קניית מכונה

keren sga

New member
קניית מכונה

שלום לכולן וכולם! קודם כל - כל הכבוד לעדי על השמיכה הנהדרת! אני פעם ראשונה בפורום וממש שמחה לראות שיש מי לדבר על תפירה! אני תופרת חובבת לעצמי ולחברים בלבד, ועד היום תפרתי עד מכונת התפירה הישנה של אמא, שהייתה מתוצרת brother ונראתה כמו משהו שהבריטים זרקו על ברלין. אז היא התחיןלה לזייף לאחרונה, והתחילה לקרוע בדים כמו ניאון, שפעם היא הייתה תופרת בכיף. אז אמרתי - 25 שנים בשירות זה מספיק והחלטתי לקנות מכונה חדשה. ולשאלתי אליכן - מה מומלץ לדעתכם/כן?

אז זהו שלא

הייתי היום אצל הרש שמואל והיה לי דיון ארוך בענין הברדרים של לפני 25 שנה יש להם גלגל שיניים מפלסטיק שיושב על הציר הראשי של המכונה, ובשל היותו מפלסטיק, לא משנה אם תופרים בה או לא הגלגל נסדק, כפי הנראה כתוצאה מראקציה בן הפלסטיק לשמן ומעייפות החומר- איפה יעל שתעזור לנו עם כימיה? התיקון של הדבר הזה אם בכלל אפשר להשיג חלק עולה כ 700-800 שח' כי זה דורש פירוק של חצי מכונה ולכן לא ממש כדאי לקנות כזו אלא אם כן מתיחסים אליה כאל מכונת תפר ישר.

sara71

New member
עדי צודקת !

היתה לי ברדר עד לאחרונה. כששבקה חיים היתה בת 33. גלגל השיניים שעדי מדברת עליו נשבר. הייתי אצל כל מתקני המכונות בירושלים ואף אחד לא רצה לעשות את העבודה !

למעלה