קצת לפרוק מהלב

קצת לפרוק מהלב

במשך תקופה דיי ארוכה גם בזמן הניהול כאן העדפתי לתת לכם/ ן תמיכה בעוד גם אני הייתי זקוקה לה מאוד ואז מישהיא מיוחדת אמרה לי משהו שחרוט כבר המון זמן בתוכי לפני כשנה נפטר בגיל 30 חבר יקר לי מאוד לאחר מחלה קשה שתקפה אותו הייתי בין האחרונים שהספיק לעצום את עייניו מאז דבר מותו פשוט מאוד קשה לי לחשוב ולדבר ולכתוב עליו בזמן עבר היה איש כל כך מיוחד לב טהור תמיד עזר לאחרים גם עם זה רק וירטואלי שבוע הבא יחול שנה למותו אמנם כתבתי בבלוג רשומה לזכרו וגם עובדת בבנית אתר לזכרו אבל עצם המחשבה לחשוב עליו בזמן עבר כל כך קשה לי חבר יקר יהיה זכרך ברוך

מלכת הלבבות היקרה מאוד

כמה טוב שאת משתפת. כמה חשוב בעיניי... עם כל התמיכה האדירה שאת מעניקה כאן לכולם, אין שום ספקות שמגיעה לך גם תמיכתנו שלנו ברגעי הכאב והצער האלה. אהבתך לחברך וההערכה שלך כלפיו בשל אישיותו ויכולת הנתינה שלו ניכרים מאוד במילותייך. נראה כי את מבכה לא רק את האבדה האישית של אדם קרוב, כי אם גם את האבדה לעולם - אבדה של אדם צעיר ומיוחד שהיה לו עוד כה הרבה להעניק. בכך שאת כותבת ומספרת מי היה בעינייך, חולקת עמנו את הכבוד שאת רוחשת לו, בונה אתר לזכרו, את כמו מחזיקה בחיים חלקים ממנו, שזה נפלא בעיניי. המשיכי לתת מקום במקביל גם לאבל ולדמעות על פטירתו וגם לשמחה והכרת התודה על כך שזכית להכירו. אנחנו כאן לקרוא, להרגיש, לתמוך ולחבק. מיכל

מיסייגון היקרה

תודה על דברייך המרגשים קשה לי להעריך בדברים אני שמחה שאת חלק מאיתנו כאן ואמשיך להתענג על קריאתך ועל התובנות שאת מביאה לכאן

../images/Emo16.gifמבינה לליבך...

עצוב לי מאד לשמוע מזדהה איתך בקטע של "לחשוב עליו בזמן עבר".... זה לא הגיוני לא מובן וקשה לעכל זאת טוב שגם את פורקת את אשר על ליבך את אישה מדימה ויש בך המון מאחלת לך המון אושר ואת כל הטוב שבעולם! ושולחת לך המון

למעלה