קיטורים..

Small talk

New member
אוחח

יש מישהי ביישוב שכבר פעמיים ביטלה לי בייביסיטר (עדיין לא עשיתי לה בייביסיטר) ועכשיו היא ביקשה מאחותי שתעשה לה בייביסטיר מחר. טוב לפחות יש עוד מעט 'פרויקט מסלול' ואז אני הולכת לראות סרט בבית של חברה.

EVE Lights

New member
(למען הבהרה)

הכל בסדר, חח פשוט ממש ממש ממש כואב לי ברמות היסטריות וזה מטמטם אותי.

Tin Doll

New member
וואי גם לי

משלשום אני עם כאבי ראש איומים היום ירדתי לעיר וכשהלכתי במדרחוב הרגשתי סחרחורת נוראית והסיגריה עשתה יותר גרוע ראיתי מגן דוד אדום חונה מולי ורצו לי סרטים בראש
זה בגלל המחזור, נו ושום כדור לא עוזר לי.

EVE Lights

New member
אני בשלבי סיום אחרונים של

המחזור אבל לא יודעת אני חושבת שזה קשור למנורת פלורסנט שיש לי על השולחן האור שלה מחרפן אותי אבל אני חייבת אותה בשביל השיעורים אחרי 2 אדוויל נרגע קצת אני אלך לישון עוד מעט

Shusho

New member
אם אני עוד פעם אחת שומעת "התבגרת"

אני יורה במישהו לא רוצה להתבגר, לא רוצה לגדול, לא בא לי לסיים בית ספר וגם לא להתגייס לצבא. שלום ותודה, אני פיטר פן מעכשיו.

Shusho

New member
אני אנסה לחיות באשליות

עוד 87 ימים ואז אתגייס :[

greeneye

New member
ואי, אני אף פעם לא הבנתי את השטות הזאת.

אף פעם לא הצלחתי להבין את אלה שאומרים "אני לא רוצה לגדול! לא רוצה להיות בן 16!" מההההההההה ההבדל בין 15 ל-16?!?! זה מטריף אותי. במיוחד כשגיל 16 זה גיל כזה קטן! לא שיניתם קידומת או משהו [שזה, אגב, גם לא ביג דיל. כשתעברו את גיל 25 תיהיה לכן זכות מלאה להתבכיין..]. אתם כולה בני 16. זה כלכךךךךך קטנטן, צעיר ופעור! ולהתגייס לצבא, וואל, רק לי זה נראה ממש כיף?

Shusho

New member
15 ו-16 זה באמת קצת כלום

אבל להיות בת 18 ולהיות עם רגל בצבא מחרפן לי תש'כל את באמת חושבת שזה כיף? כל מה שאני רואה זה גיוס באמצע הקיץ (ואני כל כך סובלת בקיץ.. הצילו), כל"צ, לתפקיד שאין לי מושג מהו כי הצבא החליט לא לנצל את כישוריי ולתקוע אותי בתפקיד שלא מצריך יותר מדי נתונים גבוהים (ופאק איט, ישד לי אותם) וגם לא תנאי השירות שאחרי הטירונות (ובהקשר הטירונות - וכן, הדבר שנראה לכולן נורא מטופש אבל המקלחות מטריפות אותי בצורה כזו שאני שוקלת פשוט לא להתקלח ולמות מסירחון ודביקות. מצידי לחטוף מחלות ולא להיות עם עוד בנות במקלחת). אני לא מבינה איך אני היחידה שמבועתת מהעניין עד עכשיו.

greeneye

New member
עניין המקלחות הוא העניין העיקרי

שמלחיץ אותי בטירונות. אני ממש מפחדת להגיע לקטע הזה. כי בנות הן עם רכלן. ואני באמת לא יודעת אם הנורמה, על היום הראשון היא להתקלח עירומה או בבגד ים וזה כמו לבוא אוובר דרסד למסיבה או אנדרדרסד. וזו עוד הבעיה הכי פחותה שיש לי מהמקלחות האלה. הכי מלחיץ אותי זה בתכלס להתקלח עירומה ליד בנות שאני לא מכירה. או אנשים בכלל. כי..לא נוח לי עם עצמי גם ככה ואני בטוח משדרת את זה החוצה ו.. עע. אמאלה. המקלחות הן אמנם הדבר היחיד שמלחיץ אותי כרגע בנוגע לשירות הצבאי, אבל הן כלכך מלחיצות אותי, עד לרמה חרדתית..

