קצת
ות

BeniTaz

New member
קצת
ות

ה-UFC החתימו את הלוחם הסיני הבכיר, טורקסון ג'ומאביקי (0-14) במשקל הבנטמווייט. זו כנראה הצהרת כוונות להמשך הכניסה לשוק הסיני:
http://www.bloodyelbow.com/2013/3/2...inese-bantamweight-jumabieke-tuerxun-asia-mma

פרנקי אדגר יילחם בקרב הבא נגד צ'ארלס אוליביירה ב-UFC 162 ביולי. ימשיך כמובן במשקל הפדרווייט. אוליביירה הפסיד בקרב האחרון לקאב סבאנסון בנוקאאוט. סבאנסון בעצמו יילחם באירוע נגד דניס סיבר.
http://www.bloodyelbow.com/2013/3/2...-oliveira-dennis-siver-vs-cub-swanson-ufc-162

בריאן בולס חוזר אחרי היעדרות ארוכה ויילחם ב-UFC 160 נגד ג'ורג' רופ בקטגוריית הבנטמווייט:
http://www.mmajunkie.com/news/2013/...er-bantamweight-champ-brian-bowles-at-ufc-160

ג'ון פיץ' יעשה את קרב הבכורה שלו מחוץ ל-UFC נגד ג'וש בורקמן, לשעבר לוחם ה-UFC. בורקמן ניצח ב-2 הקרבות האחרונים את ג'ראלד האריס וארון סימפסון.
http://www.mmaweekly.com/jon-fitch-vs-josh-burkman-headline-world-series-of-fighting-3-in-june

AmitNHB

New member
מה קורה עם דומיניק קרוז ? הוא עדין

האלוף של 135
עם כל הדיויזיות שה UFC פתחו, לא שמתי לב שכבר שנה וחצי הוא לא הגן על התואר וגם אין שום דבר באפוק. לא הגיע הזמן לקחת את החגורה ולהכריז על באראו אלוף רישמי

BeniTaz

New member
כן.. זה שיח מוכר הקטע הזה

לא זוכר מה קורה איתו אבל בפעם האחרונה שבדקתי הבנתי שהוא יחזור רק עוד שנה. ה-UFC מתים על הקטע של תואר זמני וכל השיט הזה. כבר מזמן זה נהפך לבדיחה.

moriarty

New member
מה יקרה אם אוליביירה ינצח את אדגר?

זה שם את אדגר ברצף של ארבעה הפסדים, ואחד הלוחמים הטובים ביותר P4P (לדברי ווייט) עומד בפני סכנת חיתוך.
אני לא כ"כ מכיר את אוליביירה, יש מצב שמאכילים אותו לאדגר כדי למנוע מצב של ארבעה הפסדים?

BeniTaz

New member
אני לא חושב שהוא יהיה בסכנת חיתוך

בסופו של יום כולם יודעים שהוא הפסיד בקרבות אליפות ויודעים שהוא אחד הגדולים. אחרי הכל מי שקובע זה דיינה וויט ובכל זאת פרנקי היה חלק משמעותי מהארגון ונתן כמה קרבות גדולים. אני חושב שהקרב השני עם גריי מיינארד היה אחד הקרבות הגדולים שאני ראיתי (גם הראשון מעולה). זה לא כמו מקרה ג'ון פיץ' לדוגמא.

אוליביירה מגיע אחרי הפסד קשה בנוקאאוט. ואם אדגר היריב הבא אחרי ההפסד הזה, אז כנראה שרוצים להחזיר את אדגר לעניינים. לא חושב אוליביירה יעצור אותו.

moriarty

New member
נראה לי שאתה מתכוון לקרבות השני והשלישי

ולא הראשון והשני.
אני לא מבין למה אתה מגן על ווייט, פיץ' לוחם מעולה וזרקו אותו משיקולים כלכליים נטו - הוא עולה הרבה והיתה להם הזדמנות להיפטר מחוזה מעיק. עכשיו כשיחזירו אותו (וזה יקרה בוודאות) יוכלו להציע לו חוזה נמוך יותר.
בניגוד למה שאמר ווייט, לא היה שיקול מקצועי בזריקת פיץ'.

BT24

New member
מה ז"א "בניגוד למה שאמר ווייט"?

דיינה אמר בדיוק מה שאתה אמרת - שפיץ' יקר להם. הוא אמר גם עוד דברים, אבל חלק מרכזי בסיבות שהוא נתן זה שפיץ' עולה להם הרבה.

moriarty

New member
הוא אמר שהוא שוחרר מסיבות מקצועיות

ואלה שטויות. הסיבה היחידה היא כסף.

אני לא חושב שהסיבה היית רק כסף

אני חושב שלדיינה וויט תמיד היה משהו נגד פיץ', בטח אחרי שפיץ' סרב להופיע במשחק של הUFC ודיינה התחרפן עליו ועל כל המועדון שלו.
ברור שהוא לא נחתך מסיבה מקצועית כי יש עשרות לוחמים פחות טובים ממנו במחלקה אבל גם הסיבה הכלכלית נשמעת הזויה כי כמה הוא כבר עולה לארגון?
לא מדובר על לוחם כל כך יקר ובטח שלUFC לא חסר כסף..
אם דיינה היה רוצה הוא יכל להציע לו חוזה מוקטן אבל במקום זה הוא חתך אותו, כנראה שיש כאן משהו מעבר לכסף.

