קצת חומר למחשבה

• פותח הנושא eYaL
  • פורסם בתאריך

eYaL

New member
קצת חומר למחשבה

כמוש אתם בוודאי שמים לב, הפורומים עברו עדכון,ויש כמה דברים שיראו פה מוזר בהתחלה (הצבע זית הזה של ההודעות מנהל דיי מכוער...) מממ.....מכל מקום..: מעכשיו,ברגע שנוספת הודעה חדשה,היא עולה לראש העמוד. ברגע שיש תגובה להודעה קיימת,וגם אם הההודעה היא מלפני שבועיים...ונמצאת למטה למטה.,כל ההודעה,תעלה למעלה,על מנת שנוכל לדעת שיש תגובה. קצת מבלבל אני יודע,אבל מתרגלים. בקשר לניקים פה..מעכשיו ניתן לשנות מידע על הניק (מייל,איסיקיו,סיסמא) עושים זאת דרך ->החלפת שם משתמש->עדכון פרטים :cool: תהנו! :cool: eYaL

eYaL

New member
אה כן...ואיך שכחתי..

נוסף גם ארכיון,של כל ההודעות שנכתבו פה מתחילת הפורום (קצת הסטוריה מה יש?) ממממממ...זהו אני חושב.. eYaL

arye9

New member
נראה לי שעם כל הרצון הטוב

בירברתם לגמרי את סדר ההודעות בחייכם, הברדק בתאריכים חוגג עדיין נאמן לפורומים אריה

eYaL

New member
אז זהו......ש

זה לא בדיוק בשליטתי. ו,כן הבלאגן חוגג ויחגוג... כך שכל יום פה זה חג ומעכשיו כל יום פורים :cool: :cool: :cool: :cool: eYaL

alexsam

New member
eYaL......כמה דברים.

1. לפחות לך יש צבע (זית) לי עדיין אין אפילו את זה. 2. באמת יש לך קצת בלגן עם תאריכים, הודעות ישנות שלא ענו עליהם צצו למעלה וזה לא טוב, תתקשר לדקל הוא יודע מה לעשות בנושא (היה גם בפורום שלי). זהו ביי. אלכס (מ.פ. ``תוכנות``)

t@gel

New member
הי חומד...

גם לי לא היה צבע ירוק... אבל מה..שיניתי את המייל שלי בתיבת מייל המנהל למייל המעודכן ברישום ניק ניים אצלי... הפלא ופלא...קיבלתי צבע איכסי... :) מה שלומך חוצמזה? תגלוש

eYaL

New member
אה..

אח שלי..דרך האדמין החדש -תעדכן את הניק שלך שם ,שיהיה זהה לניק שלך בפורומים. זה יעשה אותך ירוק זית מכוער כזה. :cool: welcome to the club eYaL

alexsam

New member
אהמ.....

אבל אני רוצה צבע אחר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נ.ב. אני בכלל אלרגי לזיתים B-(

eYaL

New member
אההממ אההממ

חיחי... נותנים לך אצבע ,אתה רוצה את כל היד? :cool: בינתים יש רק ירוק זית תגיד תודה שזה לא ירוק פיסטוק.....חיחי eYaL

alexsam

New member
hmmmmm

אז בכלל את האמת לא היו רואים את השם שלנו....... נו טוב אז שיהיה ירוק זית.... :)

t@gel

New member
אז ככה...

שו צבע זית? קיבלנו צבע קיא על השם של מנהל הפורום... הקטע של העלאת הודעות...הוא אחלה לדעתי... ככה נוכל לעקוב אחרי תגובות... בכלל למנהלי פורומים יש שליטה עצמאית יותר על הפורום שבניהולם... והארכיון...באמת מה רע בהיסטוריה...אני אמליץ לדקל שגם ישים לנו קטגוריית תע``י שם... חוץ מזה...כבר אמרתי לך שאני מתה עליך...כי אני ממש מתה עליך...אתה עוזר לי המון...תודה...כנראה שאני שוכחת מידי פעם לומר לך...פשוט תודה! :) :) :) תגלוש

t@gel

New member
מזל טוב על הודעה נבחרת H-)

כבר אמרתי שאני מתה עליך? רק שלא יבינו שזאת לא נכון... :) תגל

דספרדו

New member
להקפיץ הודעות??

מה יהיה? כל הקפצת ההודעות הזו הופכת את הפורום למין צט איטי שנרשם ומועבר עוד לארכיון הווה ברור שמה שיקרה זה שהודעה שיתחילו להגיב לה תהה ברשימה בראש ואם הודעה טפשית?! סחה על כאב הראש ןאכן גוון הזית נראה כאילו חולי משהו אבל כמו שאמרת נתרגל רק טוב...{אגב אחלה פורום} ביי.

eYaL

New member
ששששש

טוב עכשיו בלי תגובות עוד ניתן להודעה הזו לרדת.. לאט לאט... :cool: eYaL

eYaL

New member
חחחחחחחחח

חכה חכה..... אני עוד מסוגל להגיע לפורום שלך, להרים לך הודעה מהארכיון...לפני חצי שנה..... :cool: חחחחחח eYaL

למעלה