קמטים

אייירית

New member
קמטים

שלום, אני בת 20 אבל אני לא רוצה לחכות עד גיל 40 על מנת להתחיל לטפל בקמטים. חשבתי שיהיה נכון להתחיל כבר עכשיו למנוע (או לעכב) את הופעתם. התחלתי למרוח לפני השינה בכל לילה שמן תינוקות מסביב לעיניים ולפעמים גם באיזור שבין האף לפה (קמטי חיוך)אבל אני לא יודעת אם זה נכון אולי זה יכול לגרום לתופעות לא רצויות או סתם לא לעזור. אשמח אם תוכלו ליעץ לי מה אפשר לעשות, ובבקשה אל תגידו שמוקדם מידי להתעסק בזה, אני לא חושבת שזו בעיה להתחיל מוקדם. ושאלה נוספת היא מה מומלץ למרוח על עור הפנים או עם איזה סבון מומלץ לרחוץ את הפנים. היו לי במשך שנים חצ'קונים, אפילו לקחתי רקוטאן. העור שלי די שמנוני (לא יסתור את הופעת הקמטים בגיל מוקדם למרות שאני יודעת שזה בדרך כלל נכון). כרגע העור שלי לא לגמרי חלק. אני לא מורחת כלום על הפנים ואני שוטפת פנים פעמים ביום, לפחות, עם סבון מוצק של נקה. אילו קרמים וסבונים מומלצים, בלי קשר לשאלה לגבי הקמטים? תודה רבה ויום טוב.

MyTaoWay

New member
../images/Emo26.gif

שמן תינוקות- לא מומלץ... ממליצה על מסכות פנים טבעיות... מה מומלץ למרוח על עור הפנים : * מסכות פנים טבעיות, לספיגת הויטמינים בעור כפעם שבוע...
שוטפת פנים פעמים ביום, לפחות, -הכי טוב בלילה לפני השינה.
עם סבון מוצק של נקה.- מייבש את העור.. לא מומלץ.. איזה סבון מומלץ לרחוץ את הפנים: יש סבונים נוזליים המיועדים לניקוי פנים , בסופר פארם. המלצה שלי- לכי לסופר פארם ותשאלי את הדיילת מה מומלץ לעור פנים שומני - רק אל תקחי איתך כסף... כי היא תדחוף לך מוצרים... (מניסיון) פשוט תלכי לשם רק כדי לקבל המלצות.. וביום אחר, תקני..

שמן תינוקות??

חחח למה? טוב תראי בעקרון אני מסכימה איתך בקטע שלא צריך לחכות וצריך להתחיל כבר מעכשיו... מה שכן אם לא בא לך ממש ללכת ולהוציא את מיטב כספך על קרמים שבתכלס רחוקים מאוד בהשפעה האמיתית שלהם מאיך שהם מיוחצנים, שמעתי שמומלץ דווקא למרוח שמן זית...נשמע קצת ווירדי אבל כן... תנסי כמה ימים מקסימום אם זה לא ישפיע טוב תפסיקי... תזרקי תנקה הזה כמה שיותר מהר או שפשוט תשתמשי בו לגוף...הוא יותר מידי אגרסיבי לעור הפנים!ובתכלס הוא רק יזיק לך.. לניוטג'ינה יש סבונים טובים..יכול להיות שהם מעט יקרים אבל אל תיתפתי לחברות יותר עממיות כמו לוריאל וגייד...

דנה215

New member
היי אירית

אני קוסמטיקאית פרא רפואית וקראתי את מה שרשמת ורציתי שתדעי אף פעם לא מוקדם להתחיל לטפל בעור הפנים. אבל את עושה טעות איומה עם השמן תינוקות וסבון הפנים של נקה!! לכל סוג עור יש את הסבון , קרם, מסכה פילינג שמתאיםרק לו. מה שמתאים לעור שמן לא יתאים לעור יבש. לכן מה שמתאים לך לא יתאים לאחר. אז קודם כל תפני לקוסמטיקאית שתאבחן את העור שלך תנקי ותרענני אותו. חשוב שתדעי אין דבר כזה מוקדם מידי עכשיו זה הזמן להתחיל לדאוג ולטפל בעור הפנים שלך! אם יש לך עוד שאלות או משהו שאני אוכל לעזור לך אני אשמח. תפני אליי במייל: [email protected]

למעלה