קצת רכילות על כוכבים :)

אנגלינה

New member
קצת רכילות על כוכבים :)

גו`ש הארטנט : בשורה לא כל כך טובה לכל האוהדות של הכוכב הצעיר והעולה ג`וש הארטנט (פרל הרבור). הבחור טוען כי הוא מאוהב וכי ליבו שייך לבחורה אחת ויחידה. המדובר הוא לא בשחקנית מפורסמת או דוגמנית מצליחה אלה בחברת ילדות מהעיירה הקטנה בה גדל הארטנט במקום הולדתו במיניאפוליס. הארטנט אומר שמערכת היחסים שלהם היא לא חדשה אבל מודה שלא תמיד הכל הולך על מי מנוחות: ``קרה לי פעם שמעדתי והיה לי רומן קצר עם מישהיא במהלך צילומי סרט, חברתי גילתה את העניין ונפרדנו, לקח לנו הרבה זמן לבנות מחדש את האמון ובסופו של דבר היא ניגשה אליי ואמרה לי שהיא מבינה כמה קשים חיי השחקן ושזה עוד יותר קשה לנסות לשמור על מערכת יחסים תקינה כשצד אחד, במקרה הזה אני, נמצא רחוק כל כך לתקופה ארוכה בגלל עבודה``. הארטנט אומר שבניית האמון ביניהם הוא משהו שהוא מקדיש לו הרבה מאוד זמן ומאמצים, הוא מודה כי האשמה היא כולה שלו והוא מודע לכך אבל מצד שני כל פעם שהם רואים אחד את השני אי אפשר להתכחש לרגש האהבה העצום שקיים בין שני בני הזוג. קרוז וקידמן : מי שהיו פעם הזוג הנוצץ של הוליווד במשך כמעט עשור, טום קרוז וניקול קידמן, פתחו לא מכבר במאבק עיקש על אחזקת הילדים. קידמן בת ה- 33 רוצה לחזור לחיות באוסטרליה בחיק משפחתה ועומדת על כך שילדיה יסעו איתה ויגדלו באוסטרליה. החלטה כזו היא הרסנית מבחינתו של קרוז שלא מתכוון לעזוב את לוס אנג`לס מה שאומר שבינו ובין ילדיו יפרידו כ- 12,000 קילומטרים ו- 12 שעות טיסה. מאז הפרידה המתוקשרת של בני הזוג בחודש פברואר השנה הם התחלקו באחזקת ילדיהם המאומצים איזבלה בת ה- 8 וקונור בן ה- 6. ניקול אמרה לאחרונה בראיון כי היא מוכנה לעשות הכל, אפילו לעזוב את עולם הקולנוע בכדי לטפל בילדיה, היא רק רוצה שהם יגדלו בריאים ומאושרים. ניקול טוענת שכאשר הם היו יחד עם אביהם, קרוז, הם רוב הזמן הסתובבו עם מטפלות מכיוון שטום עצמו עסוק מידי בעבודה. עד כאן אנג`לינה

אנגלינה...

אני שוב יגיד אין מקום בפורם לעיתונות צהובה, רכילות היא זילזול באומנות הקולנוע

אנגלינה

New member
אתה צודק אבל

אין בזה שום דבר רע אם זה מעט זה נחמד ולפעמים מענין אנג`לינה

למעלה