קרב אווירי מעל נירנברג -- ידיעה חדשותית מ-61

קרב אווירי מעל נירנברג -- ידיעה חדשותית מ-61

1561, 4 באפריל:
עיתון החדשות של נירנברג בגרמניה דיווח על קרב אווירי שנערך מעל העיר והחל עם הזריחה. רכבים אוויריים בצורות שונות ובגדלים שונים נלחמו זה בזה, עד לניצחון אחד הצדדים.

העובדה שלא היו אז מטוסים וודאי שלא חלליות, הקשתה על תושבי העיר, אשר רבים מהם צפו באירוע בפחד, להבין מה בדיוק קורה מעל ראשיהם. הנטיה היתה לייחס פרשנות דתית לאירועים שלא יודעים להסביר, והדבר נחשב לסוג של אזהרה אלוהית.

מכחישנים למיניהם טוענים שהידיעה מתארת מטר מטאורים ומטאורידים, אולם התיאור המילולי והתמונה המצורפת לכתבה אפילו לא מזכירים תופעה אסטרונומית כזו.

אירוע דומה קרה ב- 1566, 7 באוגוסט:
העיתון המקומי של באזל, שוויץ, דיווח על קרב אווירי שהתקיים מעל העיר. רבים מתושבי העיר צפו בפחד באירוע שהחל עם שחר ונמשך מספר שעות.

איך אתם הייתם מגיבים לאירוע כזה?

hamamin

New member
ברור שאלו היו עבמים

והמאה השש עשרה היא התחלה של החשיבה המדעית המודרנית.
יתכן שיש פה חילופי משמרות בצבא השמיים [בין חוצנים שהם היו עד עכשיו "אלוהים" ואולי התחלפו ] או חילופי רודנים,
תלוי עד כמה ההנחיה האלוהית ,קרי מיינד קונטרול,אפקטיבית לפיתוח או הקפאה של התרבות האנושית
ואני קורא תרבות רק לאירופית חילונית -מדעית- אמנותית----
לצערי ,כל היתר, של תרבויות העולם, מתאימות לחזירי בר ,הדבר שהכי דומה לתרבות האדם, שדי חביבים במציאות.
[אם נדלג בכאילו כזה, על שתי מפלצות שטניות ---הקומוניזם הקוסמופולטי הרוסי והקומוניזם הלאומני הגרמני שקרסו לשימחתינו]
אם זה יקרה ,בגדול ובפרהסיה, סימן שזמנים חדשים באים.
תקשורים וסיפורים עבמים אחרים הם סתם פרסומות למשהו חסר ערך כמו דת או השקפת עולם הזויה אחרת.
בינתיים אנחנו בימי הביניים המאוחרים.
[כרגע ה"שטן" הוא אללה והוא עומד לנצח ולחסל את התרבות האירופית,שהיא האנושית היחידה, בדרך הפוכה להיטלר,--- מבפנים החוצה]

אני חושבת שדי ברור שאלו היו חלליות...

... כבר לא עב"מים.

אם מדובר בחילופי משמרות, נראה שאחד הצדדים לא רצה לעזוב
.
אני מתארת לעצמי שהייתי נורא נבהלת אם הייתי רואה כזה דבר מעל העיר שלי... איזה חוסר התחשבות משווע בתושבים המסכנים.

אני יכולה להעיד מניסיוני האישי, שחזירי בר הם יצורים מקסימים. זה הדבר הכי נחמד בקיץ, זריחת החזירים עם רדת הערב
. הם הולכים ברחובות ומגיעים עד הכניסה לבניין, ובעונה הזו בדרך-כלל יש להם גורים קטנטנים עם פסים, כמו יונקי דבש פיצפונים עם פרסות עדינות... כל-כך חמודים.
הם מסתובבים בחושך, כשיש פחות אנשים בחוץ, ומחפשים אוכל. כל-כך מצחיק לשמוע אותם חופרים או נושכים את הצמחים...

באשר למצב הדמוגרפי-חברתי-פוליטי באירופה, זה בהחלט מדאיג ומעציב, אם כי, חשוב להיזהר מהכללות לגבי מוסלמים, אשר רובם ממש לא קשורים לקיצוניות דתית וודאי שלא לטרור, וגם על זה אני יכולה להעיד באופן אישי.
לדעתי, נוצר בעולם מצב בלתי נסבל של פערים כלכליים קיצוניים עד כדי עוול ועושק. המצב הזה ביחד עם צפיפות אוכלוסין גבוהה, הוא מתכון בדוק לנטיה לאלימות, ויש גורמים מרושעים שמנצלים את זה כדי "לגזור קופון".

מייפלס

New member
דרור אף פעם לצערי הרב לא יצא לי לראות חזירי

בר בטבע למרות שהתגוררתי בחיפה תקופה מסוימת ... ומאוד מאוד אשמח לראות חזירי בר עם הצאצאים שלהם החמודים והיפים !
תסכימי להדריך אותי וללוות אותי בטיול כזה בשביל לראות אותם , בבקשה ?!

ואם כבר חזירי בר אז הנה משהו עצוב , אנא חתמו על העצומה :

http://www.atzuma.co.il/pigs

למעלה