קיטורים..

OverSharing

New member
הייתי היום אצל שלושה רופאים!!1../images/Emo103.gif

יואו נמאס לי להיות פגועה. אתמול חזרו לי כאבי בטן נוראיים שהיו לי לפני פולין והייתי איתם במיון. חזרתי מבי"ס כי סבלתי נורא וגיליתי שאני במחזור. הקטע הוא שאפעם אין לי כאבי מחזור וזה מוזר ולא ידעתי אם לקשר.. בכל מקרה זה כאב שמשתק אותי ומרתק אותי למיטה אחרת אני מתפרקת ובוכה בהיסטריה ולא נעים לי בכלל. אז הלכתי לרופא והוא נתן לי הפנייה לגניקולוגית. הלכתי אליה היום בבוקר- היא הייתה זונה לאללה ובסוף נתנה לי הפנייה לאולטרסאונד לבדוק אם יש לי ציסטא למרות שבדקתי את זה לפני חודש ולא היה לי כלום. אז נסעתי לאולטרסאונד במודיעין וכמובן שלא מצאו שום דבר [איייייך הם יודעים מה הרחם? ומה שחלות? הכל פשוט נראה אותו דבר כשאין שם תינוק! חח], נכנסתי גם לגניקולוג במרפאה שם שלא ידע מה לעשות איתי כי אני בתולה אז אסור לו לעשות בדיקה פיזית והאולטרסאונד שלל ציסטא.. אז חזרתי לרעות והלכתי שוב לרופא שלי שגם לא ידע מה לעשות איתי ושלח אותי לעשות בדיקת שתן שזה מטונף לאללה כי אני במחזור:\ לא חשוב, עשיתי [לא היה שם דם!1] ויצא תקין. אז הוא אמר לי לסבול עוד חמישה ימים ואז לחכות שבועיים [למחזור הבא] ואז לראות אם כואב לי ואם כן אז להתחיל לקחת גלולות כדי לסדר את המחזור או משהו. בקיצור- המצב בקנטיםםםםםם! נמאס לי להתפרק ושאף רופא לא ידע מה לעשות איתי. ואני פוחדת מזה כי אני חייבת פרופיל 97 אחרת איך אני אהיה טייסת?]:

coolit

New member
חח.. משתתפת בצערך! ../images/Emo24.gif

אני מבינה אותך ממש.. גם לי היו כאבי בטן מפלצתיים לחלוטין במשך כמה חודשים.. וזה לא היה קשור למחזור.. ולא לשום דבר אחר שהצלחתי למצוא.. הדבר היחיד שידעתי זה שביום כיפור לא כאב לי בכלל, וזה היה מוזר כי בד"כ היה כואב לי כל יום כמה פעמים, כל פעם למשך לוזוכרת.. חצי שעה או משו.. אני באמת לא זוכרת קיצר בסוף זה עבר.. גם אני עשיתי אולטרסאונד ויצא תקין ואז רופא של גסטרו אמר שאפשר לעשות לי בדיקה אבל שמן הסתם זה יעבור מעצמו.. אז קבעתי תור ובינתיים זה באמת עבר מעצמו.. ב"ה.. יהיה טוב!
והדבר היחיד שקצת עזר לי זה בקבוק-חם.. אז שימי אם עוד לא שמת!

Shusho

New member
אמ,

לי כן עשו את האולטרסאונד הזה ומצאו מלאמלאמלאמלאאאאאאאאאא ציסטות קטנות, נתנו לי גלולות ובזה נגמר הסיפור. הן פשוט מעלימות אותן... וגם המחזור הסתדר ובא כמו שעון באותו יום, אותה שעה כמעט. אלא אם אני במצבי רוח משונים/שכחתי גלולה ואז זה מקדים ביום. גם לך יש תקווה P:

B a Z u K a

New member
וואי זה קרה לי פעם

וכולי הייתי דם והלכו לי מלא מכנסיים ותחתונים והחלפתי טמפונים כל 2 דקות בערך וזה נמשך שבועיים(!!!!!!!!!!) ואז זה הלך ואז לא היה לי מחזור לאיזה שנה וחצי ותראו איזה קטע- ביום חזר לי! כאילו בערך...אבל זה פעם ראשונה מאז... וואי ואיזה כאבי בטן היו לי...לא יכולתי לזוז=\ אז בכללית- אני יכולה להבין לגמרי מה עובר עלייך עכשיו
מקווה שזה יעבור לך מהר לא כמו לי..

