קיבלתי "מתנה"

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מרצדס עד שער ביתי.
שמתי פתק שאיני מעוניינת במתנה :) חושבים שמעניק המתנה יטרח להגיע לקחת בחזרה את מתנתו? Screenshot_20240212_200443_WhatsApp.jpg

מרצדס עד שער ביתי.
שמתי פתק שאיני מעוניינת במתנה :) חושבים שמעניק המתנה יטרח להגיע לקחת בחזרה את מתנתו? צפה בקובץ המצורף 98844
מרצדס? הבעלים חייב להיות עשיר. אפילו אם הוא היה צריך לפצל ל-12, 24 או אפילו 36 תשלומים, בסבירות גבוהה-איש עשיר. שיבושם לו אם זה הרכב שהוא בחר. אני רק אגיד שאם לי היה כזה סוג של כסף, במקום לקנות מרצדס, אפילו אם זה ב-12, 24 או 36 תשלומים, הייתי קונה למבורגיני אוונטאדור :)

אמנם זה נכון, למבורגיני הרבה יותר יקרה ממרצדס, אבל אם הוא היה יכול לקנות מרצדס בתשלום אחד, או אפילו ב-12, 24 או 36 תשלומים, אז הוא עדיין היה יכול לקנות למבורגיני בלדוגמה...100 תשלומים.

אבל היי, זה רק אני, ואני הרי "משוגע" 😅

SupermanZW

Well-known member
זו בדיחה, נכון? בטח התכוונת שהוא חנה לך מול הבית וחסם את החניה שלך. אם כך הוא ״יטרח לקחת בחזרה את מתנתו״ כאשר יחזור מהמקום אליו הלך אחרי שהשאיר את רכבו מול ביתך.

את גם יכולה להתקשר למשטרה להודיע שהוא חוסם את החניה שלך ולאחר מכן לגרר שיגרור אותו משם. אם תעשי את זה, הוא לא יחנה שוב מול ביתך אף פעם.

פולגאר

Well-known member
זו בדיחה, נכון? בטח התכוונת שהוא חנה לך מול הבית וחסם את החניה שלך. אם כך הוא ״יטרח לקחת בחזרה את מתנתו״ כאשר יחזור מהמקום אליו הלך אחרי שהשאיר את רכבו מול ביתך.

את גם יכולה להתקשר למשטרה להודיע שהוא חוסם את החניה שלך ולאחר מכן לגרר שיגרור אותו משם. אם תעשי את זה, הוא לא יחנה שוב מול ביתך אף פעם.
והיא תישא בעלות הגרירה ואח"כ בשביל לקבל את כספה, תצטרך לתבוע אותו.
נראה לך שמתאים לה כל החוויה המפוקפקת?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

זו חוצפה ישראלית 🤬.
התקשרתי למוקד, ביקשו ממני את מס' הרישוי, לא עברו 10 דקות ובאו לקחו את "המתנה"

משתפרת1

Well-known member
זו חוצפה ישראלית 🤬.
התקשרתי למוקד, ביקשו ממני את מס' הרישוי, לא עברו 10 דקות ובאו לקחו את "המתנה"
אצלנו תוך דקות מהטלפון ל- 100 מגיעה ניידת השיטור העירוני. לרוב השוטר מוצא מי הבעלים לפי המספר, מחייג לנייד שלו, מזדהה כשוטר ודי מהר מגיע הבעלים להזיז את הרכב. השוטר אף מסביר ש"מה יעזור לך אם ארשום לו דו"ח? החניה שלך תישאר חסומה".

GoldenEyes

Well-known member
אצלנו תוך דקות מהטלפון ל- 100 מגיעה ניידת השיטור העירוני. לרוב השוטר מוצא מי הבעלים לפי המספר, מחייג לנייד שלו, מזדהה כשוטר ודי מהר מגיע הבעלים להזיז את הרכב. השוטר אף מסביר ש"מה יעזור לך אם ארשום לו דו"ח? החניה שלך תישאר חסומה".
ש"מה יעזור לך אם ארשום לו דו"ח? החניה שלך תישאר חסומה". זה חלק מהטמטום של המשטרה .
חסמת ? קבל קנס !
בגלל שהמשטרה נוהגת כבת יענה , בעל הרכב הסורר ימשיך לעשות זאת גם במקומות אחרים שהרי הוא לא יקבל קנס.