Shusho

New member
כנ"ל :\

תמיד אומרים לי "מה יש לך, תאמיני לי בסוף היום כולן מתות מעייפות וכל מה שהן רוצות זה להתקלח ולישון, וממש לא אכפת להן איך את נראית". אני לא קונה את הסיפורים האלה! אני יודעת שאני כבחורה אסתכל על אחרות ואשפוט את הגוף שלהם כמו שאני שופטת את שלי, והן תעשנה את אותו הדבר. אני חושבת שלא הייתי בבריכה וים כבר חמש שנים, אז להתפשט מול חבורת בנות?! בחיים לא. אבל בחיים.

PennyLaneM

New member
זה לא כזה נורא המקלחות...

ממה שחוויתי בטירונות לפחות... את תמיד יכולה להתקלח באחת ההפסקות שיהיו לך,בצהריים או משהו,שהמקלחות ריקות או לתפוס את המקלחת האחרונה בשורה,שאף אחת לא מגיעה אליה או לבקש ממישהי שתחזיק לך מגבת אבל אז היידים שלה ישברו מכאב.... ות'כלס אצלנו הביישנות עברה מהר מרוב שאת מסריחה כבר על הזין שלך אם רואים לך ת'כוס או לא וגם את לא תתקלחי כל יום,בדוק לרוב כולן מתקלחות פעם אחת באמצע או תחילת השבוע ויום לפני שהולכים הבייתה כדי לא להסריח ברכבת....

מכל"צ אפשר לתפקידים מעניינים

[לפי מה שאני ראיתי.. שיהיה בהצלחה עם זה
] בנושא המקלחות.. אני הייתי כלכך ככה אני לא מסתדרת עם הגוף שלי, לא אוהבת אותו במיוחד וכל הבלה בלה בלה.. ותמיד לפני שהתגייסתי אמרתי לחברהשלי "מההה לא רוצה שיראו אותי עירומה איזה פדיחות, אבל מה לשים בגד ים? נו איזה מפחיד בלה בלה בלה" על היום הראשון של הטירונות, הדבר הראשון שרציתי היה להתקלח, שפשוט לא חישבנתי לאף אחת ונכנסתי.. מה שיש לי, יש גם לאחרות.. יש את המגעילות שעומדות ובוחנות, אבל בטירונות - זה פשוט לא מעניין. או יותר נכון, לא צריך לעניין..

josie1986

New member
חוצמיזה שהגעתי הביתה ב-21:00

וזה פאקינג יום חמישי, ושעוברים עליי כמה ימים קשים בצבא, הכל טוב. אז נתנחם בזה!

פפפטט...

הבחור שלי בפעילות כבר מיום שלישי, עד מחר בלילה, ואי אפשר לדבר איתו בימים האלה. חוצמזה שהיה שבוע כל כך ארוך, והמשך החודשים הקרובים יהיו לא פחות נוראיים (שבוע הבא- חוזרים ברביעי לבסיס ובחמישי בבוקר מסדר מ"פ, שבוע אח"כ ארבעה ימי אימונים באלייקים, וביום החמישי יום בריכה עם כל הפלוגה]; שבוע אח"כ מסדר מב"ס ואח"כ ביקורת אכ"א.. איכס) אה, ורבתי אתמול עם אחד החובשים ועם האמלח"יסט, וטוב שלא עליתי עליהם במכות. גם כן אלה.

רזושש

New member
פריקה, טריגר[?]

