קלואי!

Iris cream

New member
קלואי!

אני שכחתי מה השם האמיתי שלה, אבל רק עכשיו נזכרתי מאיפה היא מוזכרת לי! היא קייטי מהמין השני!!! כן, זאת שמאוהבת בג´ד, אוהוא חבר שלה וגם של מירנדה- ובסוף שתיהם נפרדות ממנו. ומי זה ג´ד? ג´ס!!! ג´ס מבנות גילמור! וואו, אני כל כך גאה בעצמי... יש לי שאלה...טום ווילינג שיחק איפשהוא חוץ מסמולוויל? ולפניי מלא מלא מלא זמן הייתה כתבה בראש 1 על לאנה...אם יהיה לי כוח אני אקליד אותה אח"כ.

lily p

New member
כן, ישר זיהיתי אותה... ../images/Emo29.gif

וטום לא שיחק לפני סמולוויל, לפי מייטב ידיעתי הוא היה דוגמן של ג´ינסים...
אני הולכת לחפש כתבה על סמולוויל שהייתה במעריב לנוער... עוד רגע חוזרת...

angel of Death

New member
מה?!?!

למה אני לא שמתי לב לזה? וכל הזמן חייתי בהרגשה שאני מכירה אותה ואני לא יודעת מאיפה

Bolo

New member
גם אני ישר זיהיתי אותה

נכון שהיא נראית הרבה יותר טוב בסמולוויל מאשר איך שהיא נראתה במין השני? גם ג´ס נראה יותר טוב בבנות גילמור משהוא נראה בסידרה שם וגם דייב מגרוס פוינט שהוא ממש חמוד היה שם ושם הוא נראה מכוער. "המין השני" פשוט מכערת אנשים!

angel of Death

New member
אז כנראה שסתם התפיסה שלי איתית ../images/Emo11.gif

אבל זה נכון שבמין השני דייב נראה רע
יאא תיראו אייקונים חמודים חדשים טוב חוץ מהיתוש

Skiter

New member
ג´ס=ג´ד????

בטוחה? שיהיה וואי את צודקת בקשר לקלואי חן חן על ההבחנה איריס..

your-destiny...

New member
ג´ס=ג´ד../images/Emo70.gif

בטוח! מפתיע אותי שרק עכשיו שמו
לכל הדברים שאלה...

Iris cream

New member
זה לא קשור לסמולוויל, אלא למין השני

אבל... נכון ג´ד עבר דירה ממקום כלשהו ובגלל זה נפרד מהחברה שלו (שרה כמדומני), שהיא בעצם אל מאבא חורג אמא חורגת, והיא השתתפה בהמין השני תמורת השתתפות של ג´ד באחד מהפרקים של אבא חורג אמא חורגת- זה שאל קרן ודיינה הולכות למין פסטיבל כמו וודסטוק, והוא החבר של אל מבית הספר שמזמין אותה לסמים אצל הקרוואן של דוד שלו, עד ששניהם מחליטים שלא כדאי לעשן סמים. בכל מקרה, הקטע הוא שהוא השתתף באבא חורג אמא חורגת כדי שהיא תשתתף בהמין השני. מדליק, לא? עושים את זה כל המזן, אני יודעת, אבל בכל זאת, אני אוהבת את זה שאני מגלה כל מיני דברים חדשים....כמו קלואי/קייטי וכל מיני

mishmesh

New member
אני זוכר את הפרק הזה ../images/Emo70.gif

זה יה קורע
דיינה(נראה לי): תגיד, בן כמה אתה
הדוד שלו: 35. לא, בעצם 51. בעצם אני לא יודע, הפסקתי לספור...

The Mad Hatter

New member
וואה? זה הוא?

אני מחכימה היום...:) חברה שלי באמת אמרה לי לפני כמה זמן שקלואי זו מישהי מהמין השני, אבל אני לא יודעת. לא ראיתי את הסידרה הזו...:/

למעלה