קינאה

שמואלה

New member
קינאה

הי ערב טוב אולי תעזרו לי אני נמצאת בהליכי גרושין ראשונים עם בעלי. הוא עדיין גר בבית הוא ישן בסלון ואני בחדר שינה יחד עם הילדה כל סופשסוע הוא הולך מהבית כל פעם למקום אחר פעם בית מלון עם הוריו פעם ארוחת ערב וכו ואני נמצאת בבית עם הילדה אני מקאנת בו ולו.. כנראה עדיין מאוהבת בו כשהוא חוזר הביתה הוא מלא ארס ורעל לאחר שהלעיטו אותו דברים עליי הוא תמיד נהנה ומוציא לי את המיץ לא מעניין אותו בכלל מהילדה (למרות שבהסכם הוא נלחם בי לראות אותה יותר..) מה לעשות כדי לא לצאת מגדרי ולא להשתגע??

שירלי 30

New member
קנאה לו/בו

אם באמת הקרע עמוק וסופי וכנראה יותר ממנו מאשר ממך (מאס בך)...חבל על העצבים והזמן... תתחילי לשנות כיוון למרות שזה קשה ביותר... אם את יכולה להיות עצמאית כלכלית שימי עליו פס ותיפתחי לעולם. הוא הולך לכל מיני מקומות... תלכי גם את. תכירי אנשים חדשים ... חוגים חדשים כיוונים חדשים תתרחקי ממנו יש עוד עשרות אלפי גברים נחמדים .... אל תיכנסי לדיכאון ממצב זמני זה שיימשך יחסית תקופה ארוכה תשיבי באותה מטבע תתחילי לחיות תיזמי בהצלחה

dannygi

New member
חפשי מחדש

הוא לא נחמד אלא סמרטוט שמשפע מאחרים,יש חוק בפיסיקה,אם הוא חושב שאת רעה,אידיוטית וכו,את חושבת אותו הדבר,אין לך מה להמשיך לסבול,תמצאי אחד שיעריך אותך,את הילדה תשאירי לו,כמובן תמורת הדירה אם אפשר,קחי ען``ד מניאק אמיתי,לא זה שחברתך המליצה,החיים קצרים צריך לנצל,אגב,גם ממלחמה טובה יש נחת

human

New member
החיים ממשיכים הלאה

אני מבינה את הבעיה, מה שאותי מדאיג זה איך הילדה רואה את הדברים . בשבילה ובשבילך נסי לשנות את המצב שהוא יקנא וכאשר הילדה נשארת איתו אז צאי..!!!

ממוש

New member
קיבלת אחלה עצות..

לדעתי פשוט תשלבי בינהם. עצות ממש מועילות. מירב

היי

אם את רוצה לשמוע את ההצעה שלי קחי לך זמן ותעשי מדיטאציה קחי נשימה ותוצאי את האוויר באוםםםםם עד הסוף אגב כל המדיטאציה היא בישיבה מזרחית ואת הנשימה את לוקחת דרך האף בלבד ומוציאה דרך הפה את אםםםם אוקי את יכולה גם לשלוח לי אימיל אם את רוצה ואשמח לעזור . עדי קצמן רפלקסולוג הולסטי . על כל פנים שיהיה לך יום קסום מלא בשבלולים ופרפרים בשלל צבעים וגוונים . שלך תמיד עדי קצמן .

noam011

New member
שמואלה אני לא חושב שיש הרבה

מה לעשות. התקופה עד הגט עצמו, קצת מגעילה וכל אחד מוציא את שאריות הכעסים, על השני. תחזיקי מעמד. אני מקוה שהגט יגיע מהר, ואז תהיי חפשיה. תנסי לעבור את זה בלי הרבה זעזועים. ממילא לא נשאר עוד הרבה. ובהצלחה. אגב גם אחר כך לא מחכה לך תקופה קלה, למרות שהיא תהיה פחות מגעילה.

אל תתרגשי

את לא צריכה לשים עליו בכלל אני במקומך כבר מזמן הייתי מעיפה אותו מהבית... מה את צריכה את החרא הזה אצלך בבית? אם הוא רוצה להתגרש אז שילך שיצא לדרך... מה את צריכה שיוציא לך תמיץ... תראי לו מה זה תשאירי לו את הילדה ותצאי ותבלי עם החברות שלך הרי הוא רוצה את הילדה אז בבקשה אם הוא כל כך רוצה את צריכה להראות לו שאותך לא דופקים ושאת מחזירה מלחמה... שיהיה בהצלחה אחותי...

למעלה