קיודו...

• פותח הנושא snup
  • פורסם בתאריך

snup

New member
קיודו...

מישהו מכיר קבוצה (או Dojo) באיזור המרכז (תל אביב, איזור השרון) שעוסקת בקיודו ?

ככל הידוע לי, היחיד בארץ שמלמד

קיודו הוא עזיז סובאח, בבאר-שבע. אולי כשגל יחזור לארץ הוא יקים קבוצה? מצד שני, אולי זה יהיה בבאר-שבע...

יש באילת קיודוג'ו (דוג'ו לקיודו)

מלמד שם בני רון סנסאי (אאל"ט) זה רק 4.5 שעות מהמרכז. שווה!

הסיפור המלא

ביום שישי קייצי אחד, התעורר שיפר ממרבץ לילו. הוא התמתח, פיהק פיהוק דוב, גירד בגבו, התנער ושם פעמיו אל חדר הרחצה על מנת לצחצח את שיניו. בעודו מבריש את שיניו, מביט מבלי משים בבבועתו הנשקפת אליו מן המראה שממולו, חלפה במוחו, הפועל בדרך כלל מעבר לכל בריקדה חומרנית, מחשבה רוחנית ביותר, כיאה לתלמיד ותיק של אמנות לחימה קלאסית, היום הוא ילך להתאמן. ובעודו הופך בתהליך המורכב של הוצאת מחשבה מן הפועל אל הכוח, לא היה לו שמץ של חשש, שמא לעולם לא יביט שוב בבועתו במראה... כשעלה לקומה השניה, שם ממוקמים שלושה אולמות האימונים, מצא להפתעתו את אולם מספר 1. סגור בפניו, וזאת משום שדוד כפרי וחבורה של קשתים צעירים ופוחזים החליטו לקיים שם סדנאת קשתות. שלושת האולמות מופרדים האחד מהשני על ידי כמה מחיצות שעשויות מחומר דמוי עץ די דליל, ולזכותו של כפרי יאמר, שאת האולם האמצעי הוא סגר וחתם כדי שאף אחד לא יתאמן שם בזמן ירי החצים. וכך, כשהגיע שיפר התמים אל אולם האימונים האהוב עליו, מצא את הדרך חסומה בפניו... במר נפשו, שם פעמיו אל אולם מספר 3, הניח את תרמילו ואת קסדת האופנוע שלו בסמוך לקיר, והחל באימון, שמח וטוב לבב, מבלי להיות ער כלל לסכנת הנפשות האורבת לו מעבר לשתי מחיצות עץ דקיקות בלבד... וכך, בעודו מבצע את תרגילי הצאן צואן (רצף של עמידות סטטיות), מרוכז לחלוטין, זיעת פניו נוטפת וזולגת על רגליו, עומד בגבו אל המחיצה, נשמע לפתע רחש של שני פיצפוצים חדים כשחץ פילח בשניה את המחיצה הראשונה, ונתקע כדי מחציתו בשניה, ממש מאחורי גבו של שיפר הנדהם והמבועט, ששערו מיד הלבין ונשר ברוח. בירכיו פקו, והוא צנח אל הארץ כשליבו מתופף לו בפראות בחזהו מרוב אימה ובעתה... ושככה יהיה לי טוב, מאז הוא לא חזר לעצמו...

קשתות כפרית

מאסוגו, החץ והקשת הם נשק עתיק. הקנאה בין התלמידים הותיקים עתיקה אף יותר. המלצה: תבטחו את שיפר.

שיפר מבוטח...

הבעיה היא, שכמו שאני מכיר את שיפר, הוא היה פורץ לאולם של כפרי עם החץ תקוע לו בגב, ועושה סצינות... זה מאוד מאוד מזיק לשם הטוב...

לבטח את שיפר? למה?

זאב, אתה לא מכיר את שיפר. אני זה שצריך לבטח אותו. חץ בגב של שיפר עלול להזיק לבריאותי...
|דוד מדמיין את שיפר פורץ דרך הקירות בעקבות החץ האבוד כמו עטלף מהגיהינום|

רןני ב

New member
ספרי טלפון

יש לי כאן חבר, שהבן שלו מתאמן בקשת וחץ. הנחיית בית הספר שלו, לרפד את אחורי המטרה שלו בספרי טלפון. שמים את הספרים באופן אופקי, אחד על השני, כך שהץ "נתפס" בין הדפים כמו סמניה. כמובן, אחורי המטרה, יכולים להיות גדלים או קטנים, כמו כל אחוריים.

תרפדו את הגב של שיפר בדפי זהב

פתרון אולטימטיבי. תודה לרןני ב על התשובה מעבר לים.

טאוֹ

New member
עטלף מהגיהנום ../images/Emo152.gif

דוד, האם מצאת לאחר מכן הסבר לכך שהחץ חדר את רשת הבטחון?

טאוֹ

New member
נעלבתי, אני לא כותב יותר בפורום ../images/Emo11.gif

מה, אסור כבר לשאול שאלות טפשיות?

חור ברשת + יריה טובה + מזל

לצערי, הרשת שלי כבר אינה חדשה, ויש בה חורים. הסיכוי שחץ יפגע דוקא בחור, ודוקא בזוית שתאפשר לו לחדור דרכו, קטן - אבל ראינו שקיים. לכן לא יתקיימו יותר סדנאות קשתות במרכז, עד למציאת פתרון לבעיה. ספרי טלפון הם רעיון מענין אבל לא נייד; אני לא יכול להשאיר ערימת ספרי טלפון על הקיר במרכז, שלא להזכיר שמדובר על קיר בגודל של לפחות 6X2.2 מטר. זה הרבה ספרי טלפון...
אצטרך לקיים את הסדנאות הבאות במקום אחר, בו מאחורי המטרה והרשת יהיה שטח פתוח או חומת מפגע; קיר לא מדיקט הוא אפשרות אחת, חבילות קש/חציר הן אפשרות שניה. הצעות?

שערו מייד הלבין?../images/Emo12.gif ונשר ברוח?../images/Emo12.gif

אתה רוצה להגיד שלשיפר יש (היה) שיער?

bebi vegeta1

New member
נצל"ש סרט(קשה לקרוא ל100MB סרטון)

קוריו יש מס' סגנונות פה אם גם יש לכם משהו נחמד זה בסדר להשתמש באףטיפי רק בבקשה לא "לטייל" בו יש בו גם דברים שהם לא שלי או שהם משותפים ftp://heb:[email protected]:1337/stuff/koryu bujutsu (shorinji kempo aikido iaido).avi (כל זה בשורה אחת)

למעלה