אלן 5

Member

בדיחה טובה

mיטלמן

Well-known member
מישהו (מי?) היה אמור להסביר לשוטר את תפקידו, ואם לא הצליח להבין, פעם נוספת.
כאן כבר שני תפקידים מה שעושה את העסק מסובך מאד, גם לפנות את החניה וגם להעניש.
לא פשוטים חיי השוטר.
הכוונה לשוטר הזה ולא לשוטרים בכלל.

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
מישהו (מי?) היה אמור להסביר לשוטר את תפקידו, ואם לא הצליח להבין, פעם נוספת.
כאן כבר שני תפקידים מה שעושה את העסק מסובך מאד, גם לפנות את החניה וגם להעניש.
לא פשוטים חיי השוטר.
הכוונה לשוטר הזה ולא לשוטרים בכלל.
כשהיינו ילדים הבדיחה היתה: למה השוטרים הולכים בזוגות? -אחד יודע לקרוא ואחד יודע לכתוב. והמהדרין היו מוסיפים: הולכים בשלשות, השלישי- כדי לשמור על שני האינטליגנטים הללו.
האמת? ברחוב שלי יש מצוקת חניה, ביחוד אם יש אירוח באחד הבתים. מבחינתי מה שחשוב הוא שאוכל להוציא את הרכב מהחניה, ומהר. מבינה את המצוקה ולא בא לי להעניש כל מי שנתקע עם קשיי חניה. בדרך קבע אחד מבני המשפחה עומד מאחורי החניה שלנו וחוסם את הרכב המשפחתי שבחניה. זה כך לא רק אצלנו אלא גם בבתים אחרים ברחוב. אם השוטרים יהיו חרוצים מדי הרי שבכל יום מישהו מאיתנו יחטוף דו"ח. האינטרס שלי הוא שיהיו גמישים, אך יעזרו להזיז חוסמים כשצריך.

גמד הונגרי

Active member
אפשרות פחות מפלילה זה למרוח לו ביצה על השמשות
לא יוכל לראות לאיפה הוא נוסע - יעשה תאונה וימות.

אז כדאי לשים על כל השמשות חוץ מהקדמית - כהתראה, שיבין עם מי יש לו עסק.
תאמיני לי שאחרי טיפול ביצה הם לא חוזרים
לא מתעסקים עם הונגרים

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אפשרות פחות מפלילה זה למרוח לו ביצה על השמשות
לא יוכל לראות לאיפה הוא נוסע - יעשה תאונה וימות.

אז כדאי לשים על כל השמשות חוץ מהקדמית - כהתראה, שיבין עם מי יש לו עסק.
תאמיני לי שאחרי טיפול ביצה הם לא חוזרים
לא מתעסקים עם הונגרים
יש בעיה עם ביצה. לפי המנהגים האירנים לא זורקים ביצה חיה.

גמד הונגרי

Active member
יש בעיה עם ביצה. לפי המנהגים האירנים לא זורקים ביצה חיה.
אם תזרקי זה לא ימרח טוב, אלא אם הוא בדיוק מפעיל את המגבים
את צריכה לשים את הביצה על סמרטוט - ואז למרוח שכבה אחידה על השמשות - להשאיר רק את החלק מול הנהג נקי
אלא אם את רוצה שהוא ימות

משתפרת1

Well-known member
טוב, אני לא משתמשת בשפה כזו. אבל פעם במקום העבודה (כשעדיין עבדתי) בו היתה מצוקת חנייה קשה לקחתי מרקר לא מחיק (הוא כן מחיק, אבל צריך לעבוד) וכתבתי בכתב ראי על השמשה הקדמית שזו נבזות לחנות באלכסון ולתפוס שתי חניות (רכב שבאופן קבוע חנה כך), ושאם לא יודעים לחנות- צריך לקחת שיעור נהיגה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אם תזרקי זה לא ימרח טוב, אלא אם הוא בדיוק מפעיל את המגבים
את צריכה לשים את הביצה על סמרטוט - ואז למרוח שכבה אחידה על השמשות - להשאיר רק את החלק מול הנהג נקי
אלא אם את רוצה שהוא ימות
לא, לא, לא. העניק לי מתה, אגרום לו למות??!!

למעלה