קצת פרופורציות.

ידוע לכולם שאני לא מנאמניו של ה BB.
ידוע לכולם שאני מבקר אותו לא פעם ולא פעמיים אלא כל הזמן.
ידוע לכולם שאני לא סובל את ההתנהלות הביטחונית והמדינית שלו ומכנה אותה ריקוד תימני לאמור, צעד קדימה ושני צעדים אחורה.
הוא מנהל מדיניות תבוסתנית ואני הייתי שולח לו ארגז של גזר שיאכל אותו השפן הקטן ששכח לסגור הדלת וחטף נוח'בה של נזלת.
כולם יודעים שהוא ניגף הוא ועציצי הליכוד מפלגה של סמרטוטים עלובים שאוהבים את הכיסא בכנסת ואת הפנסיות העתידיות בפני השמאל האלים והבוגדני.
אבל אם הייתי אזרח ישראלי . לא הייתי רוצה לראות מישהו אחר בראש ההנהגה של המדינה שלכם.
ללמדכם עד כמה השמאל היהודי הישראלי שמשתף פעולה עם מוסלמים אנטישמים תומכי טרור עם הגנה של בית המשפט העליון ותקשורת תבוסתנית בוגדנית .
רק תחשבו מה היה קורה אם השמאל היה בשלטון . לא רוצה לחשוב על זה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ידוע לכולם שאני לא סובל את ההתנהלות הביטחונית והמדינית שלו ומכנה אותה ריקוד תימני לאמור, צעד קדימה ושני צעדים אחורה.
הוא מנהל מדיניות תבוסתנית ואני הייתי שולח לו ארגז של גזר שיאכל אותו השפן הקטן ששכח לסגור הדלת וחטף נוח'בה של נזלת.
כולם יודעים שהוא ניגף הוא ועציצי הליכוד מפלגה של סמרטוטים עלובים שאוהבים את הכיסא בכנסת ואת הפנסיות העתידיות בפני השמאל האלים והבוגדני.
אבל אם הייתי אזרח ישראלי . לא הייתי רוצה לראות מישהו אחר בראש ההנהגה של המדינה שלכם.
ללמדכם עד כמה השמאל היהודי הישראלי שמשתף פעולה עם מוסלמים אנטישמים תומכי טרור עם הגנה של בית המשפט העליון ותקשורת תבוסתנית בוגדנית .
לדעתי גם בנט, גם ליברמן וגם סער ואפילו ישראל כ"ץ היו מנהלים את המדינה טוב יותר.

דיברגנט חדש

Well-known member
לדעתי גם בנט, גם ליברמן וגם סער ואפילו ישראל כ"ץ היו מנהלים את המדינה טוב יותר.
  • ליברמן? :D
  • בנט? היה דובר של כל ראשי המפלגות האחרים במקום להנהיג.
  • סער? קאנסטע זיין א תמאוואטע מיטט א פונים וי א שמאטע שאף אחד לא יכבד אותו.

The Real Big Joe

Well-known member
מה לך ול"פרופורציות"? מטורפים כמוך מצטיינים בהעדר כל יכולת שיפוט של פרופורציות.

וזה המטרה של קמפיין מודרני - בגלל שהמנהיגים לרעת העם הם אפילו לא טורחים

להצטייר כלטובת העם כי זה יהיה מצחיק,הם יותר דואגים שהשני יראה יותר רע מהם.

אז למרות שאתה לכאורה נגד ביבי בפועל אתה ביביסט.

evglev1

Well-known member
מנהל
וזה המטרה של קמפיין מודרני - בגלל שהמנהיגים לרעת העם הם אפילו לא טורחים

להצטייר כלטובת העם כי זה יהיה מצחיק,הם יותר דואגים שהשני יראה יותר רע מהם.