די!! די!! נמאס לי!!!! אני לא יכולה יותר!!!!!1111 אני לא יכולה יותר, אני קורסת. היה לי ערב נחמד, היה כיף, אכלתי כמו בן אדם נורמלי [ואפילו יותר מזה], סוף סוף!! לא היה אכפת לי.. אז מה ביקשתי? להתאמן מחר? אבל לא, היא חייבת לצעוק עליי בגלל זה. אני יודעת שאמא אוהבת אותי, אני יודעת שהיא דואגת לי, אבל היא לא מבינה שלהתאמן בשבילי זה כמו כדור רגעה, רק ככה אני יכולה לתפקד, רק ככה אני מרשה לעצמי לאכול. אני לא יכולה להרשות לעצמי לא להתאמן מחר!! אני פשוט לא יכולה!!!!!111 ואמא אני יודעת שאת דואגת, ושאת כועסת עליי אבל אני מצטערת, אני חייבת להתאמן מחר, בשביל עצמי, ואני יודעת שאני אגואיסאטית. אני לא יכולה יותר, נמאס לי מהדאגות האלה, מהבכי, מהבעיה השטותית והמפגרת הזאת שנכנסתי אליה, החיים שלי היו הרבה יותר יפים לפני זה, למרות שהייתי שמנה... אי פוחדת לרדת במשקל, אני פוחדת לעלות במשקל, אני פוחדת להתעמל, אני פוחדת מזה שהמחזור פאקינג מאחר לי ב-17 ימים!! אני לא יודעת למה, אבל אכלתי היום כלכך הרבה ככה שאני חייבת להתאמן, אני חייבת להוציא את האוכל הזה מעצמי, ואם זה לא יהיה בספורט, זאת תהיה דרך אחרת ואת יודעת שאני מסוגלת לעשות את זה, את יודעת שעשיתי את זה כבר, את יודעת לאיזה צרות כבר הכנסתי את עצמי... אני צריכה חיבוק, אני צריכה שיבינו אותי, אני צריכה משהו שיהנהן ויחבק, ויגיד לי שהמחזור יבוא, ושאני לא אזיק לעצמי עם אני יתאמן מחר ושזה הכל שטויות. למרות שאני יודעת שזה שקר, למרות שאני יודעת שאני הורגת את עצמי, אני שונאת את עצמי, אני לא רוצה שישאר ממני כלום, אני רוצה להיות רזה, להעלם... שיפסיקו לדאוג לי, שהדודים/המורים יפסיקו ללחוץ עליי, אני לא רוצה לאכול, רוצה לרעוב, רוצה להתאמן עד שהכל ילך, הכל רק להיות מי שאני אוהבת, להיות רז הרזה והיפה. אבל אני מוכנה להקריב בשביך זה גם את המחזור שלי? בבקשה אלוהים, שהכל הסתדר, שאני יקבל כבר מחזור ושהכל יחסור להיות כמו שהיה!! בבקשה אלוהים, אף פעם לא פניתי אלייך ואף פעם לא התפללתי. בבקשה. *ולחשוב שלפני רבע שעה אכלתי את העוגה הכי טעימה בעולם, שרתי עם אלעד, אלמוג ולנדאו סינרגיה בקולי קולות ברחוב, ודיברתי עם ניצן ודין לגביי ת"א מחר*

©big smile©

New member
אני לא יודעת.. אוף.

אני לא מפסיקה לחשוב עלינו, ואני מבולבלת וזה עדיין מוזר. אני מאמינה, אבל לא יותר ויותר, כמו שחשבתי. ואני מנסה להנות ממה שיש, להנות מהרגעים המקסימים שלנו ביחד, אבל משהו לא ברור שם, משהו עדיין עוצר אותי. אני רק רוצה לנשק אותו כדי להפסיק לחשוב, וזה לא הולך ככה. ואני לא יודעת אם זה הגיוני, כי אף פעם זה לא היה לי. אני לא יודעת אם זה בסדר שזה ככה, שאני בכל זאת מרחיקה את עצמי למרות שאני רוצה אותו איתי. אני כ"כ מבולבלת והמחשבות שלי לא מפסיקות. אם זה יהיה ככה מחר במגן, אני אמות. מספיק אני בקושי יודעת משהו :\. [אפשר איזו מילה?]

Shusho

New member
פיי תרגעי, עוד לא שבוע D:

אני אומרת להפסיק לנתח כל פיפס וכל דבר קטן, במיוחד בכזה טווח זמנים אחרת המוח שלך יתפוצץ מרוב מחשבות מיותרות תלמדי להכיר אותו תהני מזה :) זה בא עם הזמן.

למעלה