קיובייס נתקעת כשאני פותחת פרוייקט מסויים!

noziz mum

New member
קיובייס נתקעת כשאני פותחת פרוייקט מסויים!../images/Emo10.gif

זאת גירסה 3. זה פרוייקט קצת עמוס,עם מספר ערוצי אודיו ומידי ובכל זאת.. אחרי שעשיתי לו אקספורט ,כלי מסויים לא נישמע בכלל במיקס והבעיה היותר מטרידה היא שהפרוייקט נתקע וכל פעם שאני פותחת אותו הקיובייס נטענת אבל לא פותחת כלום,המסך ריק בלי ערוצים ובלי כלום. אפילו שיחזרתי את המערכת למועד מוקדם יותר,וגם זה לא עזר.. מה עושים?

נשמע כמו בלאגן

האם את מקליטה כל פרוייקט בתיקיה נפרדת? האם הקיובייס שואל אותך שאלות בזמן העלאה של הקובץ? כמה פלאגינים פתוחים על הפרוייקט? מה המפרט הטכני של המחשב? האם הקיובייס חוקית? מחכה לתשובות....:)

noziz mum

New member
קצת סדר בבלאגן.

לא,כל הפרוייקטים באותה תיקיה. הקיובייס לא שואל שום שאלה,כתבתי שהמסך ריק,לא מראה כלום,רק את הרקע האפור של התוכנה,ואז לא מגיב. כמה פלאגינים?שש למיטב זכרוני מחשב פנטיום, 512 ראם זיכרון פנימי (אם ככה קוראים לזה), אני כמה שנים מקליטה איתו מוסיקה,בעיה כזאת לא זכורה לי.. אני פשוט אקליט הכל מהתחלה בסוף

יש מצב

שלא תיהיה לך ברירה הטעות הכי גדולה בעבודה עם קיובייס היא לא לפתוח לכל פרוייקט תיקיה נפרדת מה שקורה זה שהקיובייס בשלב מסויים מאבד את היכולת לדעת מה מתאים למה , זה מאט את הפעולות שלו , ויכול לגרום להרבה בלאגן בצורות הגיבוי שלך אז מהיום כל שיר בתיקיה חדשה , אין ברירה! עוד דבר שלא אמרת לי , האם הקיובייס חוקית? גם אם כן וגם אם לא שווה לנסות התקנה מחדש, לפעמים זה עוזר המון בהצלחה

noziz mum

New member
תודה.. בכל זאת התחלתי מהתחלה הכל.

מזל שהווקאלז ישנם

noziz mum

New member
הלא יאומן קרה...זה כבר נשגב מבינתי.

גם הפרוייקט החדש,עכשיו מסרב להיפתח! הכי מוזר שפתאום הפרוייקט הראשון כן עולה עם ערוצים והכל אבל מפסיק להגיב אחרי שתי שניות. אני חושדת שזה בגלל הפלאגן אין שאני משתמשת בו בפרוייקטים האלה, זה vst שנקרא genesis

DrunkGoat

New member
אתה יכול לנסות...

לפתוח את הפרוייקט בגרסה אחרת של קיובייס, או בנואנדו... או כמו שאמרו פה להתקין את התוכנה מחדש. אלה באגים שאין להם הסבר או פתרון, בדרך כלל.

noziz mum

New member
אין לי גרסה אחרת אבל יש לי עוד רעיון..

למחוק את הפלאג אין שהוא נראה לי גורם לכל זה,ולראות אם הפרוייקט עולה בלעדיו (כמובן בלי הויא ס טי החסר). אני אנסה את זה אגב אני בת :) תודה..

noziz mum

New member
אין כמו אינטואיציה נשית../images/Emo9.gif

הסרתי את הפלאג אין הזה, ועכשיו הפרוייקט עולה. ידעתי שזה בגללו!

למעלה