אז למרות שאתה לכאורה נגד ביבי בפועל אתה ביביסט.
זאת הבעיה הקשה של השמאל, מאז התגלה שאבו מאזן לא פרטנר, לשמאל אין אלטרנטיבה פטריוטית להציע והם מציעים או כניעה מוחלטת או ללכת עם הראש בקיר כאילו אבו מאזן פרטנר או לברוח חד צדדית, עם הצעות כאלה גם את הימנים הכי מתונים או רכים הם לא ייגייסו. כך שבתחום הביטחון יש אלטרנטיבה של ביבי ואלטרנטיבה של בן גביר, האלטנטיבה של השמאל זאת פיקציה.

xyxy210

Well-known member
זאת הבעיה הקשה של השמאל, מאז התגלה שאבו מאזן לא פרטנר, לשמאל אין אלטרנטיבה פטריוטית להציע והם מציעים או כניעה מוחלטת או ללכת עם הראש בקיר כאילו אבו מאזן פרטנר או לברוח חד צדדית, עם הצעות כאלה גם את הימנים הכי מתונים או רכים הם לא ייגייסו. כך שבתחום הביטחון יש אלטרנטיבה של ביבי ואלטרנטיבה של בן גביר, האלטנטיבה של השמאל זאת פיקציה.
סתם להשכלתך. יש מעט מאוד ימנים אמיתיים.
כל השאר , כולל מרבית חברי הפורום המכובד, הם כרותי אונה מסכנים , מזרחים, שעבורם ביבי הוא אלוהים +.
מחר ביבי יבוא ויגיד - בדקתי ואבו מאזן והרש"פ הם פארטנר להסכם, אתה תראה איך כולם, סטילשמוק, מיציתי, מראבו, בון-דוק, מוטי המציץ ואפילו היפרבולה....כולל אותך, יגידו/תגיד אמן כן יהי רצון .

xyxy210

Well-known member
סתם להשכלתך. יש מעט מאוד ימנים אמיתיים.
כל השאר , כולל מרבית חברי הפורום המכובד, הם כרותי אונה מסכנים , מזרחים, שעבורם ביבי הוא אלוהים +.
מחר ביבי יבוא ויגיד - בדקתי ואבו מאזן והרש"פ הם פארטנר להסכם, אתה תראה איך כולם, סטילשמוק, מיציתי, מראבו, בון-דוק, מוטי המציץ ואפילו היפרבולה....כולל אותך, יגידו/תגיד אמן כן יהי רצון .
או קיי, אז אתה לא תגיד אמן כן יהי רצון...רק תהנהן בראשך....בסדר ?

שזה מאוד מוזר כי בגדול השמאל בעד היפרדות - מדינה פלסטינית.

השמאל הקיצוני הוא בעד מדינה דו לאומית בגבולות 67.

מה שקרה לדעתי זה השמאל קיבל הלם מאז ברק והכישלון עם עראפת.

ביילין לא היה מספיק אמיץ להגיד בפה מלא - התנתקות חד צדדית עכשיו כי אוסלו ניכשל.

למה?

כי אם הוא נכשל זה אומר שהשמאל טעה ברמה מסוימת.

אז במקום לחתוך הפסד ולהגיד טעינו , עראפת לא פרטנר בוא נתנתק עכשיו זה האג'נדה שלנו,

כמו מכורים בקזינו הם הביאו את הפרטנר הבא - אבו מאזן.

בינתיים ביבי בקדנציה שניה הגיע מחוזק אחרי שקיבל שיעורי משחק באמריקה ועבד

על הטעויות שלו מהפעם הראשונה.

הצליח לשכנע את האנשים במרכז ש"זה אבוד עם הערבים" עם כל מיני תרגילים מלוכלכים.

הרי בנו אח"כ את גדר ההפרדה

במילא - זה אומר שהגדר היא התפתחות טבעית לפני מדינה.

אגב ביבי החליטי לא לרוץ ונתן לשרון להיבחר כי ידעו שתהיה ההתנתקות ולא רצה להתלכלכך עם זה.

למעלה