קניה ומכירה של ציוד

רוצה לקנות מקל עם נרתיק

אני רוצה לקנות מקל מתברג עם נרתיק. אני די מוקבל בכסף עד 200-300 שקל. אני לא מבין הרבה במקלות אז רציתי לשאול אותכם מאיפה אפשר לקנות?האם כדי יד שניה?כמה אמור לעלות נרתיק?כמה מ"מ הכי טוב שיהיה בשפיץ של המקל(זה שנותן את המכה).והאם אתם אולי מוכרים? אשמח לשמוע תשובות והצעות.תודה..

razro2007

New member
חברים אני מוכר את השולחן סנוקר שלי פרטים....

היי אני כבר לא משחק בשולחן סנוקר שלי כבר די הרבה זמן(אני עסוק) והחלטתי שאני רוצה למכור אותו!! השולחן הוא 9 פי של CROWN בדיוק כמו זה:http://www.billiard.co.il/vault/sysimg/prodImageMain01265.jpg אני מציין שאני קניתי את השולחן יד שנייה!! אבל תאמינו לי הוא כמו חדש ואים עליו שום פגם(לפי איך שבדקתי) ואתם מוזמנים לבוא לראות אותו אם אתם רוצים. כמו כן גם הבד כמו חדש והוא בד מקורי של ריילי!! השולחן נמצא אצלי 11 חודשים!!! עם השולחן מגיעים האביזרים הבאים: 2 מקלות 5 גירים סט כדורי סנוקר ופול 3 מנורות לתיקרה שני חמורים כמובן.. וכיסוי לשולחן מעור שעמיד גם בפני גשם(אם השולחן שלכם מחוץ לבית) זהו בסך הכל אם אתם רוצים לקבל מחיר תדברו איתי בפרטי וכבר נדון על כך, או כל שאלה אחרת... תודה ויום טוב...

מקל סנוקר

לפני מספר ימים שאלתי אותם בנוגע למקל סנוקר ב200-300 שקל. אז ככה היום למזלי זכיתי בווינר ב500 שקל!!! ויש ברשותי כרגע 800 שקל לקניית מקל. אפשר המלצות?חברות?מחיר לקיית המקל וגם לנרתיק וכל מה שצריך ב800? תודה!!

9ball master

New member
הצעה....

חבל לזרוק עכשיו 300 ש"ח ואח"כ להוציא שוב כסף על מקל נורמאלי. אני מציע לך להמתין, לחסוך עוד ואז לקנות משהו טוב.

9ball master

New member
אני הייתי הולך

על מקל של פארדון דגם Edwardian צריך להזמין אותו מחו"ל כי אין בארץ, העלות שלו + משלוח אמור להכנס לתקציב שלך, אולי תצטרך להוסיף עוד כמה שקלים עבור התיק... העדפה אישית שלי היא לא לקנות מקלות ביליארד וציוד נלווה בארץ.

ל9 בול

הבאת לי קישור למקל שהמלצת לי.צר לי אבל איני יכול להזמין מקל מחול..אולי שאגדל. כרגע אני מעדיף לקנות קניה פשוטה בארץ. אשמח מאוד אם תמליץ לי על מקלות שאפשר למצוא בארץ בסביבות ה600 ש"ח ואם תיתן קישור לאתר עם מקל ספציפי יהיה עוד יותר טוב.וכמה שאלות להתאמת המקל. אני שחקן מתקדם שולט בכדור הלבן. משחק על 10 פיט ו9 פיט. גובה 170 מה המשקל של המקל אמור להיות? האם מקל שמתחלק לשלוש עולה יותר? כמה מ"מ טיפ עדיף שיהיה? האם עדיף את המקל עם הפסים השחורים?

notato

New member
המלצה

ששלום לכולם, במשך החודשיים האחרונים מתעניין מקניית מקל חדש. חרשתי את כל ההודעות בפורום הזה וגם בפורום מקצועי באנגליה. בנוסף בדקתי את ההצע הדל בארצינו הקטנטונת. אתמול הזמנתי מקל חדש מאנגליה (ראו קישור) הדגם -Handmade Welsh Walnut. הבחור שם קוראים לו פול והוא מאד נחמד. במיקרה שלי חבר שלי מביא לי אותו בשבוע הבא מאנגליה אבל להפתעתי פול אמר לי שהוא מוכן לשלוח את המקל גם לישראל תמורת 15 פאונד (במקום 5 פאונד בתוך אנגליה) שזה ממש כלום כסף יחסית למקומות אחרים (המשלוח הוא באוויר כולל אחריות). בנוסף הוא מוכן לערוז את זה כאילו שזה מתנה (שהמכס לא יפתח את זה או שהוא מוכן לרשום עלות נמוכה לטובת המכס). כאשר אני אקבל אותו אני אדווח ואתן ביקורת (אף על פי שאני די מתחיל ולא מקצוען). לגבי קנייה בארץ יש בבייארד סנטר מקלות טובים יחסית של o'min דגם champin או o'millenium באזור 700-800 שקל שנותנים תמורה טובה. מקווה שעזרתי

