קניית דיוידיים

Srain

New member
קניית דיוידיים

אני מתאר לעצמי שהנושא כבר נלעס עד דק אבל בכל זאת: מה הם האתרים הטובים\זולים והאמינים ביותר להזמנת סרטים?

רומן ט

New member
הבט למעלה ב"קישורים"

והסיבה שהנושא עדיין לא נלעס עד דק כאן, היא שהפורום חדש

Srain

New member
לקנות לקנות לקנות

אני פשוט רוצה לשמוע דעות של אנשים שאולי לא נהנו מהשירות במקום זה או אחר או השגות אחרות לגבי אחד האתרים...

רומן ט

New member
טוב, מנסיוני

אמזון - שרות לקוחות בעיתי. לא שלא ישלחו משלוח חלופי אם לא הגיע/הגיע פגום, אבל דרושים שלושה אי-מיילים לפני שמגיעים למישהו שעונה לעניין. עד אז מקבלים נוסחים סטנדרטיים מעצבנים. Ezydvd - הזמנתי רק פעמיים ולא הייתה בעיה, כך שקשה לשפוט את שרות הלקוחות. עד לא מזמן היו מסתבר הרבה בעיות עם דיסקים ש"נעלמו". חפש בארכיון פורום "אודיו וקולנוע ביתי". Laserclub - עד עכשיו נתקלתי בשירות לקוחות מעולה. יתרון לעומת אתרים בחו"ל - אפשר להתקשר בטלפון.
אחרון חביב - לא נמצא בקישורים (אבל כן בקישורים של פורום אודיו וקולנוע ביתי) www.dv-depot.com - אתר קנדי (כלומר אזור 1), בעל מבחר גדול, ושרות לקוחות מעולה - מקבלים תשובה באימייל מהר ומאנשים אמיתיים, ויש לאתר גם פורום מיוחד ללקוחות (לטיפול בבעיות ולשאלות כלליות). יש אפשרות לכך שהם יפתחו את האריזות וישימו את הדיסקים בתוך נייר מגבת או קופסאות קרטון, למניעת "השתחררות" של הדיסק מהתופסן ובכך מניעת שריטות. בו בזמן הם גם בודקים שהדיסק לא שרוט. המחירים סבירים (זולים מאשר באמזון אבל יש אתרים יותר זולים). ויש גם יתרונות נוספים שלא אזכיר פה. -רומן

Srain

New member
מיסטרי סומט´ינג

תודה רבה על הפירוט. ממש סיקרנת אותי בשורות האחרונות שלך - בא לך לפרט?

למעלה