קידום העסק שלך באמצעות דיוור

Alexsushi

New member
קידום העסק שלך באמצעות דיוור

דיוור ישיר במייל הינה דרך מצוינת לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולהישאר במודעות שלהם. לאחרונה, עם יותר ויותר חברות עמם אני עובדת אני מגלה שאינם מנצלים כלי מצוין זה. יותר מזה אינם מתעדים ומצרפים את הלקוחות שלהם לדיוור. דיוור זה משהו שעלותו מזערית. איסוף הנתונים יכול להיעשות במעמד מתן השירות ללקוח או בנקודות המכירה, בחנויות ריטייל ולאחר מכן ניתן לדוור ללקוח כל מה שהנך רוצה כדי שיזכור אותך וידע למי לפנות בפעם הבאה. האם אתם חושבים שדיוור מתאים לכך עסק או חברה? האם אתם מדוורים ללקוחות שלכם?

פיתוח עסקי

דיוור במייל היא אופציה מעולה לרוב בעלי העסקים

כמו שאמרת, דיוור במייל היא אופציה מעולה לשיווק והגדלת מאגר הלקוחות של העסק.
אני ממש עכשיו כותב על זה פוסט חדש לבלוג שלי. מחקר שנעשה בקרב 100 מיליון (!!!) גולשים גליה שלדיוור הישיר יש את יחס ההמרה הכי גדול, אפילו יותר מפייסבוק ומגוגל!

הפוסט לקראת סיום, ובינתיים תוכלו להכנס לבלוג שלי ולהנות משאר הפוסטים: www.booot.co.il

Alexsushi

New member
אחוזי פתיחת דיוור ויחס המרה

האם המחקר בדק גם מה הם אחוזי הפתיחה וממה מושפעים, הרי לכותרת למשל יש השפעה על פתיחת האימייל.
בנוסף אני חושבת שמדובר באחוזי המרה גבוהים כי מראש מדובר בקהל יעד ממוקד. בכל אופן, נשמח לקבל פרטים אודות המחקר, תשתף אותנו גם בפורום! נושא מעניין וחשוב לבעלי חברות, עסקים ומנהלי שיווק בחברות.

תודה!

למעלה