קצת ביקורת לא תזיק לי

PopPy

New member
קצת ביקורת לא תזיק לי../images/Emo85.gif

אני מצרפת את הפאנפיק (נו באמת... 99% מהאנשים פה הם מפורום ה"פ.... צריך להסביר
) שכתבתי, שאמור להיות הספר החמישי בסדרת הארי פוטר-"הארי פוטר ומסדר עוף החול". למרות שאני תקועה החלטתי לפרסם את מה שכבר כתבתי, בתקווה כמובן שאני לא אתחרט ואשכתב שוב חצי מהפיק... אני לא חושבת שמי שלא קרא את הארי פוטר יתחבר אל זה, או יבין מה קורה שם, אבל למי שקרא אבל לא זוכר את הפרטים, הנה רענון: כשהארי פוטר היה בן שנה, הוריו- לילי וג´יימס פוטר, נרצחו ע"י וולדמורט המכשף האפל בעזרת קללה, אך הארי התינוק ניצל מהקללה ונשאר עם צלקת בצורת מכת ברק, וולדמורט נעלם כליל. כשהארי היה בן 11 הוא גילה שהוא קוסם לאחר שדוכא 11 שנה על ידי דודיו האכזריים, משפחת דרסלי, והוא עבר ללמוד בטירת הוגוורטס לכישוף ולקוסמות.
ועכשיו לכמה פרטים יבשים: ה"חבורה הרגילה", שהוזכרה בספר הרביעי ע"י דמבלדור כוללת את סיריוס בלק, סנדקו של הארי, ואנימאגוס, רמוס לופין, שהיה מורה להתגוננות מפני כוחות האופל בשנה השלישית ללימודיו של הארי בהוגוורטס, שהוא גם אדם זאב ואנימאגוס, מנדגוס פלצ´ר שעליו אין פרטים, וארבלה פיג, שעליה ידוע שהיא הייתה השכנה של הדרסלים, ולעת צורך הבייביסיטר הזקנה של הארי כשהרדסלים היו יוצאים לבילוי והעדיפו לא לקחת איתם את הארי. אתי

PopPy

New member
תודה יעל../images/Emo9.gif

כן, פירסמתי אותו כבר אבל רק מעט הגיבו... בכל מקרה, אני כ"כ תקועה עם הפרק הרביעי! אוף.. מרגיז
אתי

פיק יפה.... ../images/Emo29.gif

אף פעם לא קראתי אותו, אבל כשחושבים על זה אני בסך הכל קוראת אחוז 1 מכלל הפיקים בפורום..... טוב, אהבתי את הרעיון, ואת הביצוע אבל אם אפשר, עצה קטנה, כל פעם כשמישהו חדש מדבר תרדי שורה, כי אחרת זה מתחיל לבלבל.... ובינתיים קראתי רק שני פרקים, אני אקרא את השאר ביום שני, פשוט עכשיו אני לגמרי לחוצה בזמן. *ממלמלת משהו על מורים שחושבים שלתלמידים שלהם אין חיים*
She Who Must Not Be Named

PopPy

New member
תודה אופיר../images/Emo13.gif../images/Emo85.gif

שמחה שאהבת, ותודה על העצה, אני אסתדר לסדר את זה בהמשך. ד"א, למישהו יצא פעם לנתח ספרותית+תחבירית את השירים "הו" ו"בגנבה" של נורית זרחי ואת השירים "ישר פרחים" ו"כמו בלדה" של נתן יונתן
*מתפגרת* אתי

חח

איזה קטע, קראתי את הפיק הזה ממזמן. הוא מאוד משעשע "קירות שקופים" מזכיר לי את "קירות לבנים" קטנטנות רולז!!! (אתי שקט!) TaLi

למעלה