזיקים את הכלי טיפונת באלכסון (ממש טיפה).
יש כאלו שזה מספיק להם, לי חשוב כן להגיע קצת עם הרגל השניה, בעיקר למקרים של איבוד שיווי משקל קל, או אפילו כשיש רוח חזקה וצריך תמיכה.
&nbsp
בזמן הרכיבה ממש אין משמעות לגובה, רק בעצירות.
&nbsp
ואפשר גם להעזר בעזרים חיצוניים כמו נעליים קצת מוגבהות (פלטפורמה, לעקב אין משמעות).
זה עזר לי בשיעורים, היום אני עם מגפי רכיבה ממוגנים - ומשום מה לא מצאתי כאלו מוגבהים.
חשבתי להוסיף הגבהה אצל סנדלר, אבל עד כה לא עשיתי את זה.
&nbsp

פרארי1

New member
הונדה ויז'ן

לטעמי, עדיף על המיו בכל אספקט.
&nbsp
כמו שכבר נאמר, מומלץ לבקר בסוכנויות ולהתרשם, אם כבר יש לך רשיון, אז גם לקחת רכיבות מבחן.

kisona

New member
B BONE של דיאלים גם יכול להתאים

הוא לא גבוה ויכול להתאים במידות שלו לרוכבים נמוכים. בכל מקרה אני גם חושב שהוא קטנוע קצת יותר נשי כי יש לו קטע מיוחד והוא קטן יותר במידות. האמת כשאני חושב על זה כשראיתי אותו על הכביש זה היה רק עם רוכבות.
ואגב- אף פעם אל תרדי מההתלהבות. זה לא בריא ;)

alonshoshani

New member
אני דווקא תמיד ראיתי עליו רוכבים גברים..

כנראה זה עניין של מקריות :) בכל אופן לדעתי כל קטנוע מתאים לשני המינים. אין כזה דבר "נשי" או "גברי". יש נשים גדולות ויש גברים שחיפים... ולהפך.. והפוך על הפוך.. קיצר הבנתם

למעלה