RainbowL

New member
אני כזאת מעפנה

אם רק הייתי קמה בבוקר הייתי עכשיו בים!! כל החברים שלי הלכו, וכשקמתי הייתי בטוחה שבטח רק איזה 3 אנשים יבואו ויהיה מעפן נורא, בסוף כולם הלכו ורק אני נשארתי בבית. אין לי מושג באיזה תחנה יורדים לחוף ירושלים, אני מתה מפחד לנסוע לבד במקומות האלה.. גם יש מצב שהם כבר יילכו עד שאני אתארגן ואגיע.. (שזה יהיה בערך 1 וחצי-2, לוקח זמן להתארגן מה!!) ואוף אני כזאת בטטה. והכי גרוע שזאת אני שמעצבנת את עצמי!

amit641

New member
לא נורא, מותק ../images/Emo24.gif ../images/Emo129.gif

זה קורה לכולם קטעים כאלה. אין לך מה להתעצבן על עצמך, רק התחיל הקיץ ויצא לך עוד מלא הזדמנויות ללכת לים. נכון זה מעצבן שכולם הולכים ורק את נשארת אבל באמת תחשבי על זה ככה שאת לא מפסידה איזה משהו גדול.

Lost Lullaby

New member
כל האמון שלי בקשרים התערער בזה הרגע|:

אנחנו בסדר, חלילה אבל... אעע. איך זוג נפרד אחרי איזה שש שנים יחד?!

Lost Lullaby

New member
אמ

אחותי וחבר שלה נפרדו וכאילו... איך זוג כזה נפרד אחרי שש שנים, בסוף שנות ה20 שלהם כשהם כבר רציניים והכל. לקחתי את זה יותר קשה ממנה תכלס פשוט זה מוזר

Lost Lullaby

New member
שאלתי אותה מה קרה

אמרה שכלום פשוט נגמרה לה האהבה, אז לא חושבת... ואני אמות אם היא קוראת פה:X [היא בתפוז לפעמים
]

Lost Lullaby

New member
../images/Emo5.gif

יש לי מיץ לימון בסלט ורוטב סויה באוכל סיני
אני רוצה אוכל טעים.

Tin Doll

New member
מה את דפוקה

לימון בסלט זה הכי טעים! וסויה.. מי המציא את זה בכלל.. איכ

Lost Lullaby

New member
נכון סויה זה מגעיל? :[[[[

מזכיר לי נפט! אלוהים. ולימון... לא יודעת הוא משתלט לי על כל הטעם

Tin Doll

New member
לימון טעים בכל מצב, עם כל דבר

סויה בשבילי זה כמו חומץ ושמן זית איך אנשים מסוגלים לאהוב דברים כאלה ]; שמן זית עושה לי בחילהג

Shusho

New member
זה מה שמפחיד אותי גם :S

איזה אחת נפרדה מחבר שלה אחרי שנתיים ועוד המפגרת אמרה לעידן כשאני לידו "כמה זמן אתם ביחד?" "שנה" "אז עוד שנה זה יקרה" כאילו מההההההההההההההה אח"כ התחרפנתי לגמרי ובאתי אליו ואמרתי לו שיגיד לי שהיא דיברה שטויות ונכנסתי לסרטים שהנה הוא זורק אותי שונאת פרידות של זוגות ]:

SomebodyElse

New member
זה תמיד מפחיד אותי!

כל פעם שאני שומעת סיפור כזה עוברת בי צמרמורת של - רק שלי זה לא יקרה. אני לא מצליחה לדמיין את עצמי עומדת על הרגליים אחרי פרידה כזאת
.

למעלה