קנס מאיטליה

קנס מאיטליה

קיבלתי קנס מעיירה באיטליה על כניסה לאיזור העתיק (בחיי שלא היה שום שלט בעניין, דווקא הייתי די זהירה. אבל מילא). הקנס הוא 126 אירו.
האופציה היחידה שהם מאפשרים בהודעת קנס זה העברה בנקאית. רציתי לשאול אם מישהו פה נתקל בקנס מהסוג הזה, והאם מכיר דרך יעילה להעביר את הכסף שתחסוך לי בעמלות. גם ככה הייתי צריכה לשלם עוד 75 אירו לחברת השכרה על "הטיפול" בקנס.
200 אירו על עיירה באמת מיותרת זה עונש די והותר.

michal1010

New member
בדיוק שאלה שרציתי לשאול...אבל יש לי גם תשובה חלקית

אם ביררת בחברת ההשכרה ואמרו לך שיש לך דוח, לא הייתי ממליצה להתעסק איתם, ממליצה לך לשלם לבד ולא דרך חברת ההשכה, כי אז הם גובים ממך דמי תיווך...שילמתי עבור הוריי לפני כמה שנים.
הקטע הוא שכדאי לך מאאאד(!!!) לשמור את הוכחת התשלום כי עכשיו קיבלנו הודעת אזהרה, ולמזלי יש לי את כל ההוכחות :)
אני רק רוצה לשאול....איך אפשר לוודא שמדובר באותו הדוח או שאולי זה דוח אחר?
אין לי את הדוח הישן, רק קבלות עבור התשלום ללא ציון מס' הדוח.

תודה

אבל אני אנסה להבהיר. אני מתכוונת לשלם את הקנס (למרות שלא מגיע להם) כאני כזו מין, מרובעת.
אבל האופציה שהם נתנו לשלם בדוח שקיבלתי היא העברה בנקאית. וזו אופציה שלא אפשרית כיוון שהם לא נותנים את הפרטים הנדרשים על ידי הבנקים בארץ כדי לעשות את העברה.
אני מחפשת מה אני יכולה לעשות כדי לשלם באשראי, או בפיי פאל, או בכל דרך אחרת. כי האיטלקים היעילים האלו, לא עונים לטלפון ולא לאימייל.

למעלה