קלאוס מיינה מהסקורפיונס

geashono

New member
קלאוס מיינה מהסקורפיונס

"מודרן טוקינג?אנחנו לא לידם. בעצם גם לא ליד פינק פלויד אני חושב שאתה צריך לשים אותנו יותר במגרש של קווין. פרדי מרקורי הוא אחד האמנים שאני הכי מעריץ" מה דעתכם?

khammel

New member
קראתי את זה השבוע

ובדיוק חשבתי שזה יכול להיות דיון מעניין. האינסטינקט הראשוני שלי היה להגיד לא, מה פתאום. אבל, מנקודת הראות שלו, כשהוא מדבר על שנות השמונים... אז יש בזה משהו. הסקורפיונס מלאו אצטדיונים, נתנו רוק בומבסטי מתובל בבלדות, הקליטו הרמוניות של גיטרות, אז בעצם... למה לא לשים אותם באותה קטגוריה עם קווין? אני חושבת שהתשובה היא שהם לא באותה קטגוריה עם קווין מהסיבה הפשוטה שבסופו של דבר, הסקורפיונס היו הרבה פחות מוכשרים, עם הרבה פחות להיטי מצעדים והרבה פחות כריזמה על הבמה. לא חלילה שאני מזלזלת ביכולות של קלאוס מיינה. הייתי בהופעה שלהם בארץ והיה מצויין. מדהים לראות אותו מקפץ על הבמה כמו איזה נער בן 20 שרק גילה את המטאל. ואולי, גם זו סיבה שהסקורפיונס לא ממש באותה קטגוריה עם קווין. קווין ידעו להמציא את עצמם מחדש ולהתאים את עצמם לזמנים -- לטוב ולרע. הסקורפיונס, כפי שקלאוס עצמו מספר בראיון המצוטט, לא הצליחו. הם פשוט חזרו לאופנה עם החזרה של המטאל לאופנה. בלי קשר, אני חושבת שאם בריאן היה כותב את Wind of Change זה היה יכול להיות הרבה יותר משובח מבחינת הרמוניות גיטרה ושירה.
מה דעתך על הציטוט שהבאת?

geashono

New member
אני אוהב מלודיות חזקות

ולכן גם אם סקורפיונס הרבה פחות מתוחכמים מקווין אני מאוד אוהב אותם. לי ההשוואה הזו מתאימה טוב.

למעלה