קלפי-קרטון אטום? (בחירות)... זיוף בחירות ....

הר תבור2

New member
קלפי-קרטון אטום? (בחירות)... זיוף בחירות ....

אם הבחירות לאיגוד העובדים הסוציאליים נעשו בקלפי קרטון אטום (( ולא שקוף ))... אזי מאוד יתכן שהתבצע "תעלול בחירות פורימי"... והוחלפו הגופות (( כלומר הקופסאות )).

RafiOS

New member
היי הר תבור2

אני חושב שאיבדתי את ההקשר, או שהגבת בהודעה חדשה...
רוצה להרחיב על מה שכתבת?

הר תבור2

New member
בהחלט. הייתי עדה לבחירות וראיתי המון קופסאות קרטון .......

מחוץ לבית המלון. יתכן שהיה שימוש בכניסה צדדית דיסקרטית לבית המלון על מנת להחליף את הקופסאות - אינני יודעת כמובן את כל פרטי התעלול - שאני מניחה שחוזר על עצמו בכל בחירות. כניסות דיסקרטיות הן דבר מקובל ואני בעד כאשר מדובר בצנעת הפרט כערך מוסרי ובשסתום בטחון חברתי. אך כמובן שאפשר להשתמש בכניסה הדיסקרטית למטרות שונות כמו "זיוף בחירות" בעזרת החלפת הקופסאות של הקלפי. זאת הפרשנות שלי למה שראו עיני בהיותי שכנה של המיקום. ובייחוד כאשר המועמד ה"צבאי" זוכה - אז בהחלט אפשר לנתח את תוצאות הבחירות בדיעבד ולקבוע שכאשר צה"ל מסייע בזיוף הבחירות (( או משרד הבטחון שב"כ משטרה וכו )) אז הנצחון מובטח ולעזאזל הדמוקרטיה. האינטואיציה שלי אומרת שגם פסיכיאטרים בכירים מעורבים בענין

קזרדי

New member
הר תבור 2 היא טרולית ידועה...

שמה האמיתי ידוע לגולשי תפוז והוזכר בכמה פורומים.

מידי פעם היא מחליפה ניק, אבל כמעט תמיד מדובר על ניק בן שתי מילים.
היא לא ממש מזיקה. היא פשוט מפרסמת הודעות הזויות, כשחלק משמעותי מהן עוסק בתאוריות קונספירציה.
אתה מוזמן להיכנס לכרטיס שלה ולקרוא את מגוון הודעותיה האחרונות בפורומי תפוז.

מומלץ פשוט להתעלם.

niva99

New member
אכן...אחד משמותיה הרבים = כדורי תבור

משעמם לאנשים בחיים.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

הר תבור2

New member
האם "תיאודור הרצל היה פדופיל"?

בסך הכל המשכתי את הרעיון הזה של "פעילות סתרים בבתי מלון" ((כמו זיוף בחירות בעזרת הכניסה הצדדית)) ופניתי לגוגל. להפתעתי קיבלתי את "מלון שלושת המלכים" בבזל ... שאני מניחה כעת שגם לו היתה דלת צדדית . מי שמחפש את הסיבות של ה"טיהור קארמה" היוצאת דופן שנעשתה לחוזה המדינה - על ידי קבורתו ליד אלפי חללי צה"ל הקדושים - אז כעת אני מניחה שכנראה הסתירו מאיתנו (( המיתוסים )) את האמת על חוזה המדינה שעשה פגישות בבתי מלון עם כניסות צדדיות כפי שמקובל עד היום

למעלה