קליפ השנה? לדעתי גורילאז!!!!!!!!!!!

ronnyorbach

New member
קליפ השנה? לדעתי גורילאז!!!!!!!!!!!

מהו לדעתכם קליפ השנה? אבל הפעם אתם מוזמנים לרשום רשימות ארוכות שכוללות את המקומות השניים, השלישיים, ומה שאתם רוצים... לדעתי קליפ השנה הוא של גורילאז האדירים! כן, גורילאז! I ain´t Happy-Clint Eastwood זכה בפרס קליפ השנה של MTV האירופי. הוא קצת אפור, אבל מצחיק, יפה, וגאוני! הוא גם הכניס תרבות חדשה של קליפים מצויירים טובים לעולם. הקליפ השני הכי טוב הוא השיר המפורסם מספר 2 של גורילאז-2000-19, שהוא הרבה יותר צבעוני, מצחיק, ומשמח. גם השיר עצמו מאוד טוב. אחרי השניים של גורילאז, אני באופן אישי אהבתי כמה קליפים בערך באותה רמה: Travis - Sing - יאללה מלחמת אוכל! Fatboy Slim - Push the tempo (Yo Mama) - פוש וטמפו, פופופוש וטמפופו... Whatus-A little respect - יש לבחור מזל רע... Offspring - A preety fly - תלמד ברייקדאנס ואז תחזור אלינו. ואת הקליפ הלא חדש אבל יפה ועצוב של אמינם, סטאן. למי שיש את סטאן בוידאו, שישים לב שבאחד הקטעים שפשוט רואים את סטאן יושב וכותב, באחד מאורות הברקים מבחוץ, תעשו פאוז. בחלון אתם תראו את מלאך המוות עומד ומחכה. מפחיד. ו, כמובן, מצעד הקליפים הגרועים של המילניום- Mikhal Jackson - לא זוכר, הזה השחור-לבן הארוך. פשוט נורא. Gorillaz - Rock the house -כמה שאני מת עליהם, זה פשוט מזעזע. הם לקחו רקע לבן, שמו עליו את הדמויות החביבות, ושילבו הרבה את הצבעים כחול ואדום. כמה פטריוטי, ככה מפגר. Destiny´s childs-Bottylicious- מה הן רוצות, שקל? שיתלבשו בעצמן באיזה חדר צדדי. זה נורא טפשי. בכלל נמאס ממדיניות המסך-המפוצל לשלוש של הלהקה. אה, ואני מת על let me blow ya mind של איב וסטפני, שהוא לדעתי שיר הראפ הטוב ביותר שקיים (!), אבל הקליפ שלו קצת רגיל מדי. זהו, נראה לי. מקווה לשרשור ארוך, רוני. נ.ב. הסקר על זמרת השנה קצת בעייתי-בכיף הייתי בוחר בדידו, אבל אני יודע מראש שאין לה סיכוי, אז הצבעתי לנלי. היה עדיף אם היה אפשר לתת ציון במספרים לכל זמרת.

אין כאן עניין של סיכוי...

כרגע בוחרים וחמש הראשונות יעפילו לגמר, לך תדע, אולי עוד כמה אנשים יחשבו שדידו מספיק טובה ואז הכל יכול לקרות...אני למשל חשבתי שקיילי תיקח ובגדול אבל עד עכשיו אף אחד לא בחר בה !

דידו עדיפה על קיילי!

את קיילי אני לא סובלת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כאילו היא מוכרת את הגוף שלה בצורה מגעילה!
חולת נפש

זה לגמרי לא אובייקטיבי אבל...

אני ממשיך שרשור מחאה (או שלא) ! לא ייתכן שקיילי מינוג לא תעלה לגמר ! פשוט לא מתקבל על הדעת ! הדמוקרטיה בפורום הזה לא פועלת נכון
אני קורא לכל אותם פאסיביים או מתלבטים להטיל את הקול לטובת קיילי ! לי אישית היה נדמה שההערצה לקיילי בפורום הזה היא טוטאלית אבל...איפה ? איפה כל אותם חסידים ?

KM-AIR

New member
איפה נרשמים...???

לא הבנתי איפה בדיוק צריך להצביע... צפניה...?? קיילי קיילי קיילי קיילי קיילי קיילי קיילי

אני יודע שאני לא שייך לכאן אבל...

היזדעזתי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה זה צריך להיות??!?! :"ואני מת על let me blow ya mind של איב וסטפני, שהוא לדעתי שיר הראפ הטוב ביותר שקיים (!)" איך אפשר ?!?!? אתה בכלל מבין בראפ שאתה מדבר!?!?!?! - אני מכיר שירים ישראליים(ראפ) שהם פי 10 על השיר המסכן הזה(אני מודה שהוא מעולה לMTV...) נ.ב -אם אתם רוצים לראות מזה שירי ראפ טובים כנסו לפורום:"מוסיקה שחורה" ותראו!!!!!!

Alinush182*

New member
לפי דעתי.........

first date-blink182. the rock show-blink182. let me blow ya mind-eve,stefani. לאדי מרמילדה-פינק,מיה,כריסטינה וליל קים...... תהרגו אותי......הקליפ והשיר יפה לפי דעתי......
אלינה

MARMELAD

New member
ליייייייידי מרמלד....!

בהחלט שיר מצוין... זמרות מדליקות.. למעשה השיר הזה הוא הסיבה לכינוי המטופש שלי.... אבל שיר השנה? עוד לא.

Alinush182*

New member
באמת??????

לא ידעתי שזאת הסיבה לכינוי שלך......... למה לא שיר השנה? "שיר מצויין...זמרות מדליקות" אז למה לא שיר השנה? לפי דעתי שיר מצויין שראוי להערכה......
אלינה

למעלה