notato

New member
שכחתי את הקישור

http://www.welshpooltrading.co.uk/ שגיא אתה יכול להוסיף אותם לרשימת יצרני המקלות

9ball master

New member
תתחדש על המקל

תחזור ותספר לנו מה דעתך על במקל אחרי שתשחק איתו קצת. הוספתי את האתר לרשימת יצרני מקלות סנוקר שמופיעה בקטגוריית הקישורים בעיקר מהסיבה שהם מייצרים מקלות לבד בנוסף למותגים שהם מוכרים אך גם בגלל התיאור שלך לשירות שקיבלת מהם שזה דבר מאד חשוב בקנייה דרך האינטרנט ובכלל....

מקל של 300

זה לא מקל נורמלאי אתה אומר? ותגיד מה ההבדל בין מקל של 200 למקל של 1000$? איך זה משפיע על המשחק?על הדיוק?על המכות?עעל היציאות? מה הסכום הגדול ביותר שמקל סנוקר עולה?יש הבדל בין מקל שמתחלק לשתיים למקל שמתחלק לשלוש? והייתי רוצה ללמוד עוד על מקלות על חברות של מקלות האם יש אתרים שאפשר ללמוד על מקלות סנוקר? תודה 9 בול.ולגבי שתי הנרתיקים ששמת למכירה באתר..מה המחירים שלהם(אני לא מצליח לשלוח לך הודעה אישית) והאם מקל שמתחלק ל2 יכול להיכנס לשם? תורדה 9 בול.

תודה 9 בול

למדתי המון על מקל הסנוקר. ושאלה. תראה אני משחק מגיל 13 וחצי,בסביבות השנה.ואני משחק מעולה עם יציאות מדויקות לפעמים אני עושה בריק של 50-60+.אני לומד המון באינטרנט ורוא אליפיות בערוץ אגו,יורוספורט וערוץ 59. אני משחק במקלות של הסנוקר שאני משחק בוא(לינקולן ראשלצ) והייתי מעונין לקנות משם מקל. יש שתי מקלות במאתים,אחד 350,אחד 400,אחד 450,אחד 600. התקציב שלי הוא 300(בגלל קניית שולחן בגודל 9 פיט).וכיוון שאני צריך לקנות גם נרתיק אז כאילו המקל של ה200 מתאים לי ויש שם שתיים. אני רוצה לקנות אותו להשתמש בוא שנה-שנתיים להשתפר ובזמן הזה לחסוך כסף ולקנות מקל על רמה! האם אתה חושב שזה צעד טוב?לשחק בוא שנה שנתיים להשתפר במשחק,לקנות שולחן לבית ועוד שנה שנתיים לקנות משהו בסביבות ה1000 שקל,ולהתחיל להשתתף גם בתחריות בארץ. מה דעתך?ובשביל להתייעץ איתך על המקלות ספציפית איהז שאלות אני יכול לשאול אותם על כל מקל ואני יגיד לך על המקלות ותוכל להמצליץ לי אם הקנייה שווה ואת מי לקנות בין השתיים? תודה רבה.

9ball master

New member
אם אתה קונה שולחן...

חדש אז לרוב הוא מגיע עם 4 מקלות שהם באותה רמה אם לא גבוהה יותר מאשר מקל מתברג במאתיים שקל. בכל מקרה אם אתה קונה שולחן אז תצטרך לקנות כמה מקלות לבית (עלות בסביבות ה 150 ש"ח למקל סנוקר פשוט לא מתברג) אז תחסוך גם את ה 200 האלו ושיגיע הזמן תקנה מקל טוב.

9ball master

New member
קניה ומכירה של ציוד

נא לשרשר לכאן כל הודעה בנושא קנייה ומכירה של ציוד

snooker master

New member
מקל סנוקר

אני רוצה לקנות מקל סנוקר בסביבות בין 500-600 שקל. לא מזמן קניתי מקל מתברג ב250 ומאוד התאכזבתי.הפעם אני רוצה משהו יותר מקצועי ושווה את המחיר. איזה חניות יש בארץ?איזה חברות?איזה אתרים יש שאפשר להזמין מהם?

9ball master

New member
על זה כבר נאמר....

זול עולה ביוקר.... תוסיף את ה 250 ₪ ל 600 שיש לך עכשיו ויכלת לקנות מקל סביר בהחלט ב 850 ₪... אני שמח שהחלטת לשתף אותנו בהתנסות שלך כך שאחרים יוכלו ללמוד מטעויות של אחרים ולא לחזור עליהן. כפי שכבר ציינתי, אני אישית לא אוהב ולא מוכן לקנות מקלות ביליארד ואביזרים בארץ וזאת מהרבה סיבות שהיריעה קצרה מלהכיל... אי לכך לא אוכל לתת קישורים או המלצות לקניית ציוד בארץ.

למעלה