בגלל שאני חושב שהחיתוך היה על רקע אישי יותר מכל דבר אחר אני לא מאמין שפיץ' יחזור לארגון.

moriarty

New member
מתערבים?

אני מוכן להמר שתוך שנה-שנתיים פיץ' חוזר לארגון.
אפשר להתערב על 15$ בדילאקסטרים, או על 60 ש"ח באתר בארץ. המפסיד קונה למנצח מוצר לפי בחירה. מה דעתך?

אין לי בעיה להתערב בשביל הספורט

אבל בו נעשה את זה על משהו נחמד. נגיד חתימה מצחיקה או משהו בסגנון.
רק תגדיר את הכללים של ההתערבות ונזרום..

moriarty

New member
סבבה

ראשית, תנאי סף:
פיץ' צריך להרוויח את החזרה שלו, אחרת השיקולים האישיים לא נכנסים למשחק. אם הוא מפסיד יותר מדי, לא ניתן להכריע לכאן או לכאן. כלומר ההתערבות מתחילה רק אם פיץ' מנצח 2-3 ברצף.
אם זה קורה, והוא לא מוצא עצמו בחזרה ב-UFC, אז אני הפסדתי. אם הוא מנצח 2-3 ומוחתם, ניצחתי.

BeniTaz

New member
מסכים

במיוחד שמדובר על איש עם אגו גדול כמו דיינה וויט. הוא לא שכח לו את השביתה וחיכה לו בפינה. אחרי הכל ג'ון פיץ' ניצח בקרב מעולה את אריק סילבה, קרב אחד לפני ההפסד לדמיאן מאיה.
והקטע עם הכסף זה באמת סתם תירוץ.. ה-UFC אימפריה ששוחה בכסף. ג'ון פיץ' לא לוחם פופולארי ולא מרוויח כל כך הרבה כסף בארגון WOSF.. הוא היה מסתפק במעט. אין שום סיכוי שהוא חוזר ל-UFC. במיוד שכל הטופ של המחלקה ב-UFC.. לא תהיה דרך לגרום ללחץ ציבורי על ה-UFC והוא גם לא מספיק פופולארי.

מרקו בי

New member
אם נייט מארקוודת' חזר כל אחד יכול לחזור לUFC

דיינה סתם פולט שטויות שלרוב גם לא מגובות בסופו של יום, ברור שהסיבה היא לא כספית אלא בעיה אישית של דיינה נגד פיטץ' והייתה הזדמנות פז לזרוק אותו מהארגון וכך קרה. כמה נצחונות בחוץ והוא יחזור, לצערו של פיטץ אין יותר סטרייק פורס, התקווה היחידה שלו זה הצלחה בבלאטור, אסקרן-פיטץ נשמע מצוין. ככה נדע אם אסקרן יכול לעבור לUFC.

moriarty

New member
מסכים - גם טיטו אורטיז חזר

ואותו דיינה ממש שנא.
לגבי אסקרן - בשביל להגיע אליו פיץ' יצטרך לעבור את הטורניר. חוץ מזה אאל"ט נקבע לפיץ' כבר קרב נגד מישהו אחר בארגון אחר.

BeniTaz

New member
זה נכון שהוא מדבר שטויות

ואז נרגע. אגב.. עם נייט לא היה כזה דם רע. נייט פשוט פישל בשקילה של קרב מרכזי. הייתי מציין את הסיכסוך האישי עם טיטו אורטיז, שבשיאו טיטו עלה לשקילה בקרב האחרון שלו בחוזה נגד מאצ'ידה עם חולצה שכתוב עליה: "דיינה הוא הכלבה שלי". אחרי הסיכסוך טיטו חזר בסוף.

אבל.. ויש אבל גדול, טיטו לוחם פופולארי, והשתלם ל-UFC להחזיר אותו. פיץ' לא מוכר כרטיסים. כאן זה מסתכם בסוף.
אני בספק אם גם בלטור ירצו את פיץ', הוא בונים את הארגון על פרוספקטים, לא על כוכבים לשעבר ב-UFC. אבל זה יותר סביר מאשר חזרה ל-UFC.

זה נכון שדיינה מדבר הרבה שטויות

יש אלף דוגמאות לזה.
קימבו סלייס, קרבות נשים, טיטו, מרקוודת' והרשימה עוד ארוכה.

במקרה של פיץ' הוא דווקא לא דיבר הרבה שטויות פשוט פיץ' לא לוחם כלכלי עבור הUFC וזה המניע העיקרי של הארגון.
אם פיץ' ישיג תמיכה של קהל ובז תקשורתי אז יש סיכוי שהוא יחזור, אם לא אז קשה לי להאמין שיחזור.

isrhammer

New member
פיץ' לוחם טוב אבל משעמם ברמות!

אני כבר לא זוכר אבל כמעט בטוח שדיינה אמרת שהוא משעמם.

להחזיק לוחם משעמם זה לא ריווחי, גם אם הוא מנצח.

למעלה